102038
 

Подаруй майстер-клас від професійного баріста для двох!

Шлях кави від зерна до чашки - відстежити його належить удвох на майстер-класі баріста! Це рідкісна можливість дізнатися про приготування напою найтонші нюанси. Досвідчений баріста володіє вичерпною інформацією про майстерність дегустації, вибору та заварювання кави. Він познайомить гостей з основними кавовими смаками та ароматами, використовуючи на занятті наочні зразки і набір Le Nez du Cafе. Як тільки класичні рецепти еспрессо та капучіно буде вивчено досконально, настане час експериментів. Відкриються нові методи приготування напою. На вибір це може бути заварювання кави у пуровері, кемексі, сифоні або за допомогою аеропреса.  детальніше

2 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
2 людини
2 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається

Майстер-клас баріста для двох - що це?

Кавова історія - від початку і аж до останньої строчки. У ній знайдеться місце і для особистих спостережень, і для зауважень професіонала. Разом з близькою людиною можна буде перейнятися культурою споживання кави - дізнатися про її види, смаки, аромати, і як результат, навчитися готувати бездоганний напій. Заварювати його доведеться як традиційним способом, так і опанувати який-небудь оригінальний: в пуровері, кемексі, сифоні або аеропресі.

Як все відбувається?

Заняття відбудеться у Barista School, де величезна кімната поєднала у собі і кухню, і лекторій. Спочатку Щасливчики переглянуть невелику презентацію, присвячену історії кави, методам її вирощування і видам. Цей процес буде підкріплений різними завданнями від баріста: відрізнити зерна арабіки та робусти, припустити, у якої ємкості якісна сировина, а у якій ні та ін. Коли перший етап залишиться позаду, доведеться ближче познайомитися з технікою дегустації кави і спробувати розібратися, як відрізняється смак на різних стадіях обсмаження. Набір Le Nez du Cafе (або як його ще називають «кавовий ніс») відкриє  Щасливчикам різноманіття кавових ароматів. І нарешті найважливішим етапом стане процес заварювання напою, де усі засвоєні істини доведеться закріпити на практиці.

Кавові аромати у наборі Le Nez du Cafе

Знайомство з кавою було б неповним без дегустацій. Їх передбачено одразу декілька, щоб зрозуміти, як формується смак в залежності від ступеня обсмаження і методу заварювання. «Дегустація» запахів теж буде, а допоможе її провести спеціальний набір Le Nez du Cafе. Двоє гостей навчаться на практиці:

  • розрізняти види кави: арабіку і робусту
  • визначати якість вихідної сировини
  • розумітися на кавових смаках і ароматах

Рецепти бездоганних еспрессо та капучіно

Окрему увагу буде приділено класичній технології приготування еспрессо і ще одного напою на його основі - капучино. Гості вивчать весь процес від початку і до кінця. А потім кожен отримає можливість приготувати каву самостійно.

4 методи заварювання кави на вибір

Гостям також випаде нагода заварити каву, використовуючи пуровер, кемекс, сифон або аеропресс на вибір. Це оригінальні способи приготування напою, які допомагають по-новому розкрити його смак.

25 відгуків реальних людей