101593
 

Подаруй майстер-клас самооборони!

Індивідуальне навчання змішаній техніці бою Кемпо Будо. Це своєрідний ф'южн різних єдиноборств: від традиційного боксу до східного кунг-фу. Досвідчений тренер навчить всім азам самозахисту: техніці нанесення ударів руками та ногами, постановці блоків, секретам використання підручних предметів. Крім того, на уроці вийде освоїти «психологічні тонкощі» бойового мистецтва, які стануть в нагоді в повсякденному житті: як визначити загрозу в непередбаченій ситуації, як побороти страх і швидко зреагувати на подразник. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 443 рази
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна

Майстер-клас самооборони — що це?

Цікаве знайомство зі змішаною технікою бою — Кемпо Будо. Її родзинка в гармонійному поєднанні елементів різних видів єдиноборств: від боксу до джиу-джитсу та кунг-фу. Це наука про методи беззбройної боротьби та з застосуванням зброї, проти одного й кількох супротивників. Ця техніка використовується при підготовці армійських та поліцейських кадрів.

Як все відбувається?

В клубі «Чемпіон» Щасливчика зустріне майстер спорту з кількох видів бойових мистецтв, який поділиться своїм унікальним досвідом. Він допоможе дізнатися про основні техніки бою, індивідуально спланує заняття, враховуючи фізичні параметри учня, а також підбере спорядження для тренування.

Новачок зможе навчитися:

  • проводити удари руками та ногами
  • ставити блоки та уникати ударів
  • робити кидки
  • виконувати утримання і застосовувати больові прийоми
  • використовувати для самооборони підручні предмети
  • успішно протидіяти збройному супротивнику

«Ази» психологічної підготовки до бою

На майстер-класі тренер пояснить основні психологічні моменти бою: як визначити ступінь небезпеки, як побороти страх і збентеження перед сутичкою і як швидко й ефективно зреагувати в тій чи іншій ситуації. Новачкові обов'язково розкажуть, як у рамках закону, використовуючи будь-яку підручну зброю, зберегти своє життя і здоров'я.

Надається професійне спорядження

Тренування буде проходити з використанням професійного спорядження для рукопашного бою. Для відпрацювання навичок самозахисту видадуть короткі палиці «ханбо», макети ножів, а також підручні предмети (мобільний телефон, друкарську ручку).


 

Місце проведення враження

14 відгуків реальних людей