101593
 

Подаруй майстер-клас самооборони!

Індивідуальне навчання змішаній техніці бою ніппон кемпо. Це своєрідний ф'южн різних єдиноборств: від традиційного боксу до східного кунг-фу. Досвідчений тренер навчить усім азам самозахисту: техніці нанесення ударів руками й ногами, постановці блоків, секретам використання підручних предметів. Крім того, на уроці належить опанувати «психологічні тонкощі» бойового мистецтва, які стануть у нагоді в повсякденному житті: як визначити загрозу в непередбаченій ситуації, як побороти страх і швидко відреагувати на подразник. детальніше...

1 чол. до 3 годин Використати до 28.02.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 659 раз
1 чоловік
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Використати до 28.02.2018

Майстер-клас самооборони — що це?

Цікаве знайомство зі змішаною технікою бою — ніппон кемпо (ніхон кемпо). Її родзинка в гармонійному поєднанні елементів різних видів єдиноборств: карате та боксу до джиу-джитсу та кунг-фу. Техніка включає прийоми беззбройної боротьби, а також самооборону із застосуванням зброї проти одного або декількох супротивників. Вже більше 80 років цей стиль рукопашного бою використовується в системі військової, поліцейської підготовки в Японії, а також спецпідрозділами, такими як Kidotai (японський SWAT).

Як все відбувається?

У клубі «Чемпіон» Щасливчика зустріне майстер з кількох видів бойових мистецтв, який поділиться своїм унікальним досвідом. Він допоможе дізнатися основні техніки бою, індивідуально спланує заняття виходячи з фізичних параметрів учня, а також підбере спорядження для тренування.

Новачок навчиться:

 • проводити удари руками й ногами
 • ставити блоки та йти від ударів
 • виконувати утримання й застосовувати больові прийоми
 • використовувати для самооборони підручні предмети
 • успішно протидіяти озброєному супротивникові
 • прораховувати найбільш безпечний маршрут

«Ази» психологічної підготовки до бою

На майстер-класі тренер пояснить основні психологічні моменти бою: як визначити ступінь небезпеки, як побороти страх перед сутичкою, як швидко та ефективно зреагувати в тій чи іншій ситуації. Новачкові обов'язково розкажуть, як у рамках закону, використовуючи будь-яку підручну зброю, зберегти своє життя та здоров'я. Пройшовши тренінг, слухач збільшить свою безпеку й вірогідність сприятливого результату для себе у конфлікті на вулиці на 70-80 %.

Надається професійне спорядження

Тренування буде проходити з використанням професійного спорядження для рукопашного бою. Для відпрацювання навичок самозахисту нададуть короткі палиці «ханбо», макети ножів, а також підручні предмети (мобільний телефон, друкарську ручку, ключі).

Місце проведення враження:

Чемпіон карате клуб
м. Лук'янівська, вул. Білоруська, 32 Показати на мапі

18 відгуків реальних людей

А
Андрій
11 квітня 2017
Враження тривало навіть трохи більше заявлених трьох годин. І цей час з Володимиром пролетів непомітно. Його хочеться слухати. Протягом майстер-класу було розглянуто психологічні моменти у різних екстремальних ситуаціях, в тому числі з використанням холодної та вогнепальної зброї. Тренер розповів, як оцінювати ризики, обирати правильну стратегію у вуличному протистоянні та працювати з...
Враження тривало навіть трохи більше заявлених трьох годин. І цей час з Володимиром пролетів непомітно. Його хочеться слухати. Протягом майстер-класу було розглянуто психологічні моменти у різних екстремальних ситуаціях, в тому числі з використанням холодної та вогнепальної зброї. Тренер розповів, як оцінювати ризики, обирати правильну стратегію у вуличному протистоянні та працювати з емоційними станами. Майстер-клас дає цікавий життєвий досвід та бажання поглиблювати знання.

20 березня 2017
Мне понравилось занятие, рекомендую!

14 лютого 2017
Огромное спасибо за Мастер-класс, Владимир! Почти 3 часа общения с Вами пролетели незаметно и ОЧЕНЬ поучительно! Это впечатление НАСТОЯТЕЛЬНО рекомендовано ВСЕМ мужчинам! Независимо от возраста и статуса! Девушкам же поможет по-максимуму предвидеть ситуации, которые могут грозить здоровью, а тем более ЖИЗНИ. ДА, естественно ВСЕГО в жизни предусмотреть не получится, но попытаться всё же надо ))

В
Валентина
8 лютого 2017
Я считаю, что эти занятия должны в школах проходить! Владимир профи своего дела и это понятно не по количеству показанных приёмов или сказанных умных слов, а по результату усвоенных знаний, пониманию и принятию опасности которая может предстать пред вами в самый неожиданный момент! После 1 урока вы не станете Брюсом Ли или Джеки Чаном, НО идя вечером через тёмный парк, точно вспомните о том, что...
Я считаю, что эти занятия должны в школах проходить! Владимир профи своего дела и это понятно не по количеству показанных приёмов или сказанных умных слов, а по результату усвоенных знаний, пониманию и принятию опасности которая может предстать пред вами в самый неожиданный момент! После 1 урока вы не станете Брюсом Ли или Джеки Чаном, НО идя вечером через тёмный парк, точно вспомните о том, что в руке, которая в кармане, должна быть или ручка, или ключи, или что угодно, что может в случае опасности, спасти вам жизнь или дать минуту времени для побега!!! Владимир, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень