100676
 

Подаруй майстер-клас кулінарії!

Секрети будь-якої кухні світу - від європейської до екзотичної азійської - на занятті з професійним шеф-кухарем! Він навчить готувати вишукані страви, забезпечивши усіма необхідними продуктами і кухонним приладдям. Заняття проходить у невеликій групі, а його тематику можна вибрати заздалегідь. Наприкінці майстер-класу на усіх учнів чекає дегустація приготованих страв. За приємною трапезою можна не тільки обговорити результати і враження, але й почути експертну думку майстра! детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 753 рази
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Проходить у групі

Майстер-клас кулінарії — що це?

Чудова можливість створити власний кулінарний шедевр та перейняти дорогоцінний досвід від професійного кухаря. На вибір різна тематика занять. Це можуть бути страви від європейської до азіатської кухонь або ж приготування вишуканих десертів. Навчатися доведеться у компанії інших учасників майстер-класу: всі розділяться на 2 групи по 4 особи і приготують традиційне меню з кількох страв. Обов'язки порівну розподіляться між учасниками кожної групи: наприклад, доки хтось вимішуватиме тісто, хтось інший готуватиме начиння або нарізатиме овочі. В залежності від тематики можна приготувати салати, гарніри, м'ясні і рибні страви, а також соуси до них.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на добре обладнану навчальну кухню «Кулінарної майстерні», де на нього чекатиме знайомство з професійним кухарем. Усіх учасників майстер-класу розділять на 2 групи по 4-5 осіб. Готувати Щасливчик буде у своїй групі, опановуючи тонкощі тих чи інших рецептів. Обов'язки порівну розподіляться між учасниками - кожен виконає свою частину роботи, щоб отримати спільний результат. У компанії процес приготування страв обіцяє бути шалено цікавим. А після на всіх чекає смачна дегустація.

Тематика на будь-який смак

Новоспечений кулінар зможе самостійно обрати бажану тему для майстер-класу. Це можуть бути страви французької, італійської, тайської та японської кухні, а також шедеври кондитерської майстерності.

Все включено

Учневі видадуть усе необхідне для приготування вишуканих страв. У його розпорядженні опиняться продукти першокласної якості і різноманітні кухонні приналежності.

Дегустація кулінарних шедеврів

Після завершення кулінарного уроку можна буде відпочити за одним столом з іншими учасниками майстер-класу. Усі поділяться враженнями і почують думку експерта стосовно приготованих страв. 

Місце проведення враження

60 відгуків реальних людей