1733
 

Подаруй тренування по сквошу!

Індивідуальний урок по сквошу — ракеточной грі, в якій подачі здійснюються об стіну. В якості персонального викладача виступить сам майстер спорту з сквошу: він і правила гри розповість, і вірною стійці навчить, і техніку удару по мечу допоможе освоїти. А по завершенню заняття відбудеться найцікавіше — товариський матч з професіоналом, під час якого належить наочно продемонструвати отримані навички. Тренування пройде на професійному критому корті розміром 6х10 м. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 506 раз
1 чоловік
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас сквошу - що це?

Можливість пізнати основи гри в сквош. Це ігровий різновид ракеточного спорту, у якому м'яч подається до гральної стіни і відбивається зльоту або після 1-го відскоку від підлоги. Заняття проходить на спеціальному закритому корті під чітким керівництвом професійного тренера. Індивідуальний формат дозволить провести навчання максимально результативно. 

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає спортивний клуб преміум формату - «Олімпія Спорт», де на нього чекає пізнавальне знайомство з професійним тренером. Заняття пройде на спеціальному закритому корті для гри в сквош. Насамперед потрібно вивчити головні правила гри, освоїти правильну техніку удару та відбивання м'яча. Для цього запропонують спеціальну ракетку і м'ячик. Коли у Щасливчика все почне вдаватися, тренер приєднається до гри у якості спаринг-партнера. 

Критий професійний корт

Сквош схожий на теніс, але гра відбувається на закритому корті розмірами 6х10 метрів. Гравці не відокремлені один від одного сіткою - вони грають пліч-о-пліч, що робить змагання ще цікавішим. Спеціальне покриття підлоги забезпечує необхідний рівень ковзання. 

Спаринг зі справжнім профі

Урок сквошу - це можливість не тільки познайомитися з новим видом спорту, але і зійтися у товариському матчі зі справжнім професіоналом своєї справи! Після того, як учень опанує основи гри, досвідчений тренер обов'язково складе йому компанію, щоб перевірити отримані навички на практиці. 

Все включено

Для навчання гостю запропонують увесь необхідний інвентар. Йому знадобиться спеціальна ракетка і невеликий м'яч діаметром близько 40 мм. 

Місце проведення враження:

Олімпія Спорт
м. Лук'янівська, вул. Глибочицька, 17 Показати на мапі

81 відгук

5 червня 2017
Сквош-это тот вариант, когда хочешь получить заряд бодрости и при этом вымотаться на все 100%. Отличный вариант активного отдыха! Спасибо команде BODO за предоставленное впечатление!

Н
Наташа
29 травня 2017
Мастер-класс по игре в сквош подарил муж на 25 лет. Понравилось очень - выход из зоны комфорта шикарный) Тренер очень доступно все обьясняет. Так как навыки работы с ракеткой уже были, занятие прошло в удовольствие. Целый час без остановки сплошное удовольствие. Такой подарок просто супер для тех кто хочет "что-то новенькое" и кому нужен толчек, чтобы попробовать себя в спорте или другом

17 травня 2017
Было просто отлично!!! Я давно так не взмокал. Клуб отличный, зал супер, тренер хорош!!! Все подробно и доходчиво обьяснил. Я наигрался вдоволь и даже уже подустал слегка. Игра очень интересная и занятная. Спасибо за впечатление)))

В
Владимир
3 травня 2017
Для новичка хорошее место для старта. Приятная спортивная атмосфера вокруг корта. Обстоятельный тренер. Сама игра очень активная и не сложная в обучении особенно для тех кто умеет играть в большой теннис.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень