Подаруйте майстер-клас фехтування для двох!

подарували вже 521 рази
2 людини
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
від 150 см
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають індивідуальне заняття з тренером. Перед уроком викладач розповість про техніку безпеки. Після невеликої розминки наставник пояснить фехтувальникам-початківцям основи успішного поєдинку. Потім друзі потренуються тримати стійку, виконувати маневрені кроки, нападати і захищатися. Наприкінці заняття учні випробують свої сили в спарингу з інструктором, а потім спробують подолати один одного під час тренувального бою.

Чому ми вибрали Школу фехтування

Школа знаходиться недалеко від станції метро «Вокзальна». Перед тренуванням клієнтам видають все необхідне: захисні костюми, рукавички і маски. Заняття підійде для людей різного віку і рівнів підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

69 відгуків

Юля Довгаль
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002039983974
Я уколола в руку! Мастер похвалил за это, так как я получила очко.
Анастасия
2 лютого 2019
Очень понравилось фехтование. Все круто, тренер все доступно объясняет и показывает.
Юлия
24 грудня 2018
Была на мастер-классе по фехтованию. Очень понравился! Впервые пробовала фехтовать, дело не лёгкое, но очень интересное и увлекательное! Тренер все доспутно объяснял и обеспечил 100% технику безопасности.
Катерина
15 грудня 2018
https://www.facebook.com/100004471414877
Було круто! Після закінчення майстер-класу з фехтування, ще деякий час просто посміхалася, бо здійснилося бажання відчути себе трішки мушкетером. Мені дарували турецький мильний масаж, і я ні краплі не шкодую, що вирішила поміняти враження на фехтування.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.