101593
 

Подаруй майстер-клас самооборони!

Індивідуальне навчання змішаній техніці бою ніппон кемпо. Це своєрідний ф'южн різних єдиноборств: від традиційного боксу до східного кунг-фу. Досвідчений тренер навчить всім азам самозахисту: техніці нанесення ударів руками і ногами, постановки блоків, секретам використання підручних предметів. Крім того, на уроці належить освоїти «психологічні тонкощі» бойового мистецтва, які стануть в нагоді в повсякденному житті: як визначити загрозу в непередбаченій ситуації, як побороти страх і швидко відреагувати на подразник. подробнее...

1 чол. до 3 годин Використати до 30.09.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 534 раз
1 людина
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас самооборони — що це?

Цікаве знайомство зі змішаною технікою бою — ніппон кемпо (ніхон кемпо). Її родзинка в гармонійному поєднанні елементів різних видів єдиноборств: карате і боксу до джиу-джитсу і кунг-фу. Техніка включає прийоми беззбройної боротьби, а також самооборону із застосуванням зброї проти одного або декількох супротивників. Вже більше 80 років цей стиль рукопашного бою використовується в системі військової, поліцейської підготовки в Японії, а також спецпідрозділами, такими як Kidotai (японський SWAT).

Як все відбувається?

В клубі «Чемпіон» Щасливчика зустріне майстер з кількох видів бойових мистецтв, який поділиться своїм унікальним досвідом. Він допоможе дізнатися основні техніки бою, індивідуально спланує заняття виходячи з фізичних параметрів учня, а також підбере спорядження для тренування.

Новачок навчиться:

 • проводити удари руками і ногами
 • ставити блоки і йти від ударів
 • виконувати утримання і застосовувати больові прийоми
 • використовувати для самооборони підручні предмети
 • успішно протидіяти збройного супротивника
 • прораховувати найбільш безпечний маршрут

«Ази» психологічної підготовки до бою

На майстер-класі тренер пояснить основні психологічні моменти бою: як визначити ступінь небезпеки, як побороти страх перед сутичкою, як швидко і ефективно зреагувати в тій чи іншій ситуації. Новачкові обов'язково розкажуть, як у рамках закону, використовуючи будь-яку підручну зброю, зберегти своє життя і здоров'я. Пройшовши тренінг, слухач збільшить свою безпеку і вірогідність сприятливого результату для себе у конфлікті на вулиці на 70-80 %.

Надається професійне спорядження

Тренування буде проходити з використанням професійного спорядження для рукопашного бою. Для відпрацювання навичок самозахисту видадуть короткі палиці «ханбо», макети ножів, а також підручні предмети (мобільний телефон, друкарську ручку, ключі).

Місце проведення враження:

Чемпіон карате клуб
м. Лук'янівська, вул. Білоруська, 32 Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

20 березня 2017
Мне понравилось занятие, рекомендую!

14 лютого 2017
Огромное спасибо за Мастер-класс, Владимир! Почти 3 часа общения с Вами пролетели незаметно и ОЧЕНЬ поучительно! Это впечатление НАСТОЯТЕЛЬНО рекомендовано ВСЕМ мужчинам! Независимо от возраста и статуса! Девушкам же поможет по-максимуму предвидеть ситуации, которые могут грозить здоровью, а тем более ЖИЗНИ. ДА, естественно ВСЕГО в жизни предусмотреть не получится, но попытаться всё же надо ))

В
Валентина
8 лютого 2017
Я считаю, что эти занятия должны в школах проходить! Владимир профи своего дела и это понятно не по количеству показанных приёмов или сказанных умных слов, а по результату усвоенных знаний, пониманию и принятию опасности которая может предстать пред вами в самый неожиданный момент! После 1 урока вы не станете Брюсом Ли или Джеки Чаном, НО идя вечером через тёмный парк, точно вспомните о том, что...
Я считаю, что эти занятия должны в школах проходить! Владимир профи своего дела и это понятно не по количеству показанных приёмов или сказанных умных слов, а по результату усвоенных знаний, пониманию и принятию опасности которая может предстать пред вами в самый неожиданный момент! После 1 урока вы не станете Брюсом Ли или Джеки Чаном, НО идя вечером через тёмный парк, точно вспомните о том, что в руке, которая в кармане, должна быть или ручка, или ключи, или что угодно, что может в случае опасности, спасти вам жизнь или дать минуту времени для побега!!! Владимир, спасибо!

30 грудня 2016
Выбрала сама себе подарок на День рождения, обменяв подарочный сертификат, спасибо bodo за удобный сервис) Очень рада что выбрала именно это впечатление, оно того стоило на все сто) Всего один мастер-класс и уже начинаешь немного серьезнее относиться к личной безопасности, анализировать каждодневные ситуации. Мастер очень приятный дядечка, всё доступно объясняет и показывает, весело и совсем...
Выбрала сама себе подарок на День рождения, обменяв подарочный сертификат, спасибо bodo за удобный сервис) Очень рада что выбрала именно это впечатление, оно того стоило на все сто) Всего один мастер-класс и уже начинаешь немного серьезнее относиться к личной безопасности, анализировать каждодневные ситуации. Мастер очень приятный дядечка, всё доступно объясняет и показывает, весело и совсем не страшно) Очень советую всем, кто никогда не сталкивался с темой самообороны или боевых искусств.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень