102002
 

Майстер-клас діджеїнгу на вінілі

Індивідуальний майстер-клас з скретчингу на вінілі — діджей вчить обертати пластинки і з допомогою спритних рухів пальцями спотворювати звук. Так, звучання міксу можна прискорити або, навпаки, уповільнити, додати ефект, ніби зажувало «плівку» і т. п. Робота з вініловими пластинками вважається верхом професіоналізму для діджея — а навчають цього поки що лише в одній школі Києва! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 14 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас діджеїнгу на вінілі - що це?

Знайомство з мистецтвом скретчингу - обертання вінілових платівок за пультом. Заняття відбудеться в індивідуальному форматі, що дозволить адаптувати його для людей з різним рівнем навичок. Досвідчені діджеї відкриють для себе нові можливості і зможуть урізноманітнити техніку виконання, а захоплені «першопрохідці» отримають незабутній досвід. Вони навчаться обертати вінілові платівки, міксувати треки, а також додавати незвичайні звукові ефекти.

Як це відбувається?

Навчання відбувається на базі школи «PRODJ», яка наразі єдина у столиці пропонує такі вузькопрофільні заняття. Щасливчик познайомиться зі своїм наставником і під його керівництвом огляне профі-апаратуру. Діджей покаже, як користуватися мікшерами, поєднувати треки, обертати платівки і додавати звукові ефекти. Усі ці трюки Щасливчик зможе випробувати самостійно!

Скретчинг - обертання вінілових платівок

З англійської слово скретч (scratch) перекладається як «дряпати». А у практиці діджеїнгу так називається звуковий ефект, який видобувають, обертаючи назад-вперед вінілову платівку. Це одна з базових технік, яка до того ж вважається вмінням лише професіоналів. Попереду - чудова можливість спробувати пограти самостійно!

Єдина школа у Києві з таким профілем

Школа «PRODJ», яку створили практикуючі ді-джеї з 10-річним досвідом роботи за пультом, є єдиною у Києві з таким вузьким профілем. Тут можна отримати цінні знання про техніку скретчингу.

Не потрібні спеціальні навички

Цікаво буде усім, незалежно від рівня навичок. Це може бути як першими досвідом, так і більш глибоким зануренням в тему.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа PRODJ
м. Льва Толстого, вул. Саксаганського, 27Б Показати на мапі

8 відгуків

О
Ольга
4 грудня 2016
Мастер-класс безумно понравился! Проводил его очень крутой диджей-профессионал,все рассказал-показал как надо)

27 жовтня 2016
Отличный подарок. Инструктор хороший, всё рассказал, показал. Без опыта конечно очень сложно сводить, но это не помешало получить массу хороших впечатлений.

23 червня 2016
Це було надзвичайно пізнавально! Спасибі Андрію за такий цікавий екскурс в історію вінілу,музичних стилів та трюків, що можуть бути використані для міксів з використанням пластинок. Вдалося відкрити багато нового, в тому числі невідому фірму гарних моніторних колонок! Дякую Вам. Особлива подяка за те, що дозволили бути присутньою моїй подрузі=) Спасибі і гарних всім відкриттів!

28 листопада 2015
Всё отлично. Много послушал про то, что внутри, что снаружи, зачем, как и почему. Попробовал поскречить. Теперь многое стало на свои места. Удовлетворить любопытство на практике — самое то. Рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень