Подаруйте майстер-клас кулінарії!

подарували вже 7 251 разів
1 людина
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Разом з іншими учасниками групи учень готуватиме страви, що йому сподобаються. Це може бути чихіртма, груша-пашот, андалузький гаспачо або щось інше. У кінці майстер-класу відбудеться дегустація. Експерт оцінить частування та дасть професійні рекомендації щодо приготування. Продукти, посуд і необхідні для заняття прилади видадуть на місці.

Чому ми вибрали школу «Кулінарна майстерня»

Школа знаходиться недалеко від ст. м. «Васильківська». Учень зможе заздалегідь вибрати будь-який напрямок заняття: приготування страв мексиканської, італійської, японської, іспанської, грецької та інших кухонь. Майстер-класи проводять вранці, в обід і ввечері.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

130 відгуків

Елена
21 березня 2019
https://www.facebook.com/100002064459337
Сертификат на мастер-класс по кулинарии получила в подарок от коллег по работе. Лучше подарка даже и придумать нельзя! Увлекательно, интересно да ещё и новые полезные знания! Просто восторг! Понравилось всё: и сервис со стороны bodo, и то, как организовывают МК ребята из кулинарной студии «Кухня». Спасибо, что дарите яркие эмоции! Теперь планируем коллективный поход)
Катя
16 березня 2019
Прекрасный мастер-класс! Вкусно, атмосферно, позитивно!
Марина
14 березня 2019
https://www.facebook.com/100008819020750
Мастер класс "Все о мясе"прошел на ура))Очень понравилось,только хорошее впечатление осталось,а так же нам дали очень много крутых фишечек в приготовлении мяса ,которые я обязательно применю в его приготовлении))Спасибо bodo!)
Дмитрий
2 березня 2019
https://www.facebook.com/100001827514111
Все прошло замечательно!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.