102038
 

Подаруй майстер-клас бариста для двох!

Шлях кави від зерна до чашки — саме його доведеться відстежити удвох на майстер-класі бариста! Це рідкісна можливість дізнатися найтонші нюанси про приготування напою. Досвідчений бариста володіє вичерпною інформацією про майстерність дегустації, вибору та заварювання кави. Він познайомить гостей з основними кавовими смаками і ароматами, використовуючи на занятті справжні зразки та набір Le Nez du Cafe. Коли ж класичні рецепти еспресо і капучіно будуть вивчені досконально, настане час експериментів. Відкриються нові методи приготування напою. На вибір це може бути заварювання кави в пуровері, кемексі, сифоні або з допомогою аеропресу.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас бариста для двох — що це?

Кавова історія — від початку і аж до останнього рядка. У ній знайдеться місце і для особистих спостережень, і для зауважень професіонала. Разом з близькою людиною можна буде перейнятися культурою споживання кави — дізнатися про її види, смаки, аромати, і як результат, навчитися готувати бездоганний напій. Заварювати його доведеться як традиційним способом, так і опанувавши якийсь оригінальний: в пуровері, кемексі, сифоні або аеропресі.

Як все відбувається?

Заняття відбудеться у Barista School, де величезна кімната поєднала у собі й кухню, й лекторій. Спочатку Щасливчики переглянуть невелику презентацію, присвячену історії кави, методам її вирощування та видам. Цей процес буде підкріплено різними завданнями від бариста: відрізнити зерна арабіки та робусти, дізнатися, у якій ємкості якісна сировина, а у якій ні та ін. Коли перший етап залишиться позаду, доведеться ближче познайомитися з технікою дегустації кави і спробувати розібратися, як відрізняється смак на різних стадіях обсмаження. Набір Le Nez du Cafе (або як його ще називають «кавовий ніс») відкриє  Щасливчикам різноманіття кавових ароматів. І нарешті найважливішим етапом стане процес заварювання напою, де усі засвоєні істини доведеться закріпити на практиці.

Кавові аромати у наборі Le Nez du Cafе

Знайомство з кавою було б неповним без дегустацій. Їх передбачено одразу декілька, щоб зрозуміти, як формується смак в залежності від ступеня обсмаження і методу заварювання. «Дегустація» запахів теж буде, а допоможе її провести спеціальний набір Le Nez du Cafе. Двоє гостей навчаться на практиці:

 • розрізняти види кави: арабіку і робусту
 • визначати якість вихідної сировини
 • розумітися на кавових смаках і ароматах

Рецепти бездоганних еспрессо та капучіно

Окрему увагу буде приділено класичній технології приготування еспрессо і ще одного напою на його основі — капучино. Гості вивчать весь процес від початку і до кінця. А потім кожен отримає можливість приготувати каву самостійно.

4 методи заварювання кави на вибір

Гостям також випаде нагода заварити каву, використовуючи пуровер, кемекс, сифон або аеропрес на вибір. Це оригінальні способи приготування напою, які допомагають по-новому розкрити його смак.

Місце проведення враження:

Baristaschool - Школа бариста
м. Васильківська, вул. Васильківська, 30 Показати на мапі

56 відгуків реальних людей

A
Alina
29 березня 2018
Дуже цікавий майстер-клас із різноманітною інформацією про каву, походження кави та дегустацією. Особливо сподобалась власноруч робити каву та заварювати альтернативним способом! Дуже рекомендую всім кавоманам і не тільки!

17 лютого 2018
Мастер-класс для души! Попадаешь в мир кофе и получаешь эстетическое наслаждение от всего процесса! Я в восторге:) Особенно интересно было разобраться в своих предпочтениях, теперь в моем арсенале ценные знания о том, как заваривать кофе и какими способами, какой кофейный девайс можно взять с собой в путешествие, с какими сортами кофе я хочу эксперементировать и многое другое...)

К
Константин Калинович
20 січня 2018
Мы с женой получили сертификат на "мастер-класс бариста" в подарок от детей - впечатление очень понравилось - мы любители кофе - занятие прошло прекрасно, благодаря добросовестности и доброжелательности кофейного мастера Натальи. Спасибо!

В
Вера
11 грудня 2017
Отличный мастер-класс Наталии Савченко. Профессионализм, доброжелательность, открытость и готовность делиться знаниями-это все про Наташу. Получила огромное удовольствие от мастер-класса и общения с Наташей. Наташенька, you are simply the best! Thanks a lot for your job!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень