102002
 

Подаруй майстер-клас діджеїнгу на вінілі!

Індивідуальний майстер-клас зі скретчингу на вінілі - діджей вчить обертати платівки і спритними рухами пальців змінювати отриманий звук. Так, звучання міксу можна прискорити або, навпаки, уповільнити, додати ефект, ніби зажувало «плівку» і т. п. Робота з вініловими платівками вважається ознакою професіоналізму для діджея - а навчають цьому поки що лише у єдиній школі Києва! детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 572 рази
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 14 років

Майстер-клас діджеїнгу на вінілі - що це?

Знайомство з мистецтвом скретчингу - обертання вінілових платівок за пультом. Заняття відбудеться в індивідуальному форматі, що дозволить адаптувати його для людей з різним рівнем навичок. Досвідчені діджеї відкриють для себе нові можливості і зможуть урізноманітнити техніку виконання, а захоплені «першопрохідці» отримають незабутній досвід. Вони навчаться обертати вінілові платівки, міксувати треки, а також додавати незвичайні звукові ефекти.

Як це відбувається?

Навчання відбувається на базі школи «PRODJ», яка наразі єдина у столиці пропонує такі вузькопрофільні заняття. Щасливчик познайомиться зі своїм наставником і під його керівництвом огляне профі-апаратуру. Діджей покаже, як користуватися мікшерами, поєднувати треки, обертати платівки і додавати звукові ефекти. Усі ці трюки Щасливчик зможе випробувати самостійно!

Скретчинг - обертання вінілових платівок

З англійської слово скретч (scratch) перекладається як «дряпати». А у практиці діджеїнгу так називається звуковий ефект, який видобувають, обертаючи назад-вперед вінілову платівку. Це одна з базових технік, яка до того ж вважається вмінням лише професіоналів. Попереду - чудова можливість спробувати пограти самостійно!

Єдина школа у Києві з таким профілем

Школа «PRODJ», яку створили практикуючі ді-джеї з 10-річним досвідом роботи за пультом, є єдиною у Києві з таким вузьким профілем. Тут можна отримати цінні знання про техніку скретчингу.

Не потрібні спеціальні навички

Цікаво буде усім, незалежно від рівня навичок. Це може бути як першими досвідом, так і більш глибоким зануренням в тему.

8 відгуків реальних людей