102444
 

Подаруй масаж в офіс для компанії!

Тонус, бадьорий і хороший настрій, висока працездатність співробітників — результат проведення масажу в офісі для компанії з 4 чоловік. Майстер приїде зі своїм обладнанням і розмістить його так, щоб не порушувати робочий простір. Він приділить рівну увагу кожному, тривалість сеансу складає півгодини. детальніше...

4 чол. 30 хв/чол Використати до 28.02.2018
1 300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 раз
4 людини
30 хв/чол
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2018

Масаж в офіс для компанії — що це?

3а 120 хвилин майстер проведе 4 сеанси, завдяки яким Щасливчики отримають можливість по-справжньому розслабитися. Масаж в офіс для компанії передбачає релаксацію шиї і комірної зони. Він проходить під час робочого дня і дозволяє набути життєвий тонус, не порушуючи робочу обстановку.

Як все відбувається?

Професійний масажист приїде в обумовлений час, після чого він підготує місце проведення сеансу, бажано в окремому кабінеті. Майстер привезе з собою спеціальне крісло, яке налаштовується індивідуально під особливості Щасливчиків. Спеціаліст кожному приділить близько півгодини, за цей час пройде втому і напругу, з'явиться бадьорість і енергія у всьому тілі. Через кілька хвилин можна побачити результат та позитивний вплив масажу на організм.

Розслабляючий масаж

Щасливчики отримають можливість позбутися від напруги і стресу, яким піддаються всі офісні працівники через малорухливий спосіб життя. Масаж шийно-комірцевої зони сприяє релаксації всього організму.

Висока працездатність

Продуктивність співробітників безпосередньо залежить від їх емоційного і фізичного стану. Сеанс буде сприяти концентрації і підвищенню уважності.

Зняти м'язову напругу за 30 хвилин

Помірна тривалість масажу дозволяє провести його в обідню перерву або під час кава-брейку. З собою майстер привезе спеціальне обладнання — масажне крісло, яке налаштовується з урахуванням індивідуальних особливостей людини.

Місце проведення враження:

MAK massage professional - Масаж в офіс
Виїзд масажиста за вказаною адресою Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Л
Людмила
3 березня 2017
Нам с коллегами начальник подарил такую услугу. У нас отдел маленький, работает всего четыре бухгалтера. Но постоянная сидячая работа отражается на здоровье и самочувствии. Мы даже не знали, что такое существует. Когда увидели коробку от Бодо, а там это впечатление, были приятно удивлены. Хорошо, когда руководство думает о подчиненных! Поэтому всем начальникам советую задуматься! Ваши работники потом будут в два раза трудоспособнее!

А
Алла
3 березня 2017
Отличная возможность расслабиться прямо посреди рабочего дня! Ммы с коллегой прошли испытательный срок в один день и наши друзья-сотрудники самоорганизовались и подарили коробку впечатлений на двоих:) Мы однозначно выбрали массаж в офис, потому что постоянная работа в офисе это тяжело( Мы были в восторге! А все сотрудники нам завидовали :Р

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень