1733
 

Подаруй тренування по сквошу!

Індивідуальний урок по сквошу — ракеточной грі, в якій подачі здійснюються об стіну. В якості персонального викладача виступить сам майстер спорту з сквошу: він і правила гри розповість, і вірною стійці навчить, і техніку удару по мечу допоможе освоїти. А по завершенню заняття відбудеться найцікавіше — товариський матч з професіоналом, під час якого належить наочно продемонструвати отримані навички. Тренування пройде на професійному критому корті розміром 6х10 м. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 182 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас сквошу - що це?

Можливість пізнати основи гри в сквош. Це ігровий різновид ракеточного спорту, у якому м'яч подається до гральної стіни і відбивається зльоту або після 1-го відскоку від підлоги. Заняття проходить на спеціальному закритому корті під чітким керівництвом професійного тренера. Індивідуальний формат дозволить провести навчання максимально результативно. 

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає спортивний клуб преміум формату - «Олімпія Спорт», де на нього чекає пізнавальне знайомство з професійним тренером. Заняття пройде на спеціальному закритому корті для гри в сквош. Насамперед потрібно вивчити головні правила гри, освоїти правильну техніку удару та відбивання м'яча. Для цього запропонують спеціальну ракетку і м'ячик. Коли у Щасливчика все почне вдаватися, тренер приєднається до гри у якості спаринг-партнера. 

Критий професійний корт

Сквош схожий на теніс, але гра відбувається на закритому корті розмірами 6х10 метрів. Гравці не відокремлені один від одного сіткою - вони грають пліч-о-пліч, що робить змагання ще цікавішим. Спеціальне покриття підлоги забезпечує необхідний рівень ковзання. 

Спаринг зі справжнім профі

Урок сквошу - це можливість не тільки познайомитися з новим видом спорту, але і зійтися у товариському матчі зі справжнім професіоналом своєї справи! Після того, як учень опанує основи гри, досвідчений тренер обов'язково складе йому компанію, щоб перевірити отримані навички на практиці. 

Все включено

Для навчання гостю запропонують увесь необхідний інвентар. Йому знадобиться спеціальна ракетка і невеликий м'яч діаметром близько 40 мм. 

Місце проведення враження:

Олімпія Спорт
м. Лук'янівська, вул. Глибочицька, 17 Показати на мапі

76 відгуків реальних людей

І
Инна
9 квітня 2017
Очень понравилось, хотя и все болит на следующий день:) Намного динамичнее большого тенниса. Приветливый тренер и хороший зал

В
Виктория
21 березня 2017
Я была рада подарку коллег на мой день варенья, у нас в компании часто используют подарочные сертификаты вместо того чтобы подарить просто деньги и я считаю это намного приятней и веселее. Хорошо, что персонал БОДО откликнулся на мою просьбу доплатить и я смогла пойти на впечатление с моим любимым человеком и именно поэтому мы выбрали Сквош-т.к. это веселое время провождение которое можно...
Я была рада подарку коллег на мой день варенья, у нас в компании часто используют подарочные сертификаты вместо того чтобы подарить просто деньги и я считаю это намного приятней и веселее. Хорошо, что персонал БОДО откликнулся на мою просьбу доплатить и я смогла пойти на впечатление с моим любимым человеком и именно поэтому мы выбрали Сквош-т.к. это веселое время провождение которое можно провести вместе и занятие спортом очень полезно для здоровья

22 лютого 2017
Играли первый раз и остались очень довольны. Великолепный тренер Андрей приветливый и отлично обясняет. Рекомендуем)

Л
Людмила
18 лютого 2017
Играю в теннис. Решили с подружкой пойти на сквош. Попробовали. Всё супер. Очень динамичная игра! У нас был отличный тренер Андрей. Всё супер! BODO, как всегда на высоте ;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень