101853
 

Подаруй майстер-клас штруделя!

Учень отримає фартух і всі необхідні інгредієнти для приготування десерту. Штрудельмейстер навчить працювати з витяжним тестом, загортати у нього начинку з яблук, родзинок, горіхів і кориці, а також випікати до золотистої скоринки. Майстер розповість, як правильно поєднувати фрукти та ягоди. Наприкінці заняття буде готовий рулет вагою до кілограма. Його можна забрати з собою або скуштувати на місці. До випічки запропонують фруктові підливи та солодкі соуси. детальніше...

1 люд. 90 хв. Використати до 30.04.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 7 456 раз
1 людина
90 хв.
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Учень отримає фартух і всі необхідні інгредієнти для приготування десерту. Штрудельмейстер навчить працювати з витяжним тестом, загортати у нього начинку з яблук, родзинок, горіхів і кориці, а також випікати до золотистої скоринки. Майстер розповість, як правильно поєднувати фрукти та ягоди. Наприкінці заняття буде готовий рулет вагою до кілограма. Його можна забрати з собою або скуштувати на місці. До випічки запропонують фруктові підливи та солодкі соуси.

Чому ми вибрали міську пекарню «Львівські пляцки»

Заклад знаходиться в центрі міста, на Подолі. Для випічки використовують конвекційну піч, у якій можна одночасно приготувати до чотирьох штруделів. Відвідувачі можуть спостерігати процес приготування десертів на відкритій кухні, яка знаходиться у залі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Львівські пляцки - Міська пекарня
м. Контрактова площа, вул. Спаська, 5 Показати на мапі

м. Театральна, вул. Б. Хмельницького, 10 Показати на мапі

135 відгуків

3 вересня 2018
Найбільше сподобався сам процес проведення майстеркласу. Саме це враження вибрала тому, що люблю штрудель. Ідея подарунку-враження сприйнялася чудово. А такий подарунок подарувала мені похресниця.

21 серпня 2018
Очень понравился мастер класс по приготовлению штруделя! Были вдвоем с подругой и обе остались очень довольны! Повар-преподаватель добавил колорита, было интересно, весело, познавательно и самое главное вкусно! Уже порекомендовали данный мастер класс друзьям :)

А
Алена
12 серпня 2018
Мастер класс был полезен, интересен и успешен. Завершение мастер класса было очень вкусным. Это был мой подарок на 4. -летие))) Порадовало само заведение, сразу перемещаешься в атмосферу льівських кав'ярень. Интересная екипировка с чепчиком. Правду говорят лучше один раз увидеть, чем 100 раз услышать. А в этом случае лучше один раз попробовать своими руками и по завершению мастер-класса получить...
Мастер класс был полезен, интересен и успешен. Завершение мастер класса было очень вкусным. Это был мой подарок на 4. -летие))) Порадовало само заведение, сразу перемещаешься в атмосферу льівських кав'ярень. Интересная екипировка с чепчиком. Правду говорят лучше один раз увидеть, чем 100 раз услышать. А в этом случае лучше один раз попробовать своими руками и по завершению мастер-класса получить смачнющий десерт, в котором самое главное это поливки: шоколадная, карамельная, ванильная и ягодная. Бонусом получаешь ещё минифотосессию в полном обмундировании с чепчиком, инструментами и возле огромной печи со штрудлями! Очень рекомендую всем от 10 до 99))) И конечно же спасибо дарителю Настеньке.

30 липня 2018
На День рождения ребенку (12 лет) подарили сертификат Bodo. Он выбрал мастер-класс по приготовлению штруделя. Были по адресу ул. Б.Хмельницкого, 10. Мастер-класс проводил Сергей. Все прошло замечательно, много положительных эмоций как у ребенка, так и у меня!)) В конце получили и попробовали приготовленный собственноручно штрудель с разными подливками. Большое спасибо за впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень