101841
 

Подаруй майстер-клас гри на арфі!

Індивідуальний урок музики на старовинному інструменті - струнній арфі. Не потрібні спеціальні навички: за 1 заняття можна освоїти посадку за інструментом і постановку рук, основи звуковидобування, базові прийоми гри. Мелодія для розучування на вибір. Як результат - самостійне виконання фрагмента з обраної композиції і гра з викладачем, що акомпануватиме на арфі (в 4 руки) чи фортепіано. детальніше

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 915 раз
1 людина
45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 5 років

Майстер-клас гри на арфі - що це?

Чистота звуку арфи неймовірно хвилює: іноді пробирає до тремтіння, а іноді - допомагає знайти необхідну душевну гармонію. Згідно давнього повір'я, струни цього інструменту нагадували сходи в небо, а тому грали на ньому тільки боги і ангели. Однак, з тих пір, як арфа потрапила до людських рук, світ однозначно став прекраснішим. Побачити його красу - рідкісна вдача, як і можливість доторкнутися до чарівних струн. На індивідуальному уроці новачок пізнає секрети благородного інструменту і зможе виконати фрагменти мелодійних творів.

Як це відбувається?

Будову арфи зрозуміти нескладно, адже професійний музикант пояснить Щасливчику, яким звуком відлунюється кожна струна. Спочатку майстер сам сяде за інструмент і продемонструє його можливості - різні техніки гри, прийоми і звукові ефекти. А потім те ж саме запропонується зробити заінтригованному Щасливчику. Він освоїть правильну постановку рук, навчиться перебирати струни і отримає шанс розучити злагоджену мелодію. Він зможе виконати її як самостійно, так і у 4 руки з викладачем або під акомпанемент фортепіано.

Музика, що народилася у давньогрецьких міфах

Грецька легенда свідчить: первісна людина узяла лук, повернула тятивою до себе і смикнула - так народився звук. Щасливий «першовідкривач» вирішив натягнути паралельно з тятивою ще декілька. Ось так і з'явилася арфа. Концертний інструмент нараховує близько 47 струн і кілька педалей, а у грі одночасно задіяні обидві руки і ноги. Звідси і складність поводження з арфою - тільки знаючи її секрети, можна навчитися видобувати ніжні, ліричні звуки.

Можливість освоїти за 1 заняття:

  • посадку за інструментом і постановку рук
  • основи звуковидобування
  • базові прийоми гри

Виконання відомої мелодії на арфі

Заняття увінчається виконанням фрагменту знайомої мелодії на арфі. Наприклад, це може бути хіт Елвіса Преслі - Can't Help falling in Love. Або дитячі пісеньки: Півник, Веселі гусі, Годинник. Попередньо узгодивши з викладачем композицію для фінального перфомансу і вивчивши ноти, можна виконати найкрасивіший її уривок на арфі.

Місце проведення враження

9 відгуків реальних людей