1733
 

Подаруй тренування по сквошу!

Індивідуальний урок сквошу - гри, у якій м'яч подається в стіну. У якості персонального викладача виступить майстер спорту зі сквошу: він і правила гри розповість, і вірної стійки навчить, і техніку удару по м'ячу допоможе опанувати. А по завершенню заняття відбудеться найцікавіше - товариський матч з професіоналом, під час якого випаде нагода наочно продемонструвати отримані навички. Тренування пройде на професійному критому корті розміром 6х10 м. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 602 рази
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років

Майстер-клас сквошу - що це?

Можливість пізнати основи гри в сквош. Це ігровий різновид ракеточного спорту, у якому м'яч подається до гральної стіни і відбивається зльоту або після 1-го відскоку від підлоги. Заняття проходить на спеціальному закритому корті під чітким керівництвом професійного тренера. Індивідуальний формат дозволить провести навчання максимально результативно. 

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає спортивний клуб преміум формату - «Олімпія Спорт», де на нього чекає пізнавальне знайомство з професійним тренером. Заняття пройде на спеціальному закритому корті для гри в сквош. Насамперед потрібно вивчити головні правила гри, освоїти правильну техніку удару та відбивання м'яча. Для цього запропонують спеціальну ракетку і м'ячик. Коли у Щасливчика все почне вдаватися, тренер приєднається до гри у якості спаринг-партнера. 

Критий професійний корт

Сквош схожий на теніс, але гра відбувається на закритому корті розмірами 6х10 метрів. Гравці не відокремлені один від одного сіткою - вони грають пліч-о-пліч, що робить змагання ще цікавішим. Спеціальне покриття підлоги забезпечує необхідний рівень ковзання. 

Спаринг зі справжнім профі

Урок сквошу - це можливість не тільки познайомитися з новим видом спорту, але і зійтися у товариському матчі зі справжнім професіоналом своєї справи! Після того, як учень опанує основи гри, досвідчений тренер обов'язково складе йому компанію, щоб перевірити отримані навички на практиці. 

Все включено

Для навчання гостю запропонують увесь необхідний інвентар. Йому знадобиться спеціальна ракетка і невеликий м'яч діаметром близько 40 мм. 

Місце проведення враження

65 відгуків реальних людей