34310
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Заняття з більярду від одного з кращих тренерів столиці! Він не тільки в індивідуальному форматі навчить усьому, що знає сам, але і запропонує на вибір 2 різновиди гри. Це може бути російський більярд або американський пул. Захоплююча програма заняття підійде як для новачків, так і для більш досвідчених гравців — і ті, й інші зможуть навчитися новим «фішкам». детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 958 раз
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас більярду для двох —​ що це?

Можливість долучитися до улюбленої гри французьких королів! Зробити це можна у компанії титулованого тренера, який в індивідуальному порядку навчить різних нюансів цього благородного спорту. Сенс гри — загнати кулю в лузу, використовуючи дерев'яний кий та керуючись певним набором правил. Пропонується освоїти техніку 1 з 2 різновидів більярду: пограти у російський класичний варіант або американський пул.

Як все відбувається?

Заняття проходить у престижній більярдній школі — одній із кращих у столиці. Щасливчики будуть пізнавати мистецтво більярду у компанії професійного тренера. Він скорегує навчальну програму у відповідності з рівнем навичок і розповість, як користуватися ігровим інвентарем, приймати правильну стійку, тримати кий в руках і спрямовувати шар до лунки. Потім можна починати вивчати тактику гри і навіть освоїти декілька професійних «хитрощів». А у фіналі майстер-класу Щасливчикам випаде шанс перевершити свого вчителя, по черзі зігравши з ним невелику партію!

Індивідуальне заняття від титулованого тренера

У викладацькому складі більярдної школи зібралися не просто викладачі з відповідною освітою, але й титуловані тренери. Вони мають за плечима солідний досвід і безліч регалій. Як щодо індивідуального майстер-класу із заслуженим тренером?

2 види гри: російський більярд або американський пул

Різновид гри можна буде обрати на власний розсуд. Досвідчений тренер, що досконало володіє кожною з них, із задоволенням навчить:

 • російському більярду — це класичний варіант гри, у якому спочатку потрібно загнати усі кольорові кулі за допомогою білої, а чорну забити в останню чергу
 • американському пулу — там діаметр куль на декілька сантиметрів менший за діаметр лунок, що значно спрощує гру для новачків

Навички впевнених більярдистів за 1 заняття!

Під час майстер-класу кожен дізнається багато нового для себе: й той, хто бажає забити до лузи свій перший м'яч, і той, хто вже став неофіційним чемпіоном у товариському колі. Для новачків вистачить одного заняття, щоб навчитися:

 • правильній стійці і положенню рук
 • техніці точного удару
 • розраховувати маршрут руху кулі

А гравці, що вже володіють перерахованими вище навичками, зможуть освоїти нові круті більярдні «фішки»!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

200 відгуків

А
Артем
10 липня 2018
Очень классное впечатление! Советую на все 100%. Что особенно понравилось: •Очень хороший инструктор – просто и доступно объясняет, очень вежливый и приятный в общении.

Е
Екатерина
10 червня 2018
Побывали с сыном (13 лет) на мастер классе «Бильярд на двоих», проводил Александр. Доступно, четко, приятная атмосфера. Александр - очень приятный молодой человек. Остались очень довольны. Впечатление подарил одноклассник сына на День рождения по нашей просьбе, чтобы было правильное представление о том как нужно играть.

О
Ольга Шевченко
31 травня 2018
Урок бильярда был подарен моему сыну (14,5 лет) бабушкой, поскольку сын несколько раз пробовал играть с друзьями, и ему это понравилось. Хочу выразить благодарность от сына (как участника) и от себя (как зрителя) Артуру из Школы бильярдного мастерства за прекрасный урок, который оказался очень полезным и прошел в увлекательной форме. Артур рассказал об этом виде спорта, объяснил теорию и показал...
Урок бильярда был подарен моему сыну (14,5 лет) бабушкой, поскольку сын несколько раз пробовал играть с друзьями, и ему это понравилось. Хочу выразить благодарность от сына (как участника) и от себя (как зрителя) Артуру из Школы бильярдного мастерства за прекрасный урок, который оказался очень полезным и прошел в увлекательной форме. Артур рассказал об этом виде спорта, объяснил теорию и показал на практике правильную позицию (положение, стойку) в игре и основные виды ударов. Очень профессионально, доброжелательно, педагогично и интересно! Удовольствие от урока было вдвойне от того, что сын всё легко схватывал, и у него отлично получалось, за что он получил похвалу от Артура! Польза и удовольствие от мастер-класса по бильярду на высший балл!

П
Пётр
20 травня 2018
Попал к Александру на мастер-класс. Все было по высшему классу, я открыл для себя много нового, и постараюсь это применять в игре. Спасибо большое за отличные эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень