Подаруйте майстер-клас суші для двох!

подарували вже 3 419 разів
2 людини
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Навчання відбувається в невеликій групі до 8 людей. За час майстер-класу вийде приготувати 4-5 видів ролів, в залежності від програми заняття. Професійний кухар навчить вибирати якісні продукти, тонко їх нарізати, а також правильно варити рис. Потім почнеться практика. Друзі з допомогою циновки навчаться згортати ідеальні роли. Після заняття відбудеться дегустація в компанії інших учасників майстер-класу.

Чому ми вибрали «Кулінарну Майстерню»

Майстер-класи проводять шеф-кухарі високого рівня. Школа знаходиться недалеко від ст. м. «Васильківська». Всі необхідні інгредієнти для приготування страв видають на місці. Навчання в школі підходить людям з різним рівнем підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

217 відгуків

Максим
14 березня 2019
https://www.facebook.com/100000500775388
благодарим шеф повара! Все было круто и вкусно! Остались довольны рекомендую всем кто захочет воспользоваться услугой)))
Польовик
11 березня 2019
Огромное спасибо за гостеприимство и прекрасный урок. Узнала много интересных нюансов приготовления суши. Время пролетело незаметно, на одном дыхании. Так держать!
Елена
10 березня 2019
https://www.facebook.com/100004915357575
Очень понравилось. Рекомендую . Впечатления буду дарить всем.
Яна
7 березня 2019
Все очень понравилось) Осталась довольная, получила много интересной информации. Ведущий мастер класса Сергей - мастер своего дела. Невероятно позитивный и открытый. Всем советую посетить такой мастер класс!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.