34310
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Заняття з більярду від одного з кращих тренерів столиці! Він не тільки в індивідуальному форматі навчить усьому, що знає сам, але і запропонує на вибір 2 різновиди гри. Це може бути російський більярд або американський пул. Захоплююча програма заняття підійде як для новачків, так і для більш досвідчених гравців — і ті, й інші зможуть навчитися новим «фішкам». подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 30.11.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 197 раз
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2017

Майстер-клас більярду для двох —​ що це?

Можливість долучитися до улюбленої гри французьких королів! Зробити це можна у компанії титулованого тренера, який в індивідуальному порядку навчить різних нюансів цього благородного спорту. Сенс гри — загнати кулю в лузу, використовуючи дерев'яний кий та керуючись певним набором правил. Пропонується освоїти техніку 1 з 2 різновидів більярду: пограти у російський класичний варіант або американський пул.

Як все відбувається?

Заняття проходить у престижній більярдній школі — одній із кращих у столиці. Щасливчики будуть пізнавати мистецтво більярду у компанії професійного тренера. Він скорегує навчальну програму у відповідності з рівнем навичок і розповість, як користуватися ігровим інвентарем, приймати правильну стійку, тримати кий в руках і спрямовувати шар до лунки. Потім можна починати вивчати тактику гри і навіть освоїти декілька професійних «хитрощів». А у фіналі майстер-класу Щасливчикам випаде шанс перевершити свого вчителя, по черзі зігравши з ним невелику партію!

Індивідуальне заняття від титулованого тренера

У викладацькому складі більярдної школи зібралися не просто викладачі з відповідною освітою, але й титуловані тренери. Вони мають за плечима солідний досвід і безліч регалій. Як щодо індивідуального майстер-класу із заслуженим тренером?

2 види гри: російський більярд або американський пул

Різновид гри можна буде обрати на власний розсуд. Досвідчений тренер, що досконало володіє кожною з них, із задоволенням навчить:

  • російському більярду — це класичний варіант гри, у якому спочатку потрібно загнати усі кольорові кулі за допомогою білої, а чорну забити в останню чергу
  • американському пулу — там діаметр куль на декілька сантиметрів менший за діаметр лунок, що значно спрощує гру для новачків

Навички впевнених більярдистів за 1 заняття!

Під час майстер-класу кожен дізнається багато нового для себе: й той, хто бажає забити до лузи свій перший м'яч, і той, хто вже став неофіційним чемпіоном у товариському колі. Для новачків вистачить одного заняття, щоб навчитися:

  • правильній стійці і положенню рук
  • техніці точного удару
  • розраховувати маршрут руху кулі

А гравці, що вже володіють перерахованими вище навичками, зможуть освоїти нові круті більярдні «фішки»!

Місце проведення враження:

Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

179 відгуків реальних людей

О
Олександр
Вчора
Доброго дня! Дружина подарувала подарунок - майстер-клас по більярду. Відвідав заняття, дуже сподобалось. Виявилось, що кий тримати не вмію, правильно бити не вмію і деякі з правил є просто умовними при грі за бокалом пива. Тренер (Олександр) спокійно, чітко і ясно розповів про всі правила, ньюанси та мої недоліки при виконання ударів . Після проведення заняття залишилось відпрацювати техніку...
Доброго дня! Дружина подарувала подарунок - майстер-клас по більярду. Відвідав заняття, дуже сподобалось. Виявилось, що кий тримати не вмію, правильно бити не вмію і деякі з правил є просто умовними при грі за бокалом пива. Тренер (Олександр) спокійно, чітко і ясно розповів про всі правила, ньюанси та мої недоліки при виконання ударів . Після проведення заняття залишилось відпрацювати техніку. Як для подарунка, так і для зацікавлених в підвищені своєї кваліфікації більярдиста буде дуже корисним буде відвідування занять.

О
Оксана
13 червня 2017
Доброго дня. Подарувала сертифікат чоловіку на день народження, ходили разм на мастер клас. Все дуже сподобалося. Дуже сподобався тренер, правда шкода не запам'ятала як звати, відразу почав розповідати саме головне. Так як мій чоловік вже міє грати йому було цікаво ,чи правильно він все робить і тренер вказав йому на деякі його помилки. Після мастер класу в чоловіка стало виходити забивати ті...
Доброго дня. Подарувала сертифікат чоловіку на день народження, ходили разм на мастер клас. Все дуже сподобалося. Дуже сподобався тренер, правда шкода не запам'ятала як звати, відразу почав розповідати саме головне. Так як мій чоловік вже міє грати йому було цікаво ,чи правильно він все робить і тренер вказав йому на деякі його помилки. Після мастер класу в чоловіка стало виходити забивати ті шари які він раніше не міг забивати ,навіть не намагався бо думав, що це не реально. Все було супер,я не прогадала з подарунком.

Я
Яна
4 червня 2017
Очень понравился тренер Артур, опытный, внимательный и знает что делать. Выбирала для папы, он очень любит играть в бильярд, а теперь еще и знает разные финты. Очень хорошая идея для подарка, так как в нас маленький городок и никто толком не умеет играть в бильярд, а так все организовано и удобно для того что бы научиться.

12 травня 2017
Мастер класс оставил самые приятные впечатления. Я не имел практических навыков в игре бильярд, жена вообще не играла.Но тренер оказался очень высокого уровня. Четкие инструкции, подсказки очень помогли. Конечно 1,5 часа не много дают в приобретении навыков, но нам принесли массу впечатлений и удовольствия от полученных результатов. Спасибо за мастер класс.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень