102038
 

Подаруй майстер-клас від професійного баріста для двох!

Шлях кави від зерна до чашки — саме його доведеться відстежити удвох на майстер-класі бариста! Це рідкісна можливість дізнатися найтонші нюанси про приготування напою. Досвідчений бариста володіє вичерпною інформацією про майстерність дегустації, вибору та заварювання кави. Він познайомить гостей з основними кавовими смаками і ароматами, використовуючи на занятті справжні зразки та набір Le Nez du Cafe. Коли ж класичні рецепти еспресо і капучіно будуть вивчені досконально, настане час експериментів. Відкриються нові методи приготування напою. На вибір це може бути заварювання кави в пуровері, кемексі, сифоні або з допомогою аеропресу.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас бариста для двох — що це?

Кавова історія — від початку і аж до останнього рядка. У ній знайдеться місце і для особистих спостережень, і для зауважень професіонала. Разом з близькою людиною можна буде перейнятися культурою споживання кави — дізнатися про її види, смаки, аромати, і як результат, навчитися готувати бездоганний напій. Заварювати його доведеться як традиційним способом, так і опанувавши якийсь оригінальний: в пуровері, кемексі, сифоні або аеропресі.

Як все відбувається?

Заняття відбудеться у Barista School, де величезна кімната поєднала у собі й кухню, й лекторій. Спочатку Щасливчики переглянуть невелику презентацію, присвячену історії кави, методам її вирощування та видам. Цей процес буде підкріплено різними завданнями від бариста: відрізнити зерна арабіки та робусти, дізнатися, у якій ємкості якісна сировина, а у якій ні та ін. Коли перший етап залишиться позаду, доведеться ближче познайомитися з технікою дегустації кави і спробувати розібратися, як відрізняється смак на різних стадіях обсмаження. Набір Le Nez du Cafе (або як його ще називають «кавовий ніс») відкриє  Щасливчикам різноманіття кавових ароматів. І нарешті найважливішим етапом стане процес заварювання напою, де усі засвоєні істини доведеться закріпити на практиці.

Кавові аромати у наборі Le Nez du Cafе

Знайомство з кавою було б неповним без дегустацій. Їх передбачено одразу декілька, щоб зрозуміти, як формується смак в залежності від ступеня обсмаження і методу заварювання. «Дегустація» запахів теж буде, а допоможе її провести спеціальний набір Le Nez du Cafе. Двоє гостей навчаться на практиці:

 • розрізняти види кави: арабіку і робусту
 • визначати якість вихідної сировини
 • розумітися на кавових смаках і ароматах

Рецепти бездоганних еспрессо та капучіно

Окрему увагу буде приділено класичній технології приготування еспрессо і ще одного напою на його основі — капучино. Гості вивчать весь процес від початку і до кінця. А потім кожен отримає можливість приготувати каву самостійно.

4 методи заварювання кави на вибір

Гостям також випаде нагода заварити каву, використовуючи пуровер, кемекс, сифон або аеропрес на вибір. Це оригінальні способи приготування напою, які допомагають по-новому розкрити його смак.

Місце проведення враження:

Baristaschool - Школа бариста
м. Васильківська, вул. Васильківська, 30 Показати на мапі

51 відгук

14 листопада 2017
Отличный мастер-класс от замечательного профессионального преподавателя Наталии. Много новой, интересной и полезной информации. Взгляд на приготовление кофе очень поменялся, а любовь к нему только возросла. Подарок на 100% оправдал ожидания и принес массу удовольствия.

Е
Елена
31 жовтня 2017
Мастер-класс бариста мне подарила подруга на День рождения. Компания Bodo предложила удобное время для проведения мастер-класса. Данный мастер-класс прошел очень интересно, позволил по-новому взглянуть на привычный утренний напиток и узнать, пусть и не все, тонкости приготовления кофе. Практическое занятие с использованием аэропресса превзошло все ожидания. Было интересно попробовать разные...
Мастер-класс бариста мне подарила подруга на День рождения. Компания Bodo предложила удобное время для проведения мастер-класса. Данный мастер-класс прошел очень интересно, позволил по-новому взглянуть на привычный утренний напиток и узнать, пусть и не все, тонкости приготовления кофе. Практическое занятие с использованием аэропресса превзошло все ожидания. Было интересно попробовать разные способы альтернативных способов приготовления вкусного напитка. Данный мастер-класс дал возможность попробовать приготовить кофе также и на профессиональной машине с нанесением рисунка на поверхности самого кофе. Мастер-класс всем советую, прекрасный подарок для любителей этого ароматного напитка.

О
Оксана
13 жовтня 2017
Потрясающее впечатление! Очень ценные и мельчайшие подробности кофейного мастерства. Спасибо Наталии - прекрасный специалист и тренер.

20 вересня 2017
Мастер-класс был очень интересным. Наталия отличный профессионал, приветливая и вежливая девушка с хорошо поставленной речью. Если у вас есть интерес к кофейному мастерству, советую посетить, узнаете много нового.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень