102620
 

Майстер-клас робототехніки

Справжня пригода для юного інженера. За 2 години він сконструює робота та запрограмує його дії за допомогою програмного забезпечення. У компанії інших винахідників майстер-клас проходитиме весело та цікаво. Можна дізнатися про особливості створення робота, технології рухів і базових принципах роботи механізмів. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
до 2 годин
Все необхідне видається
Вік: до 16 років
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас робототехніки — що це?

Урок, присвячений технологіям майбутнього — створенню справжніх роботів. У Щасливчика буде можливість змоделювати власного й «оживити» його за допомогою програмного забезпечення. Протягом уроку належить дізнатися все про базові поняття інформатики не в теорії, а на практиці. Попрацюють зі Щасливчиком справжні профі, які знають, як знайти підхід до дітей і пояснити складні речі простою мовою.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до Технічної студії «Винахідник». Там у компанії юних програмістів і техніків протягом 120 хвилин він конструюватиме робота. Після вибору моделі й короткої теорії Щасливчик візьметься за її створення на ноутбуці. Потім почнеться найцікавіше — «оживлення» іграшки. За допомогою програми інженер активує її рух. Робот виконуватиме різні команди завдяки маніпуляціям Щасливчика на комп'ютері.

Майстер-клас у групі

У Технічній студії «Винахідник» Щасливчик познайомиться з професійними інженерами та юними винахідниками. Таке знайомство принесе багато корисного, а урок пройде цікаво та з користю.

Проста інформатика на практиці

Головна проблема розуміння інформаційних технологій полягає в тому, що все пояснюють у теорії. На уроці робототехніки Щасливчик зможе на практиці дізнатися все про роботів, програмування й різні механізми.

Технології майбутнього

Сьогодні все еволюціонує й рухається до автоматизації. Щасливчик вже з 6 років може опановувати програмування та конструювання роботів. Це допоможе в майбутніх починаннях і розів'є любов до інновацій і техніки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Винахідник - Технічна студія
м. Печерська, вул. Старонаводницька, 4В Показати на мапі
м. Лук'янівська, вул. Златоустівська, 55 Показати на мапі
м. Нивки, вул. Олександрівська, 1 Показати на мапі
м. Осокорки, вул. Дніпровська Набережна, 25А Показати на мапі
м. Позняки, вул. Б. Гмирі, 6 Показати на мапі
м. Оболонь, пр. Г. Сталінграду, 10А, корп. 8 Показати на мапі
м. Чернігівська, вул. М. Цвєтаєвої, 3 Показати на мапі

5 відгуків

С
Светлана
27 травня 2018
Очень-очень - очень понравилось. Ребенок получил море удовольствия. Прекрасный персонал, преподаватель. Все прошло на высшем уровне. Описание занятия полностью совпадает с описанием. Огромное спасибо BODO и студии Изобретатель на улице. Б. Гмыры 6

12 березня 2018
Моему сыну очень понравилось.Он в восторге и возможно будет ходить в будующем на регулярные занятия.

7 лютого 2018
Очень доволен. Рекомендую для всех детей. Записались даже на эти курсы. Преподаватель очень доходчиво всё рассказывает.

В
Вікторія
20 листопада 2017
Крутий курс! Ходимо з великим задоволенням. Дитина летить як на крилах. Плюс в курсу не тільки в конструюванні, а і в роботі в команді, адже діти конструюють в парі. Цікавий досвід.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень