102444
 

Подаруй масаж в офіс для компанії!

Релаксація у руках досвідченого масажиста під час робочого дня. Реабілітолог влаштує повноцінний сеанс завдяки спеціальному розкладному кріслу, яке він привезе з собою. Йому не знадобиться окремий кабінет: майстер буде працювати крізь одяг. Протягом 120 хвилин він проведе коротку діагностику кожному з 4-х співробітників, після чого розімне найбільш затиснуті м'язи. Сеанси проходять по черзі. детальніше...

4 люд. 30 хв/чол Використати до 31.05.2018
1 300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 23 раз
4 людини
30 хв/чол
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Масаж в офіс для компанії — що це?

Це спосіб зняти стрес і розслабити м'язи шийно-комірцевої зони. Невелика перерва в масажному кріслі посеред робочого дня дозволить отримати заряд бадьорості та підвищити працездатність. Професійний реабілітолог привезе з собою необхідне обладнання — розкладне крісло, в якому доведеться з комфортом розташуватися. Майстер зможе провести сеанс як в окремому приміщенні, так і посеред робочого кабінету. Такий масаж не вимагає використання масла та проводиться в одязі.

Як все відбувається?

3а 120 хвилин майстер проведе 4 сеанси, завдяки яким Щасливчики отримають можливість по-справжньому розслабитися. Професійний масажист приїде в обумовлений час, після чого підготує місце для проведення сеансу. Спеціаліст приділить кожному близько півгодини, за цей час він встигне провести діагностику найбільш затиснутих м'язів і приділить їм особливу увагу. Точковий вплив і прийоми розминання ідеально підійдуть тим, хто веде малорухливий спосіб життя. Вже з перших хвилин сеансу пройде втома й напруга, з'явиться бадьорість і енергія у всьому тілі.

Розслабляючий масаж

Щасливчики отримають можливість позбутися напруги та стресу, який зазнають усі офісні працівники через малорухливий спосіб життя. Масаж шийно-комірцевої зони сприяє релаксації всього організму.

Висока працездатність

Продуктивність співробітників безпосередньо залежить від їх емоційного та фізичного стану. Сеанс буде сприяти концентрації та підвищенню уважності.

Зняти м'язову напругу за 30 хвилин

Помірна тривалість масажу дозволяє провести його в обідню перерву або під час кава-брейку. З собою майстер привезе спеціальне обладнання — масажне крісло, яке налаштовується з урахуванням індивідуальних особливостей людини.

Місце проведення враження:

MAK massage professional - Масаж в офіс
Виїзд масажиста за вказаною адресою Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Л
Людмила
3 березня 2017
Нам с коллегами начальник подарил такую услугу. У нас отдел маленький, работает всего четыре бухгалтера. Но постоянная сидячая работа отражается на здоровье и самочувствии. Мы даже не знали, что такое существует. Когда увидели коробку от Бодо, а там это впечатление, были приятно удивлены. Хорошо, когда руководство думает о подчиненных! Поэтому всем начальникам советую задуматься! Ваши работники потом будут в два раза трудоспособнее!

А
Алла
3 березня 2017
Отличная возможность расслабиться прямо посреди рабочего дня! Ммы с коллегой прошли испытательный срок в один день и наши друзья-сотрудники самоорганизовались и подарили коробку впечатлений на двоих:) Мы однозначно выбрали массаж в офис, потому что постоянная работа в офисе это тяжело( Мы были в восторге! А все сотрудники нам завидовали :Р

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень