Подаруйте масаж в офіс для двох!

подарували вже 79 рази
2 людини
по 30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Масажист приїде в обумовлений час до офісу і підготує місце проведення сеансу. Він привезе із собою спеціальне крісло, яке налаштує індивідуально для кожного клієнта. Під час масажу майстер приділить найбільшу увагу шийно-комірцевій зоні. Він буде розтирати й розминати верхню частину спини, руки, шию та голову.

Чому ми вибрали Relax Office System

Компанія стала першим в Україні сервісом з надання масажних послуг прямо в офісі. Майстри створили авторський метод процедур — він підходить для тих, хто щодня працює сидячи. Всі співробітники Relax Office System — сертифіковані спеціалісти в цій галузі. Майстри привозять своє обладнання. Для сеансу не потрібно знімати одяг.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Богдан
31 січня 2019
Впервые попробовал офисный массаж ребят на конференции. Пришёл туда уставший и апатичный, а после 10 минутного комплекса был радостный, бодрый и полон энергии. Конференция прошла супер продуктивно.
Марина
30 січня 2019
https://www.facebook.com/100000604992961
Отличная услуга! дарила сертификат партнёрам на Новый год, получила в ответ благодарность. цитирую «отлично расслабились, даже СЕО перестал раздражать»
Людмила
3 березня 2017
Нам с коллегами начальник подарил такую услугу. У нас отдел маленький, работает всего четыре бухгалтера. Но постоянная сидячая работа отражается на здоровье и самочувствии. Мы даже не знали, что такое существует. Когда увидели коробку от Бодо, а там это впечатление, были приятно удивлены. Хорошо, когда руководство думает о подчиненных! Поэтому всем начальникам советую задуматься! Ваши работники потом будут в два раза трудоспособнее!
Алла
3 березня 2017
Отличная возможность расслабиться прямо посреди рабочего дня! Ммы с коллегой прошли испытательный срок в один день и наши друзья-сотрудники самоорганизовались и подарили коробку впечатлений на двоих:) Мы однозначно выбрали массаж в офис, потому что постоянная работа в офисе это тяжело( Мы были в восторге! А все сотрудники нам завидовали :Р

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.