Подаруйте майстер-клас штруделя!

подарували вже 7 694 рази
1 людина
90 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень отримає фартух і всі необхідні інгредієнти для приготування десерту. Штрудельмейстер навчить працювати з витяжним тестом, загортати у нього начинку з яблук, родзинок, горіхів і кориці, а також випікати до золотистої скоринки. Майстер розповість, як правильно поєднувати фрукти та ягоди. Наприкінці заняття буде готовий рулет вагою до кілограма. Його можна забрати з собою або скуштувати на місці. До випічки запропонують фруктові підливи та солодкі соуси.

Чому ми вибрали міську пекарню «Львівські пляцки»

Заклад знаходиться в центрі міста, на Подолі. Для випічки використовують конвекційну піч, у якій можна одночасно приготувати до чотирьох штруделів. Відвідувачі можуть спостерігати процес приготування десертів на відкритій кухні, яка знаходиться у залі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

174 відгуки

Людмила
21 березня 2019
Переодически бываю на кулинарных мастер классах в принципе, и как бы нечем удивить, Но такого персонального подхода и теплоты душевной в отношениях ещё нигде не было. Респект персоналу заведения за отношение и информацию
Роман
20 березня 2019
Очень интересный мастер класс. Ведущая Лиза - замечательный мастер, которому нравится работать с детьми. Рекомендую посетить, останетесь довольны
Олександр
19 березня 2019
https://www.facebook.com/100001793255533
Досить цікавий процес приготування, навіть враховуючи шо ми тільки збирали штрудель з готових інгредієнтів.
Янв
19 березня 2019
It was unforgettable! Merci everyone! Diese “Gruß aus Österreich “ war so eindrucksvoll!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.