102038
 

Подаруй майстер-клас бариста для двох!

Шлях кави від зерна до чашки — саме його доведеться відстежити удвох на майстер-класі бариста! Це рідкісна можливість дізнатися найтонші нюанси про приготування напою. Досвідчений бариста володіє вичерпною інформацією про майстерність дегустації, вибору та заварювання кави. Він познайомить гостей з основними кавовими смаками і ароматами, використовуючи на занятті справжні зразки та набір Le Nez du Cafe. Коли ж класичні рецепти еспресо і капучіно будуть вивчені досконально, настане час експериментів. Відкриються нові методи приготування напою. На вибір це може бути заварювання кави в пуровері, кемексі, сифоні або з допомогою аеропресу.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Використати до 30.06.2018

Майстер-клас бариста для двох — що це?

Кавова історія — від початку і аж до останнього рядка. У ній знайдеться місце і для особистих спостережень, і для зауважень професіонала. Разом з близькою людиною можна буде перейнятися культурою споживання кави — дізнатися про її види, смаки, аромати, і як результат, навчитися готувати бездоганний напій. Заварювати його доведеться як традиційним способом, так і опанувавши якийсь оригінальний: в пуровері, кемексі, сифоні або аеропресі.

Як все відбувається?

Заняття відбудеться у Barista School, де величезна кімната поєднала у собі й кухню, й лекторій. Спочатку Щасливчики переглянуть невелику презентацію, присвячену історії кави, методам її вирощування та видам. Цей процес буде підкріплено різними завданнями від бариста: відрізнити зерна арабіки та робусти, дізнатися, у якій ємкості якісна сировина, а у якій ні та ін. Коли перший етап залишиться позаду, доведеться ближче познайомитися з технікою дегустації кави і спробувати розібратися, як відрізняється смак на різних стадіях обсмаження. Набір Le Nez du Cafе (або як його ще називають «кавовий ніс») відкриє  Щасливчикам різноманіття кавових ароматів. І нарешті найважливішим етапом стане процес заварювання напою, де усі засвоєні істини доведеться закріпити на практиці.

Кавові аромати у наборі Le Nez du Cafе

Знайомство з кавою було б неповним без дегустацій. Їх передбачено одразу декілька, щоб зрозуміти, як формується смак в залежності від ступеня обсмаження і методу заварювання. «Дегустація» запахів теж буде, а допоможе її провести спеціальний набір Le Nez du Cafе. Двоє гостей навчаться на практиці:

 • розрізняти види кави: арабіку і робусту
 • визначати якість вихідної сировини
 • розумітися на кавових смаках і ароматах

Рецепти бездоганних еспрессо та капучіно

Окрему увагу буде приділено класичній технології приготування еспрессо і ще одного напою на його основі — капучино. Гості вивчать весь процес від початку і до кінця. А потім кожен отримає можливість приготувати каву самостійно.

4 методи заварювання кави на вибір

Гостям також випаде нагода заварити каву, використовуючи пуровер, кемекс, сифон або аеропрес на вибір. Це оригінальні способи приготування напою, які допомагають по-новому розкрити його смак.

Місце проведення враження:

Baristaschool - Школа бариста
м. Васильківська, вул. Васильківська, 30 Показати на мапі

54 відгуків реальних людей

К
Константин Калинович
Вчора
Мы с женой получили сертификат на "мастер-класс бариста" в подарок от детей - впечатление очень понравилось - мы любители кофе - занятие прошло прекрасно, благодаря добросовестности и доброжелательности кофейного мастера Натальи. Спасибо!

В
Вера
11 грудня 2017
Отличный мастер-класс Наталии Савченко. Профессионализм, доброжелательность, открытость и готовность делиться знаниями-это все про Наташу. Получила огромное удовольствие от мастер-класса и общения с Наташей. Наташенька, you are simply the best! Thanks a lot for your job!

А
Альбіна
25 листопада 2017
Дуже цікаво! Виявляється, про таку буденну річ як кава, майстер може розповідати щонайменше дві години. Дякуємо Наталії Савченко за нові знання та неперевершений смак капучіно!

14 листопада 2017
Отличный мастер-класс от замечательного профессионального преподавателя Наталии. Много новой, интересной и полезной информации. Взгляд на приготовление кофе очень поменялся, а любовь к нему только возросла. Подарок на 100% оправдал ожидания и принес массу удовольствия.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень