Майстер-клас робототехніки

1 людина
до 2 годин
Вік: до 16 років
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас робототехніки — що це?

Урок, присвячений технологіям майбутнього — створенню справжніх роботів. У Щасливчика буде можливість змоделювати власного й «оживити» його за допомогою програмного забезпечення. Протягом уроку належить дізнатися все про базові поняття інформатики не в теорії, а на практиці. Попрацюють зі Щасливчиком справжні профі, які знають, як знайти підхід до дітей і пояснити складні речі простою мовою.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до Технічної студії «Винахідник». Там у компанії юних програмістів і техніків протягом 120 хвилин він конструюватиме робота. Після вибору моделі й короткої теорії Щасливчик візьметься за її створення на ноутбуці. Потім почнеться найцікавіше — «оживлення» іграшки. За допомогою програми інженер активує її рух. Робот виконуватиме різні команди завдяки маніпуляціям Щасливчика на комп'ютері.

Майстер-клас у групі

У Технічній студії «Винахідник» Щасливчик познайомиться з професійними інженерами та юними винахідниками. Таке знайомство принесе багато корисного, а урок пройде цікаво та з користю.

Проста інформатика на практиці

Головна проблема розуміння інформаційних технологій полягає в тому, що все пояснюють у теорії. На уроці робототехніки Щасливчик зможе на практиці дізнатися все про роботів, програмування й різні механізми.

Технології майбутнього

Сьогодні все еволюціонує й рухається до автоматизації. Щасливчик вже з 6 років може опановувати програмування та конструювання роботів. Це допоможе в майбутніх починаннях і розів'є любов до інновацій і техніки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Светлана
27 мая 2018
Очень-очень - очень понравилось. Ребенок получил море удовольствия. Прекрасный персонал, преподаватель. Все прошло на высшем уровне. Описание занятия полностью совпадает с описанием. Огромное спасибо BODO и студии Изобретатель на улице. Б. Гмыры 6
елена
12 марта 2018
https://www.facebook.com/100009742920644
Моему сыну очень понравилось.Он в восторге и возможно будет ходить в будующем на регулярные занятия.
Елена
7 февраля 2018
https://plus.google.com/111077275148461433326
Очень доволен. Рекомендую для всех детей. Записались даже на эти курсы. Преподаватель очень доходчиво всё рассказывает.
Вікторія
20 ноября 2017
Крутий курс! Ходимо з великим задоволенням. Дитина летить як на крилах. Плюс в курсу не тільки в конструюванні, а і в роботі в команді, адже діти конструюють в парі. Цікавий досвід.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки