101841
 

Майстер-клас гри на арфі

Індивідуальний урок, присвячений музиці на старовинному інструменті — струнної арфі. Не потрібні спеціальні навички. Можливість освоїти за 1 заняття: посадку за інструментом і постановку рук, основи звуковидобування, базові прийоми гри. Мелодія для розучування на вибір. Як результат — самостійне виконання фрагмента композиції і гра з викладачем, акомпануючим на арфі (в 4 руки) чи фортепіано. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас гри на арфі - що це?

Чистота звуку арфи неймовірно хвилює: іноді пробирає до тремтіння, а іноді - допомагає знайти необхідну душевну гармонію. Згідно давнього повір'я, струни цього інструменту нагадували сходи в небо, а тому грали на ньому тільки боги і ангели. Однак, з тих пір, як арфа потрапила до людських рук, світ однозначно став прекраснішим. Побачити його красу - рідкісна вдача, як і можливість доторкнутися до чарівних струн. На індивідуальному уроці новачок пізнає секрети благородного інструменту і зможе виконати фрагменти мелодійних творів.

Як це відбувається?

Будову арфи зрозуміти нескладно, адже професійний музикант пояснить Щасливчику, яким звуком відлунюється кожна струна. Спочатку майстер сам сяде за інструмент і продемонструє його можливості - різні техніки гри, прийоми і звукові ефекти. А потім те ж саме запропонується зробити заінтригованному Щасливчику. Він освоїть правильну постановку рук, навчиться перебирати струни і отримає шанс розучити злагоджену мелодію. Він зможе виконати її як самостійно, так і у 4 руки з викладачем або під акомпанемент фортепіано.

Музика, що народилася у давньогрецьких міфах

Грецька легенда свідчить: первісна людина узяла лук, повернула тятивою до себе і смикнула - так народився звук. Щасливий «першовідкривач» вирішив натягнути паралельно з тятивою ще декілька. Ось так і з'явилася арфа. Концертний інструмент нараховує близько 47 струн і кілька педалей, а у грі одночасно задіяні обидві руки і ноги. Звідси і складність поводження з арфою - тільки знаючи її секрети, можна навчитися видобувати ніжні, ліричні звуки.

Можливість освоїти за 1 заняття:

 • посадку за інструментом і постановку рук
 • основи звуковидобування
 • базові прийоми гри

Виконання відомої мелодії на арфі

Заняття увінчається виконанням фрагменту знайомої мелодії на арфі. Наприклад, це може бути хіт Елвіса Преслі - Can't Help falling in Love. Або дитячі пісеньки: Півник, Веселі гусі, Годинник. Попередньо узгодивши з викладачем композицію для фінального перфомансу і вивчивши ноти, можна виконати найкрасивіший її уривок на арфі.

Місце проведення враження:

Школа Арфи
м. Поштова площа, вул. Сагайдачного, 39 Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
15 червня 2017
Очень понравилось! Ходила дочка, 10 лет. Педагог Валерия рассказал много интересного об этом инструменте, до сих пор дочка, что-то пересказывает. Ребенок попробовал играть) Даже загорелась учиться серьёзно! Огромное спасибо.

О
Ольга
31 травня 2017
В подарок проучила от детей)) впечатлением осталась очень довольна. Спасибо Валерии),мы за одно занятие смогли с играть простейшую мелодию !

Г
Гарет Воткинс
28 лютого 2017
Мне очень понравилось впечатление. Преподавательница замечательная, с ней было очень интересно. Я в целом очень доволен, разве что время уроке могло бы быть подольше.

А
Алина
25 лютого 2017
Замечательное впечатление от знакомства с волшебным инструментом под руководством профессионала. Спасибо Bodo за чёткую организацию, а Валерии - за прекрасный мастер-класс и погружение в чудесный мир музыки!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень