102443
 

Подаруй масаж в офіс для двох!

Масаж, який позбавить від м'язових затисків і гіпертонусу прямо в офісі! Професіонал візьме з собою спеціальне розкладне крісло, в якому можна насолодитися розслаблюючим сеансом. Масаж виконується в одязі, без використання масла. Спочатку фахівець визначить найбільш проблемні зони, які потім буде обережно масажувати, щоб зняти напругу. Два сеанса тривалістю до 30 хвилин виконуються по черзі. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
900 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 60 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Масаж в офіс для двох — що це?

Розслаблююча процедура в офісі для двох. Масаж можна провести під час кава-брейку або обідньої перерви. Велику увагу майстер приділить шийно-комірцевій зоні — тій ділянці, яка найбільш страждає через малорухливий спосіб життя. Такий вид релаксації покращує працездатність і не вимагає додаткового часу на відвідування масажних салонів.

Як все відбувається?

Спеціаліст разом з масажним обладнанням прибуде до офісу. Сеанс тривалістю близько 30 хвилин не буде відволікати від робочого процесу. Щасливчикам належить по черзі розташуватися у спеціальному масажному кріслі. Майстер виконає коротку діагностику, щоб визначити найбільш затиснуті м'язи, і приділить їм особливу увагу. Для сеансу не потрібна окрема кімната: масаж матиме ефект навіть крізь одяг, поки Щасливчик сидітиме в м'якому кріслі.

Відмінне самопочуття

Мине біль і напруга в шийно-комірцевій зоні хребта, підвищиться життєвий тонус організму. Щасливчики зможуть відчути приємне розслаблення всього тіла через кілька хвилин масажу.

Мобільність і зручність

Щасливчикам не доведеться залишати офіс для проведення масажу. Сеанс під час робочого дня зручний тому, що можна заощадити час на дорогу до майстра, при цьому немає необхідності перемикатися з робочих завдань на вирішення побутових.

Підвищення продуктивності

Ефективність праці співробітників безпосередньо залежить від їх фізичного та емоційного стану. Масаж в офісі дозволить відчути легкість у всьому тілі, отримати заряд бадьорості та гарного настрою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Relax Office System - Масаж в офіс
Виїзд масажиста за вказаною адресою Показати на мапі

2 відгуки

Л
Людмила
3 березня 2017
Нам с коллегами начальник подарил такую услугу. У нас отдел маленький, работает всего четыре бухгалтера. Но постоянная сидячая работа отражается на здоровье и самочувствии. Мы даже не знали, что такое существует. Когда увидели коробку от Бодо, а там это впечатление, были приятно удивлены. Хорошо, когда руководство думает о подчиненных! Поэтому всем начальникам советую задуматься! Ваши работники потом будут в два раза трудоспособнее!

А
Алла
3 березня 2017
Отличная возможность расслабиться прямо посреди рабочего дня! Ммы с коллегой прошли испытательный срок в один день и наши друзья-сотрудники самоорганизовались и подарили коробку впечатлений на двоих:) Мы однозначно выбрали массаж в офис, потому что постоянная работа в офисе это тяжело( Мы были в восторге! А все сотрудники нам завидовали :Р

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень