34310
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Заняття з більярду від одного з кращих тренерів столиці! Він не тільки в індивідуальному форматі навчить усього, що знає сам, але і зробить це з урахуванням правил обраної різновиду гри. Це може бути російський більярд або американський пул. Захоплююча програма заняття складається як для новачків, так і для більш досвідчених гравців — і ті, й інші зможуть навчитися новим «фішках». подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.10.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 005 раз
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас більярду для двох - що це?

Можливість долучитися до улюбленої гри французьких королів! Зробити це можна у компанії титулованого тренера, який в індивідуальному порядку навчить різних нюансів цього благородного спорту. Сенс гри - загнати кулю в лузу, використовуючи дерев'яний кий та керуючись певним набором правил. Пропонується освоїти техніку 1 з 2 різновидів більярду: пограти у російський класичний варіант або американський пул.

Як це відбувається?

Заняття проходить у престижній більярдної школі - однієї із кращих у столиці. Щасливчики будуть пізнавати мистецтво більярду у компанії професійного тренера. Він скоректує навчальну програму у відповідності з рівнем навичок і розповість, як користуватися ігровим інвентарем, приймати правильну стійку, тримати кий в руках і спрямовувати шар до лунки. Потім можна починати вивчати тактику гри і навіть освоїти декілька професійних «хитрощів». А у фіналі майстер-класу Щасливчикам випаде шанс перевершити свого вчителя, по черзі зігравши з ним невелику партію!

Індивідуальне заняття від титулованого тренера

У викладацькому складі більярдної школи зібралися не просто викладачі з відповідною освітою, але й титуловані тренери. Вони мають за плечима солідний досвід і безліч регалій. Як щодо індивідуального майстер-класу із заслуженим тренером?

2 види гри: російський більярд або американський пул

Різновид гри можна буде обрати на власний розсуд. Досвідчений тренер, що досконало володіє кожною з них, із задоволенням навчить:

  • російського більярду - це класичний варіант гри, у якому спочатку потрібно загнати усі кольорові кулі за допомогою білої, а чорну забити в останню чергу
  • американського пулу - там діаметр куль на декілька сантиметрів менший за діаметр лунок, що значно спрощує гру для новачків

Навички впевнених більярдистів за 1 заняття!

Під час майстер-класу кожен дізнається багато нового для себе: й той, хто бажає забити до лузи свій перший м'яч, і той, хто вже став неофіційним чемпіоном у товариському колі. Для новачків вистачить єдиного заняття, щоб навчитися:

  • правильній стійці і положенню рук
  • техніці точного удару
  • розраховувати маршрут руху кулі

А гравці, що вже володіють перерахованими вище навичками, зможуть освоїти нові круті більярдні «фішки»!

Місце проведення враження:

Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

172 відгуків реальних людей

Р
Руслан
20 квітня 2017
Артур великолепный тренер.Красивый зал.Практическое занятие впервые в жизни.О bodo знала жена она и подарила.Нам очень понравилось.

До
Константин
17 квітня 2017
Мастер класс по русскому бильярду прошел супер интересно. Опыта игры в бильярд практически нет, поэтому много узнал интересного даже за час общения с тренером. Мастера зовут Артур Спартакович. Парень профессионал высокого класса и заканчивает обучение по специальности- тренер бильярда в институте физкультуры. Поэтому было очень интересно во время практики услышать профессиональные комментарии и...
Мастер класс по русскому бильярду прошел супер интересно. Опыта игры в бильярд практически нет, поэтому много узнал интересного даже за час общения с тренером. Мастера зовут Артур Спартакович. Парень профессионал высокого класса и заканчивает обучение по специальности- тренер бильярда в институте физкультуры. Поэтому было очень интересно во время практики услышать профессиональные комментарии и советы. Всем рекомендую посетить хотя бы раз такой увлекательный мастер класс. Спасибо моему другу, который подарил возможность такого впечатления. Отдельное спасибо команде сайта Bodo за оперативную и четкую консультацию по предоставляемым услугам. удачи Вам.

28 березня 2017
Мне подарили впечатление на Новый год, недавно сходил и очень понравилось, тренер оказался профессионалом международного уровня, так что на многое открыл глаза, из того что я делал не так при игре в бильярд уже после одного занятия занчительно повысилась точность ударов. В общем кому нравиться бильярд однозначно рекомендую!!!

20 березня 2017
Подарили ребенку на ДР, ребенок долго выбирал, но в итоге решила пойти с сестрой на бильярд) - им очень понравилось. Теперь вот делают мне вызов)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень