Подаруйте майстер-клас різьблення по дереву!

подарували вже 97 рази
1 людина
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На занятті учень опанує принципи художнього різьблення по дереву. Майстер проведе вступний інструктаж, пояснить, як працювати з інструментами і допоможе новачку створити авторський виріб своїми руками. Для уроку видадуть все необхідне: фартух, одноразовий респіратор, індивідуальні електроінструменти, а також ескіз виробу. За час майстер-класу учень створить одну річ, яку потім забере додому. Це може бути дерев'яна прикраса, листівка, підвіска, блокнот, підсвічник тощо.

Чому ми вибрали творчу майстерню «Сверлик»

Заняття проводиться як для дітей, так і для дорослих. Вчитися різьбі учень буде в сучасній майстерні, обладнаній багатофункціональними електроінструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Вова
17 лютого 2019
Классно
Александра
16 лютого 2019
Очень интересный опыт! Просто море позитивных эмоций и очень приятные ребята в мастерской "Сверлик", всегда готовы помочь и поддержать:) Однозначно стоит сходить!))
Светлана
14 грудня 2018
Увлекательное творческое занятие, на котором можно научиться делать что-то своими руками! Мастер внимательный, объяснял и помогал на всех этапах создания поделки. В итоге получился красивый деревянный подсвечник. В восторге от нового хобби!))
Ирина
7 грудня 2018
Мастер-класс понравился. То, что нужно, после тяжелой рабочей недели. Помогает отвлечься и проявить креативность) Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.