34310
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Заняття з більярду від одного з кращих тренерів столиці! Він не тільки в індивідуальному форматі навчить усьому, що знає сам, але і запропонує на вибір 2 різновиди гри. Це може бути російський більярд або американський пул. Захоплююча програма заняття підійде як для новачків, так і для більш досвідчених гравців — і ті, й інші зможуть навчитися новим «фішкам». детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.06.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 935 раз
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.06.2018

Майстер-клас більярду для двох —​ що це?

Можливість долучитися до улюбленої гри французьких королів! Зробити це можна у компанії титулованого тренера, який в індивідуальному порядку навчить різних нюансів цього благородного спорту. Сенс гри — загнати кулю в лузу, використовуючи дерев'яний кий та керуючись певним набором правил. Пропонується освоїти техніку 1 з 2 різновидів більярду: пограти у російський класичний варіант або американський пул.

Як все відбувається?

Заняття проходить у престижній більярдній школі — одній із кращих у столиці. Щасливчики будуть пізнавати мистецтво більярду у компанії професійного тренера. Він скорегує навчальну програму у відповідності з рівнем навичок і розповість, як користуватися ігровим інвентарем, приймати правильну стійку, тримати кий в руках і спрямовувати шар до лунки. Потім можна починати вивчати тактику гри і навіть освоїти декілька професійних «хитрощів». А у фіналі майстер-класу Щасливчикам випаде шанс перевершити свого вчителя, по черзі зігравши з ним невелику партію!

Індивідуальне заняття від титулованого тренера

У викладацькому складі більярдної школи зібралися не просто викладачі з відповідною освітою, але й титуловані тренери. Вони мають за плечима солідний досвід і безліч регалій. Як щодо індивідуального майстер-класу із заслуженим тренером?

2 види гри: російський більярд або американський пул

Різновид гри можна буде обрати на власний розсуд. Досвідчений тренер, що досконало володіє кожною з них, із задоволенням навчить:

 • російському більярду — це класичний варіант гри, у якому спочатку потрібно загнати усі кольорові кулі за допомогою білої, а чорну забити в останню чергу
 • американському пулу — там діаметр куль на декілька сантиметрів менший за діаметр лунок, що значно спрощує гру для новачків

Навички впевнених більярдистів за 1 заняття!

Під час майстер-класу кожен дізнається багато нового для себе: й той, хто бажає забити до лузи свій перший м'яч, і той, хто вже став неофіційним чемпіоном у товариському колі. Для новачків вистачить одного заняття, щоб навчитися:

 • правильній стійці і положенню рук
 • техніці точного удару
 • розраховувати маршрут руху кулі

А гравці, що вже володіють перерахованими вище навичками, зможуть освоїти нові круті більярдні «фішки»!

Місце проведення враження:

Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

192 відгуків реальних людей

Б
Богдан
2 січня 2018
Майстер-клас пройшов приємно і невимушено. У мене є достатній досвід гри, тому займалися здебільшого відпрацюваннями конктрених ігрових моментів (правильний міст, тримання кия, типи ударів тощо). З тренером було дуже комфортно працювати, не відчував себе лузером, коли щось не вдавалося. Рекомендую.

О
Оксана
15 грудня 2017
Добрый день! Мастер-класс прошел очень хорошо. Все началось вовремя. Впечатления остались только положительные. Мы были на "впечатлении" вдвоем с мужем. Надеюсь воспользоваться еще раз в ближайшем будущем, т.к. я совсем не умела играть в бильярд, а игра оказалась очень увлекательной и мастер интересно и доступно все объяснял. А муж сказал, что наконец-то узнал ответ на три вопроса, которые его...
Добрый день! Мастер-класс прошел очень хорошо. Все началось вовремя. Впечатления остались только положительные. Мы были на "впечатлении" вдвоем с мужем. Надеюсь воспользоваться еще раз в ближайшем будущем, т.к. я совсем не умела играть в бильярд, а игра оказалась очень увлекательной и мастер интересно и доступно все объяснял. А муж сказал, что наконец-то узнал ответ на три вопроса, которые его интересовали всю жизнь при игре в бильярд))))))))) и от сыгранной партии с мастером супруг также был в восторге!!!!

4 грудня 2017
впечатление очень понравилось,покупали его сами для себя с мужем)))тренер-профессионал своего дела, легко подобрал для каждого из нас свои упражнения на постановку-отработку удара, с учетом наших способностей. Объяснил технику и тщательно следил за правильностью её выполнения, не забывая подбадривать))Интересный вариант проведения досуга, даже захотелось поучится всерьез)рекомендую)

В
Василий Салаев
29 листопада 2017
Мне с женой родные подарили бодо-впечатление еще в начале лета. Я изначально отнесся к этому скептически. Благодаря настойчивости жены, мы сделали выбор - мастер-класс игры в бильярд (мечтал поиграть, но не умею) и определились с датой, очень быстро связались с менеджером и заказали впечатление, получили по почте подробные инструкции, но дату нам пришлось перенести в связи с возникшими у нас...
Мне с женой родные подарили бодо-впечатление еще в начале лета. Я изначально отнесся к этому скептически. Благодаря настойчивости жены, мы сделали выбор - мастер-класс игры в бильярд (мечтал поиграть, но не умею) и определились с датой, очень быстро связались с менеджером и заказали впечатление, получили по почте подробные инструкции, но дату нам пришлось перенести в связи с возникшими у нас изменениями в планах. И опять я был удивлен, когда связался с менеджером и он спокойно изменил дату без напряга для меня. Сам мастер-класс с тренером Дмитрием (терпеливым, тактичным профессионалом) был великолепен. Мы, конечно же, за одно занятие не стали сразу бильярдистами, но радовались, как дети, когда закатывали шары в лузу благодаря наставлением тренера. Спасибо огромное.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень