102225
 

Подаруй майстер-клас капкейків!

Повітряні тістечка макарони та солодкі капкейки — з фірмовими рецептами цих десертів познайомлять на майстер-класі кондитерської майстерності. Технологія приготування пояснюється з нуля: від того, які інгредієнти обрати, до того, як їх правильно змішати й приготувати тістечка. В якості начинок використовуються сир маскарпоне, полуничні та чорничні топінги, чайний ганаш — щільний крем з вершків і шоколаду. Заняття проходить для декількох невеликих груп, між якими розподіляються завдання з приготування. Усі десерти можна забрати з собою: 4 капкейка і 4 тістечок макарон. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
1 людина
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас капкейків та макарон — що це?

Приготування ніжних десертів за фірмовими рецептами школи кондитерської майстерності. На майстер-класі можна випекти 2 види капкейків (Брауні з начинкою з маскарпоне та ванільний з полуничним кремом), а також 2 види французьких тістечок макарон. Усе необхідне для творчості видадуть на місці: фартухи, посуд, інгредієнти. Солодкі десерти можна забрати з собою або продегустувати на місці. Задачі з приготування розподіляються між декількома групами, по 2 особи в кожній.

Як усе відбувається?

Кондитерський майстер-клас Щасливчик відвідає у школі «Кулинарная мастерская». Тут його забезпечать усім необхідним для приготування десертів: починаючи посудом і закінчуючи інгредієнтами. Спочатку кондитер розповість дещо про історію ласощів, їх різновиди й технології приготування. Потім — поетапно буде знайомити з рецептурою: як обрати всі компоненти, змішати їх у правильних пропорціях, випекти основу й додати начинки. У кожної групи буде своє завдання. Можна приготувати 2 види капкейків — брауні з маскарпоне й ванільні з полуничним кремом, а також 2 різновиди тістечок макарон — з чорничним топінгом або чайним ганашем.

Рецепти повітряних тістечок — капкейків і макарон

На майстер-класі можна познайомитися з рецептурою незвичайних десертів: капкейків, які популярні в Америці, й тістечок макарон, незамінних у Франції. Капкейкі нагадують міні-кекси з дуже ніжним тістом, а макарони готуються з мигдального борошна, між двома круглими прошарками — крем або фруктова начинка.

Вершкові та фруктові начинки для випічки:

 • сир маскарпоне
 • полуничний і чорничний крем
 • чайний ганаш (в основі вершки та шоколад)

Усі солодощі дістануться авторові

Виготовлені ласощі стануть надбанням автора. Можна забрати їх із собою або продегустувати у школі. Під час майстер-класу можна приготувати:

 • капкейки - 4 шт.
 • тістечка макарони - 4 шт.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кулінарна Майстерня - Кулінарна школа
м. Васильківська, вул. М. Максимовича (Трутенка О.), 3Г Показати на мапі

47 відгуків

Н
Наталия
6 серпня 2018
Были на мастер-классе 4.08.18, ребёнку очень понравилось, уютная, душевная атмосфера. Узнали много нюансов по выпечке. Олечка мастер своего дела! Спасибо ей огромное! Всё получилось и было очень вкусно!) Вам bodo спасибо за впечатления! Будем заказывать ещё!)

16 липня 2018
Мастер-класс по изготовлению макарон и капкейков- это что-то невероятное. Подарок подарили дети на день рождения,чему я очень рада, так как сама бы никогда не выделила времени для, как оказалось, прекрасного отдыха. Хорошая, непринужденная атмосфера, прекрасная подача информации и просто приятное времяпровождение. Спасибо всей дружной команде кулинарной мастерской за то, что они делают!!!

А
Анна
27 червня 2018
Ходили 27.06.2018. Огромное спасибо за прекрасный курс, узнали много нюансов кулинарии. Отличная организация, подача материала. Всё приготовленное забрали в боксах (выдали на месте) с собой, детям очень понравилось. Процветания "Кулінарній майстерні"!

7 травня 2018
Ребенок в восторге! Сама кулинарная мастерская очень понравилась. Проведение мастер-класса - на высоком уровне. Ведут профессионалы. Все чисто и аккуратно. Время 3,5 часа - никто не выгонял побыстрее. Предложили еще и чай с кофе полакомиться своими творениями. Душевно и приятно. Спасибо. Пойдем еще и на молекулярную кухню!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Коханій
 • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень