Подаруй майстер-клас сквошу!

подарували вже 8 138 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 7 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Тренер пояснить правила сквошу і допоможе опанувати техніку удару по м'ячу. Під керівництвом майстра спортсмен-початківець попрактикується робити подачі і відбивати удари. В кінці заняття на учня чекає товариський матч з інструктором, під час якого можна наочно продемонструвати отримані навички.

Чому ми вибрали спортивний комплекс «Олімпія»

Комплекс розташований у пішій доступності від ст. м. «Лук'янівська». На вибір запропонують один із трьох професійних кортів для сквошу. Це майданчики прямокутної форми розміром 6х10 метрів. Гравці не відокремлені один від одного сіткою, а грають пліч-о-пліч. Гладке покриття підлоги забезпечує необхідний рівень ковзання. Для занять також є критий зал, тому відвідати майстер-клас можна в будь-яку погоду і пору року.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

93 відгуки

Александр
26 апреля 2018
https://www.facebook.com/100000130480261
Мастер-класс понравился. Полноценная, активная, информативная тренировка. Кто хотел попробовать сквош и никак не решался рекомендую.
Ирина
26 марта 2018
https://www.facebook.com/100013579261222
Подарила впечатление парню - карточки на выбор, среди них был мастер-класс сквоша на двоих. Он его выбрал, всегда интересовался большим теннисом и подобным) Идея подарить впечатления - хороша, поскольку вносит разнообразие среди будней (выходных и рабочих). Активировали позвонив за номером, указанным в пакете подарка. Клиент-менеджер был вежлив, все объяснил, вместе выбрали дату. В самом спорт-комплексе встретили хорошо, тренер был крутым и терпеливым, под конец часа игры удалось сыграть в сквош) Были очень довольны! Думаем над тем, чтобы записаться на сквош)
Галина
23 марта 2018
Добрый день! Впечатление подарила сама ,мужу на годовщину свадьбы. Мы очень любим и занимаемся спортом, поэтому логично было это..получили массу позитива и впечатлений! Спасибо!!
Алиса
19 февраля 2018
https://www.facebook.com/100000322474032
Нам все очень понравилось. Выбрали сквош, потому что хотелось чего активного. Тренер все очень доступно объяснил, появилось желание продолжить заниматься.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки