Подаруйте майстер-клас з декупажу!

подарували вже 385 рази
1 людина
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Новачок навчиться декорувати вироби за допомогою декупажу. Йому видадуть полотно розміром 20х20 см, а також необхідні інструменти: від пензликів до матеріалів для прикрашання. Учень «напише» картину методом Sospeso trasparente. Це техніка, яка надає тканині, склу або іншим основам ефект порцеляни. Після закінчення майстер-класу новачок отримає оцінку своєї роботи і поради від майстра.

Чому ми вибрали арт-студію Mon Avis

Викладачі — художники з профільною освітою і багаторічним досвідом роботи. Заняття проходять в невеликих групах до 7 осіб. Майстер-класи проводяться в пішохідній доступності від станції метро «Позняки».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Алина
2 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002948181864
Очень понравился мастеркласс, 2,5 часа усердной работы и как результат-красивенная картина. Всем советую❤️
Вера
9 лютого 2018
У меня получился шедевр!! Я всю жизнь считала, что с руками у меня не сложилось - не вышивала, не рисовала, ничего. А здесь все так налегке получилось! Я в восторге! Настроение просто отличное после этого. Круто, когда ожидания совпадают с реальностью

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.