102443
 

Подаруй масаж в офіс для двох!

Масажист приїде в обумовлений час до офісу і підготує місце проведення сеансу. Він привезе із собою спеціальне крісло, яке налаштує індивідуально для кожного клієнта. Під час масажу майстер приділить найбільшу увагу шийно-комірцевій зоні. Він буде розтирати й розминати верхню частину спини, руки, шию та голову. детальніше...

2 люд. за 30 хв. Використати до 30.04.2019
900 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 68 раз
2 людини
за 30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Масажист приїде в обумовлений час до офісу і підготує місце проведення сеансу. Він привезе із собою спеціальне крісло, яке налаштує індивідуально для кожного клієнта. Під час масажу майстер приділить найбільшу увагу шийно-комірцевій зоні. Він буде розтирати й розминати верхню частину спини, руки, шию та голову.

Чому ми вибрали Relax Office System

Компанія стала першим в Україні сервісом з надання масажних послуг прямо в офісі. Майстри створили авторський метод процедур — він підходить для тих, хто щодня працює сидячи. Всі співробітники Relax Office System — сертифіковані спеціалісти в цій галузі. Майстри привозять своє обладнання. Для сеансу не потрібно знімати одяг.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Relax Office System - Масаж в офіс
Виїзд масажиста за вказаною адресою Показати на мапі

2 відгуки

Л
Людмила
3 березня 2017
Нам с коллегами начальник подарил такую услугу. У нас отдел маленький, работает всего четыре бухгалтера. Но постоянная сидячая работа отражается на здоровье и самочувствии. Мы даже не знали, что такое существует. Когда увидели коробку от Бодо, а там это впечатление, были приятно удивлены. Хорошо, когда руководство думает о подчиненных! Поэтому всем начальникам советую задуматься! Ваши работники потом будут в два раза трудоспособнее!

А
Алла
3 березня 2017
Отличная возможность расслабиться прямо посреди рабочего дня! Ммы с коллегой прошли испытательный срок в один день и наши друзья-сотрудники самоорганизовались и подарили коробку впечатлений на двоих:) Мы однозначно выбрали массаж в офис, потому что постоянная работа в офисе это тяжело( Мы были в восторге! А все сотрудники нам завидовали :Р

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень