34310
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Заняття з більярду від одного з кращих тренерів столиці! Він не тільки в індивідуальному форматі навчить усього, що знає сам, але і зробить це з урахуванням правил обраної різновиду гри. Це може бути російський більярд або американський пул. Захоплююча програма заняття складається як для новачків, так і для більш досвідчених гравців — і ті, й інші зможуть навчитися новим «фішках». подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 30.09.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 909 раз
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас більярду для двох - що це?

Можливість долучитися до улюбленої гри французьких королів! Зробити це можна у компанії титулованого тренера, який в індивідуальному порядку навчить різних нюансів цього благородного спорту. Сенс гри - загнати кулю в лузу, використовуючи дерев'яний кий та керуючись певним набором правил. Пропонується освоїти техніку 1 з 2 різновидів більярду: пограти у російський класичний варіант або американський пул.

Як це відбувається?

Заняття проходить у престижній більярдної школі - однієї із кращих у столиці. Щасливчики будуть пізнавати мистецтво більярду у компанії професійного тренера. Він скоректує навчальну програму у відповідності з рівнем навичок і розповість, як користуватися ігровим інвентарем, приймати правильну стійку, тримати кий в руках і спрямовувати шар до лунки. Потім можна починати вивчати тактику гри і навіть освоїти декілька професійних «хитрощів». А у фіналі майстер-класу Щасливчикам випаде шанс перевершити свого вчителя, по черзі зігравши з ним невелику партію!

Індивідуальне заняття від титулованого тренера

У викладацькому складі більярдної школи зібралися не просто викладачі з відповідною освітою, але й титуловані тренери. Вони мають за плечима солідний досвід і безліч регалій. Як щодо індивідуального майстер-класу із заслуженим тренером?

2 види гри: російський більярд або американський пул

Різновид гри можна буде обрати на власний розсуд. Досвідчений тренер, що досконало володіє кожною з них, із задоволенням навчить:

  • російського більярду - це класичний варіант гри, у якому спочатку потрібно загнати усі кольорові кулі за допомогою білої, а чорну забити в останню чергу
  • американського пулу - там діаметр куль на декілька сантиметрів менший за діаметр лунок, що значно спрощує гру для новачків

Навички впевнених більярдистів за 1 заняття!

Під час майстер-класу кожен дізнається багато нового для себе: й той, хто бажає забити до лузи свій перший м'яч, і той, хто вже став неофіційним чемпіоном у товариському колі. Для новачків вистачить єдиного заняття, щоб навчитися:

  • правильній стійці і положенню рук
  • техніці точного удару
  • розраховувати маршрут руху кулі

А гравці, що вже володіють перерахованими вище навичками, зможуть освоїти нові круті більярдні «фішки»!

Місце проведення враження:

Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

157 відгуків реальних людей

20 березня 2017
Подарили ребенку на ДР, ребенок долго выбирал, но в итоге решила пойти с сестрой на бильярд) - им очень понравилось. Теперь вот делают мне вызов)

Е
Евгений
20 березня 2017
Очень понравилось впечатление, получил как подарок от коллег. Открыл кое-что новое и интересное для себя. Хороший тренер. И очень порадовал сервис Bodo с которым сталкиваюсь впервые.

18 березня 2017
Посещала мастер-класс по игре в бильярд "Американский ПУЛ". Очень понравилось занятие, инструктор все доходчиво пояснял, час занятия пролетел очень быстро. Загорелась желанием сходить еще, изучить новые "хитрости" игры в биьярд. С Инструктором было интересно и комфортно работать. Большое спасибо Артуру за его терпением и отличные способности к обучению. Всем советую попробовать данный...
Посещала мастер-класс по игре в бильярд "Американский ПУЛ". Очень понравилось занятие, инструктор все доходчиво пояснял, час занятия пролетел очень быстро. Загорелась желанием сходить еще, изучить новые "хитрости" игры в биьярд. С Инструктором было интересно и комфортно работать. Большое спасибо Артуру за его терпением и отличные способности к обучению. Всем советую попробовать данный мастер-класс !:))) Вы получите массу удовольствия от обучения и общения. P.s. Играла в бильярд первый раз, да так, чтобы по-настоящему и по правилам :))) Очень понравилось, считаю что это был отличный старт :) Еще раз отдельное и искренее спасибо Артуру, успехов ему и процветания!

До
Константин
9 березня 2017
Коллеги подарили сертификат на впечатление на работе, но само впечатление выбирал сам. Давно хотел разобраться почему иногда шары у меня попадаю в лузы, а иногда нет. Бильярд мне нравится потому выбрал это впечатление. Отличный тренер который понятно рассказывает и обучает, удобное расположение у метро. Рекомендую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень