100981
 

Подаруй майстер-клас боксу для двох!

Класичний бокс на занятті з професійним тренером. Можливість навчитися правильної боксерській стійці, техніці нанесення ударів і контрударів, а також прийомам захисту. Тренування розрахована на двох, програма для неї розробляється індивідуально. У спортивному клубі Fight Family функціонує 4 сучасних залу, повністю укомплектованих за останнім спортивним тенденціям. Також є боксерський ринг для проведення спарингів. подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 30.09.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 180 раз
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас боксу для двох — що це?

Персональне тренування й навчання боксу під керівництвом досвідченого тренера. Він буде одночасно займатися з двома гостями, показуючи їм техніку контактного виду спорту. Заняття проходить у боксерському клубі, де є 4 зали з різним інвентарем і боксерський ринг для спарингів. Враження підходить як чоловікам, так і жінкам — незалежно від рівня навичок та фізичної підготовки.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітну боксерську студію Fight Family, яка спеціалізується за напрямками: кікбоксинг, тайський бокс, тхеквондо, бразильська джиу джитсу, MMA. На них чекає індивідуальне заняття з професійним боксером. Профі зустріне Щасливчиків, покаже, де можна переодягнутися і прийняти душ. Коли вони будуть готові, можна приступати до розминки. Тренер показуватиме основні прийоми класичного боксу, а Щасливчики — відпрацьовуватимть техніку ударів та прийоми захисту на практиці.

Тренування з класичного боксу

Бокс з'явився понад 5 тисяч років тому й завжди вважався благородним видом спорту, адже мистецтво правильно та чітко наносити удари є не тільки яскравим видовищем, але й корисним навиком. Регулярні тренування розвивають спритність рухів, мускулатуру, витривалість, хорошу реакцію та швидкість прийняття рішень.

Заняття з персональним тренером для двох

У штаті інструкторів є чемпіони Європи та світу. Тренування з класичного боксу для двох проведе персональний наставник. Тренер розробить програму заняття з урахуванням наявних навичок. Відпрацювавши техніку ударів і освоївши прийоми захисту, починаючі спортсмени відчують себе набагато впевненіше.

Не потрібні спеціальні навички

Навчитися азам боксу можуть як чоловіки, так і жінки. Для цього не потрібні спеціальні навички. Рівень фізичної підготовки теж не дуже важливий, адже програма тренування розробляється індивідуально. 

Місце проведення враження:

Бійцівський клуб Fight Family
вул. Льва Толстого, 55 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

10 травня 2016
Колеги по роботі подарували майстер-клас по боксу, оскільки знали, як я давно хотіла займатись даним видом спорту. Буквально в суботу пішла в спортивний клуб Fight Family, де отримала самий майстер-клас. Тренування саме те, що я хотіла. Надалі займатимусь боксом і вдячна за це колегам і колективу БОДО. Ви - круті :)

Е
ЕКатерина
16 лютого 2016
Подарили ребенку на день рождение мастер-класс. Сын в восторге от урока, очень понравился тренер. Большое спасибо.

4 лютого 2016
Всем привет! На прошлой недели мне наконец то удалось использовать мой сертификат. Долго думал что выбрать и решил попробывать урок бокса, так как давно уже хочу заниматься именно этим видам спорта. Ну что сказать...всё было супер! Тренер замечательный, в первые 15 минут я был выжат как лимон. Тренер показал основные приемы и пригласил на дальнейшие занятия. Спасибо большое.

22 жовтня 2015
Чем порадовать мужа на юбилей свадьбы?!? Ломала голову,но тут,как всегда помог интернет,набрела на Bodo.Мне понравилась идея, и я не ошиблась! Мой супруг любит спорт,а бокс особенно. Получается 9 остальных впечатлений выбирала хаотично,я знала,что он выберет бокс. Исполнение желания произошло 14 октября в день защитника Украины,на Покрову Пресвятой Богородицы, сам Мастер-класс превзошел все ...
Чем порадовать мужа на юбилей свадьбы?!? Ломала голову,но тут,как всегда помог интернет,набрела на Bodo.Мне понравилась идея, и я не ошиблась! Мой супруг любит спорт,а бокс особенно. Получается 9 остальных впечатлений выбирала хаотично,я знала,что он выберет бокс. Исполнение желания произошло 14 октября в день защитника Украины,на Покрову Пресвятой Богородицы, сам Мастер-класс превзошел все ожидания,понравилось абсолютно все,но особенно понравился тренер,профессионал и приятный человек. Муж получил массу удовольствия,считает это лучшим подарком за все 10 лет совместной жизни,и это при том что он перестарался в процессе тренировки,на следующий день оказалось,что сломан мизинец и наложили гипс,но это не омрачило впечатление от подарка. Сервис-отлично! Впечатление-незабываемое! Спасибо магазину! Ремкомендуем всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень