Подаруй майстер-клас фехтування!

подарували вже 6 219 разів
1 людина
90 хв.
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На індивідуальному занятті спортсмен навчиться володіти холодною бойовою зброєю — шпагою. Перед початком тренування викладач видасть всю необхідну екіпіровку — захисний костюм, рукавички і маску. Інструктор покаже правильну стійку й основні способи пересування під час поєдинку. Учень освоїть прийоми атаки та захисту, навчиться наносити уколи і робити випади. Вивчивши всі тонкощі фехтування, спортсмен-початківець вступить у дружній поєдинок із тренером.

Чому ми вибрали Школу фехтування

Тут проводяться не тільки індивідуальні, але й групові тренування. Інструктори навчають дорослих і дітей. Школа розташована недалеко від центру міста, в 20 хвилинах ходьби від ст. м. «Вокзальна».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

63 відгуки

Валерия
29 июля 2018
Безумно понравился урок фехтования! Подарили мне его еще 8-го марта,но я откладывала поход до удобного для меня момента, и он накнец-то настал! Испыпала дикий восторг! Спасибо большое тренеру Алексею, очень приятный,спокойный и невероятно тактичный человек, с хорошим чувством юмора)) На занятии успели всё: и зарядку сделать, и потренеровать стойку/шаг/укол, и даже провести дружеский бой. Отличный вид спорта, прекрасный заряд для организма! Спасибо бодо за впечатления;)
Андрей
1 июня 2018
Мне очень понравился урок фехтования! Тренер Вячеслав все очень хорошо и доступно объясняет. Поэтому большое спасибо Bodo и Вячеславу за незабываемые впечатления!
Анатолий
3 апреля 2018
https://www.facebook.com/100001347811734
Большое спасибо за незабываемые впечатления и эмоции, пережитые мной во время урока фехтования. Рекомендую всем желающим попробовать эти эмоции. Отдельную благодарность хочу высказать тренеру Вячеславу.
Максим
2 апреля 2018
Дуже дякую Бодо, а особливо тренеру В'ячеславу за класне враження. Давно хотів спробувати фехтування і залишився дуже задоволеним. В'ячеслав все пояснює доступно і поступово, відпрацьовує рухи і пристосовується до вас. Фінальний спаринг в кінці заняття був особливо захопливим. Як спортивне заняття теж дуже ефективне - вийшов як після інтенсивної години в спортзалі

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки