Подаруйте майстер-клас боксу для двох!

подарували вже 1 804 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренер складе індивідуальну програму для учнів, враховуючи їхні навички. Бійці опанують правильну боксерську стійку, а також техніку нанесення ударів і контрударів. Інструктор покаже прийоми захисту та простежить за правильністю виконання всіх елементів. Поради та рекомендації професійного спортсмена допоможуть друзям вдосконалити свою техніку.

Чому ми вибрали боксерський клуб Puncher

Клуб знаходиться в пішій доступності від станції метро «Палац "Україна "». Для відвідування занять не потрібна додаткова підготовка. Є програми як для новачків, так і для тих, хто вже займався бойовими мистецтвами. Боксерські рукавички видають на місці. Можна скористатися роздягальнями та душовими.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

62 відгуки

Сергей
22 березня 2019
тренировка прошла отлично, очень толково и доходчиво объясняли, всем кто хочет познать мир единоборств рекомендую
Ирина
8 березня 2019
Сертификат подарили мне на день рождения. За что огромное спасибо! Бокс это моя давняя мечта. И я просто в восторге от мастер-класса! Прошло всё быстро, легко, непринужденно. Не было дискомфорта. Рекомендую!
Наволоков Кирилл
23 лютого 2019
Испытал новые ощущения
Максим
20 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004349954033
Все было прекрасно, спасибо !

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.