Подаруйте майстер-клас виготовлення свічки для двох!

подарували вже 285 рази
2 людини
2 заняття по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Виготовлення свічок займе два уроки. На першому занятті друзі навчаться плавити віск, кріпити гніт, надавати основі форму і отримувати бажаний колір. На другому — прикрашати готові вироби, використовуючи різні техніки декорування. Це може бути декупаж, розпис або золочення. Всі необхідні матеріали викладач видасть на місці. Кожен учень зробить по дві свічки.

Чому ми вибрали арт-студію «Азур»

Друзі можуть відвідати майстер-клас в одній із філій студії. На заняттях учні працюють з матеріалами світових брендів: Canson, Da Vinci, Faber-Castel, Lefranc & Bourgeois, Winsor & Newton. Майстри арт-студії «Азур» проходили навчальні курси в Італії, Німеччині та Франції.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

56 відгуків

Даша
5 лютого 2019
Очень давно хотела побывать на этом мастер классе и вот ураааа!!!Спасибо Bodo и моей куме за этот подарок! мне просто безумно все понравилось,педагог очень приятный и позитивный!весь процес интересный,можно расслабиться даже после трудного дня,а то что еще и своими руками такое делаешь это супер!☺
Анна
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004835178240
В захваті від проведеного часу на занятті. Все дуже сподобалося. Обов`язково як буде можливість відвідаю ще одне заняття!
Анна
20 січня 2019
https://www.facebook.com/100004453789267
Мені дуже сподобалося враження «Майстер-клас виготовлення свічки на двох» у студії Azur (Політех). Перш за все, дякую співробітникам Бодо за те, що допомогли із вибором майстер-класу та обрати найбільш зручний час та місце проведення, а також дали привабливий опис враження та детально розповіли про нього. Студії Azur, вдячна за сам майстер-клас, було дуже весело та цікаво працювати в групі та освоювати нове)
Инга
12 січня 2019
Очень душевная и романтическая атмосфера!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.