100981
 

Подаруй майстер-клас боксу для двох!

Класичний бокс на занятті з професійним тренером. Можливість навчитися правильній боксерській стійці, техніці нанесення ударів і контрударів, а також прийомам захисту. Тренування розраховане на двох, програма для нього розробляється індивідуально. У спортивному клубі Puncher функціонує сучасний зал, повністю укомплектований за останніми спортивними тенденціями. Також є боксерський ринг для проведення спарингів. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас боксу для двох — що це?

Персональне тренування й навчання боксу під керівництвом досвідченого тренера. Він буде одночасно займатися з двома гостями, показуючи їм техніку контактного виду спорту. Заняття проходить у боксерському клубі, де є зал із різним інвентарем і боксерський ринг для спарингів. Враження підходить як чоловікам, так і жінкам — незалежно від рівня навичок та фізичної підготовки.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітну боксерську студію Puncher. На них чекає індивідуальне заняття з професійним боксером. Профі зустріне Щасливчиків, покаже, де можна переодягнутися і прийняти душ. Коли вони будуть готові, можна приступати до розминки. Тренер показуватиме основні прийоми класичного боксу, а Щасливчики — відпрацьовуватимуть техніку ударів та прийоми захисту на практиці.

Тренування з класичного боксу

Бокс з'явився понад 5 тисяч років тому й завжди вважався благородним видом спорту, адже мистецтво правильно та чітко наносити удари є не тільки яскравим видовищем, але й корисним навиком. Регулярні тренування розвивають спритність рухів, мускулатуру, витривалість, хорошу реакцію та швидкість прийняття рішень.

Заняття з персональним тренером для двох

Тренування з класичного боксу для двох проведе персональний наставник. Тренер розробить програму заняття з урахуванням наявних навичок. Відпрацювавши техніку ударів і освоївши прийоми захисту, починаючі спортсмени відчують себе набагато впевненіше.

Не потрібні спеціальні навички

Навчитися азам боксу можуть як чоловіки, так і жінки. Для цього не потрібні спеціальні навички. Рівень фізичної підготовки теж не дуже важливий, адже програма тренування розробляється індивідуально. 

Місце проведення враження:

Puncher - Боксерський клуб
м. Палац Україна, вул. Предславинська, 35, корп. 21 Показати на мапі

31 відгук

Н
Николай
28 вересня 2017
Давно хотел побоксить профессионально, и тут вот такая возможность с легкой подачи друзей. Долго тянуть не стал, воспользовался почти сразу после дня рождения. Лучший подарок! Тренер все показал, рассказал. Время пролетело очень быстро, даже не ожидал.. Теперь хочу еще. Крутой мастер-класс!

С
Сергей
16 травня 2017
Тренировка и тренер супер! Могу порекомендовать.

30 березня 2017
Подарила своему другу на день рождение 5 раз впечатлений, он выбрал мастер-классу по боксу (т.к. оказывается очень давно хотел попробовать, а я и не знала об этом). Радости не было предела. Буквально на следующий день уже и побежал туда!) Ему очень, прям очень понравилось, урок прошел очень увлекательно, а главное максимум практики! Спасибо большое БОДО за возможность дарить людям такие интересные подарки!

10 травня 2016
Колеги по роботі подарували майстер-клас по боксу, оскільки знали, як я давно хотіла займатись даним видом спорту. Буквально в суботу пішла в клуб, де отримала самий майстер-клас. Тренування саме те, що я хотіла. Надалі займатимусь боксом і вдячна за це колегам і колективу БОДО. Ви - круті :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень