2154
 

Подаруй урок катання на роликах для двох!

Захоплююче навчання катанню на роликах, яке дозволить провести час не тільки весело, але і з користю для здоров'я. Індивідуальне заняття можна відвідати удвох, адже тренер підбере програму з урахуванням наявних навичок. Саме тому урок буде цікавий як початківцям, так і вже досвідчених ролерів. Це можливість навчитися правильно гальмувати, контролювати рух та швидкість, грамотно використовувати захист. Відразу 2 локації (крита і open air) дозволяють проїхати в будь-який час року! детальніше

2 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 747 раз
2 людини
до 2 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 6 років

Майстер-клас катання на роликах для двох - що це?

Шанс «відтягнутися» по повній для любителів активного відпочинку і просто тих, хто у душі залишився дитиною! Індивідуальний урок катання на роликах під керівництвом одного з кращих ролерів України. Проходить у будь-яку пору року на стадіоні «Олімпійский» або на роледромі в ТРЦ «Свобода». Покататися можна незалежно від рівня навичок - це буде цікаво як для аматорів, так і для досвідчених ролерів.

Як це відбувається?

Щасливчики визначаться з місцем для катання. По прибуттю, їх зустріне досвідчений інструктор, він допоможе обрати відповідну захисну екіпіровку, підбере ролики за розміром і пояснить правила безпеки. Потім профі навчатиме своїх підопічних гальмувати, контролювати свої рухи і швидкість, грамотно використовувати захист. Підготовка з інструктором займе близько години, а потім ще стільки ж вони зможуть насолоджуватися вільним катанням на ролердромі!

Заняття з ролером високого класу

Заняття з катання на роликах проходить під керівництвом професійного тренера, на рахунку якого - сотні вдячних учнів. Компанію учасникам майстер-класу складе сам організатор ролер-руху в Україні Марк Пустовіт або хтось із його успішних учнів! Під керівництвом справжніх асів своєї справи навіть новачки зможуть освоїти круті фінти!

Катання у будь-яку пору року

Враження доступне у будь-яку пору року на критому ролердромі в ТРЦ «Свобода» або ж на Алеї здоров'я стадіону «Олімпійский», де за сонячної погоди можна також прокотитися відкритими доріжками. Це найпопулярніші місця столиці для активних людей!

Все включено

Досвідчений інструктор подбає про те, щоб в учнів було усе необхідне для захоплюючого катання. До комплекту увійдуть не тільки відповідні за розміром ролики, але і захисна екіпіровка - наколінники і налокітники.

135 відгуків реальних людей