101841

Подаруй майстер-клас гри на арфі!

Індивідуальний урок, присвячений музиці на старовинному інструменті — струнної арфі. Не потрібні спеціальні навички. Можливість освоїти за 1 заняття: посадку за інструментом і постановку рук, основи звуковидобування, базові прийоми гри. Мелодія для розучування на вибір. Як результат — самостійне виконання фрагмента композиції і гра з викладачем. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас гри на арфі - що це?

Чистота звуку арфи неймовірно хвилює: іноді пробирає до тремтіння, а іноді - допомагає знайти необхідну душевну гармонію. Згідно давнього повір'я, струни цього інструменту нагадували сходи в небо, а тому грали на ньому тільки боги і ангели. Однак, з тих пір, як арфа потрапила до людських рук, світ однозначно став прекраснішим. Побачити його красу - рідкісна вдача, як і можливість доторкнутися до чарівних струн. На індивідуальному уроці новачок пізнає секрети благородного інструменту і зможе виконати фрагменти мелодійних творів.

Як це відбувається?

Будову арфи зрозуміти нескладно, адже професійний музикант пояснить Щасливчику, яким звуком відлунюється кожна струна. Спочатку майстер сам сяде за інструмент і продемонструє його можливості - різні техніки гри, прийоми і звукові ефекти. А потім те ж саме запропонується зробити заінтригованному Щасливчику. Він опанує правильну постановку рук, навчиться перебирати струни і отримає шанс розучити злагоджену мелодію.

Музика, що народилася у давньогрецьких міфах

Грецька легенда свідчить: первісна людина узяла лук, повернула тятивою до себе і смикнула - так народився звук. Щасливий «першовідкривач» вирішив натягнути паралельно з тятивою ще декілька. Ось так і з'явилася арфа. Концертний інструмент нараховує близько 47 струн і кілька педалей, а у грі одночасно задіяні обидві руки і ноги. Звідси і складність поводження з арфою - тільки знаючи її секрети, можна навчитися видобувати ніжні, ліричні звуки.

Можливість освоїти за 1 заняття:

 • посадку за інструментом і постановку рук;
 • основи звуковидобування;
 • базові прийоми гри.

Виконання відомої мелодії на арфі

Заняття увінчається виконанням фрагменту знайомої мелодії на арфі. Попередньо узгодивши з викладачем композицію для фінального перфомансу і вивчивши ноти, можна виконати найкрасивіший її уривок на арфі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Дискант - Музична майстерня
м. Либідська, пр-т В. Лобановського, 34 Показати на мапі

19 відгуків

Л
Лилия
16 травня 2018
Арфа - это нечто! Такой нежный и чувственный инструмент! Это был впечатляющий курс! Жалко, что он уже закончился. Арфа очень успокаивает нервы! Педагог просто душечка! Все понятно рассказывал, исправлял мои ошибки! Спасибо ему за терпение!

А
Ангелина
16 травня 2018
Очень-очень-очень круто! Я играю на гитаре, но принцип у арфы и гитары вообще разный. Есть парочка сходств, а так разные совершенно инструменты. У меня был суперский учитель - объяснял все доступно и понятно. Я даже научилась свою любимую песню играть))

Т
Татьяна
15 червня 2017
Очень понравилось! Ходила дочка, 10 лет. Педагог рассказал много интересного об этом инструменте, до сих пор дочка, что-то пересказывает. Ребенок попробовал играть) Даже загорелась учиться серьёзно! Огромное спасибо.

О
Ольга
31 травня 2017
В подарок проучила от детей)) впечатлением осталась очень довольна. Спасибо преподавателю),мы за одно занятие смогли с играть простейшую мелодию !

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень