Подаруйте майстер-клас катання на роликах для двох!

подарували вже 4 920 разів
2 людини
90 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Навчати новачків буде персональний тренер. Спочатку він проведе розминку та розповість про правила безпеки. Інструктор перевірить навички кожного учня та підбере оптимальні вправи. Потім новачки будуть годину практикуватися під керівництвом тренера. Після навчання друзі матимуть ще 30 хвилин, щоб самостійно покататися.

Чому ми вибрали ролер-клуб «Алея здоров'я»

Клуб знаходиться в ТРЦ «Караван». Зал критий, тому покататися можна в будь-яку погоду та пору року. Ролики та все необхідне екіпірування видають на місці. Клуб проводить заняття для людей різного віку і рівнів підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

149 відгуків

Ростислав
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100009862841069
Все було чудово
Алла
30 грудня 2018
Вчера утром брала урок катания на роликах и весь день находилась под впечатлением. Благодаря тренеру Марку, с первого же занятия получилось кататься самостоятельно. Теперь в планах отрабатывать полученные навыки , затем опять к Марку за следующей порцией упражнений. Этот тренер действительно на своем месте, спасибо ему большое.
Сергей
17 листопада 2018
Спасибо bodo за впечатление и за знакомство с Марком! Спасибо Марку за вложенные в нас знания и за интересно проведенное время!
Елена
25 липня 2018
https://www.facebook.com/100002363080691
Очень понравилось занятие с Марком. Все очень доходчиво и интересно. Теперь я более уверенно катаюсь и, думаю, это только начало. Ролледром, жди меня!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.