34310
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Заняття з більярду від одного з кращих тренерів столиці! Він не тільки в індивідуальному форматі навчить усьому, що знає сам, але і запропонує на вибір 2 різновиди гри. Це може бути російський більярд або американський пул. Захоплююча програма заняття підійде як для новачків, так і для більш досвідчених гравців — і ті, й інші зможуть навчитися новим «фішкам». детальніше...

2 чол. 90 хвилин Використати до 28.02.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 358 раз
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2018

Майстер-клас більярду для двох —​ що це?

Можливість долучитися до улюбленої гри французьких королів! Зробити це можна у компанії титулованого тренера, який в індивідуальному порядку навчить різних нюансів цього благородного спорту. Сенс гри — загнати кулю в лузу, використовуючи дерев'яний кий та керуючись певним набором правил. Пропонується освоїти техніку 1 з 2 різновидів більярду: пограти у російський класичний варіант або американський пул.

Як все відбувається?

Заняття проходить у престижній більярдній школі — одній із кращих у столиці. Щасливчики будуть пізнавати мистецтво більярду у компанії професійного тренера. Він скорегує навчальну програму у відповідності з рівнем навичок і розповість, як користуватися ігровим інвентарем, приймати правильну стійку, тримати кий в руках і спрямовувати шар до лунки. Потім можна починати вивчати тактику гри і навіть освоїти декілька професійних «хитрощів». А у фіналі майстер-класу Щасливчикам випаде шанс перевершити свого вчителя, по черзі зігравши з ним невелику партію!

Індивідуальне заняття від титулованого тренера

У викладацькому складі більярдної школи зібралися не просто викладачі з відповідною освітою, але й титуловані тренери. Вони мають за плечима солідний досвід і безліч регалій. Як щодо індивідуального майстер-класу із заслуженим тренером?

2 види гри: російський більярд або американський пул

Різновид гри можна буде обрати на власний розсуд. Досвідчений тренер, що досконало володіє кожною з них, із задоволенням навчить:

  • російському більярду — це класичний варіант гри, у якому спочатку потрібно загнати усі кольорові кулі за допомогою білої, а чорну забити в останню чергу
  • американському пулу — там діаметр куль на декілька сантиметрів менший за діаметр лунок, що значно спрощує гру для новачків

Навички впевнених більярдистів за 1 заняття!

Під час майстер-класу кожен дізнається багато нового для себе: й той, хто бажає забити до лузи свій перший м'яч, і той, хто вже став неофіційним чемпіоном у товариському колі. Для новачків вистачить одного заняття, щоб навчитися:

  • правильній стійці і положенню рук
  • техніці точного удару
  • розраховувати маршрут руху кулі

А гравці, що вже володіють перерахованими вище навичками, зможуть освоїти нові круті більярдні «фішки»!

Місце проведення враження:

Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

183 відгуків реальних людей

А
Анна
11 серпня 2017
Майстер-клас з гри на білярді подарували батьки чоловікові на День народження. Подарунок дуже сподобався, адже самі навряд чи зібралися б туди сходити) Однак після заняття з Олександром виникло бажання повернутися ще раз) Нам показали базові елементи та складніші за бажанням мого чоловіка, який має уже вищий рівень. Хоча мені, як новачку, теж було цікаво) Рекомендую!)

В
Вячеслав
2 серпня 2017
мастер-класс понравился, последовательно, а самое главное с внимательным подходом объяснили и показали азы игры то, чего так не хватало при обычном посещении бильярдных . Жаль, только времени было совсем немного, для оттачивания ударов теперь только практика. Спасибо тренеру и БОДО

9 липня 2017
Майстер-клас сподобався. Тренер досить послідовно розповів про основні удари, допомагав розібратися із неточностями. Рекомендую.

29 червня 2017
Добрый день, наконец-то нашел время воспользоваться подарком от жены - мастер-классом игры в бильярд. Впечатлений море! Это был первый раз, когда я держал в руках кий, тренер максимально подробно и доступно всё обьяснял, и под конец занятия я чётко понимал, что это точно не последняя игра в бильярд в моей жизни - хочется продолжать учиться и нарабатывать базовые навыки. Спасибо Bodo за организацию впечатления!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень