100981
 

Подаруй майстер-клас боксу для двох!

Класичний бокс на занятті з професійним тренером. Можливість навчитися правильній боксерській стійці, техніці нанесення ударів і контрударів, а також прийомам захисту. Тренування розраховане на двох, програма для нього розробляється індивідуально. У спортивному клубі Fight Family функціонує 4 сучасних зали, повністю укомплектованих за останніми спортивними тенденціями. Також є боксерський ринг для проведення спарингів. детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 101 раз
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років

Майстер-клас боксу для двох — що це?

Персональне тренування й навчання боксу під керівництвом досвідченого тренера. Він буде одночасно займатися з двома гостями, показуючи їм техніку контактного виду спорту. Заняття проходить у боксерському клубі, де є 4 зали з різним інвентарем і боксерський ринг для спарингів. Враження підходить як чоловікам, так і жінкам — незалежно від рівня навичок та фізичної підготовки.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітну боксерську студію Fight Family, яка спеціалізується за напрямками: кікбоксинг, тайський бокс, тхеквондо, бразильська джиу джитсу, MMA. На них чекає індивідуальне заняття з професійним боксером. Профі зустріне Щасливчиків, покаже, де можна переодягнутися і прийняти душ. Коли вони будуть готові, можна приступати до розминки. Тренер показуватиме основні прийоми класичного боксу, а Щасливчики — відпрацьовуватимть техніку ударів та прийоми захисту на практиці.

Тренування з класичного боксу

Бокс з'явився понад 5 тисяч років тому й завжди вважався благородним видом спорту, адже мистецтво правильно та чітко наносити удари є не тільки яскравим видовищем, але й корисним навиком. Регулярні тренування розвивають спритність рухів, мускулатуру, витривалість, хорошу реакцію та швидкість прийняття рішень.

Заняття з персональним тренером для двох

У штаті інструкторів є чемпіони Європи та світу. Тренування з класичного боксу для двох проведе персональний наставник. Тренер розробить програму заняття з урахуванням наявних навичок. Відпрацювавши техніку ударів і освоївши прийоми захисту, починаючі спортсмени відчують себе набагато впевненіше.

Не потрібні спеціальні навички

Навчитися азам боксу можуть як чоловіки, так і жінки. Для цього не потрібні спеціальні навички. Рівень фізичної підготовки теж не дуже важливий, адже програма тренування розробляється індивідуально. 

Місце проведення враження

25 відгуків реальних людей