102443

Подаруй масаж в офіс для двох!

Масаж, який позбавить від м'язових затисків і гіпертонусу прямо в офісі! Професіонал візьме з собою спеціальне розкладне крісло, в якому можна насолодитися розслаблюючим сеансом. Масаж виконується в одязі, без використання масла. Спочатку фахівець визначить найбільш проблемні зони, які потім буде обережно масажувати, щоб зняти напругу. Два сеанса тривалістю до 30 хвилин виконуються по черзі. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 44 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Масаж в офіс для двох — що це?

Розслаблююча процедура в офісі для двох. Масаж можна провести під час кава-брейку або обідньої перерви. Велику увагу майстер приділить шийно-комірцевій зоні — тій ділянці, яка найбільш страждає через малорухливий спосіб життя. Такий вид релаксації покращує працездатність і не вимагає додаткового часу на відвідування масажних салонів.

Як все відбувається?

Спеціаліст разом з масажним обладнанням прибуде до офісу. Сеанс тривалістю близько 30 хвилин не буде відволікати від робочого процесу. Щасливчикам належить по черзі розташуватися у спеціальному масажному кріслі. Майстер виконає коротку діагностику, щоб визначити найбільш затиснуті м'язи, і приділить їм особливу увагу. Для сеансу не потрібна окрема кімната: масаж матиме ефект навіть крізь одяг, поки Щасливчик сидітиме в м'якому кріслі.

Відмінне самопочуття

Мине біль і напруга в шийно-комірцевій зоні хребта, підвищиться життєвий тонус організму. Щасливчики зможуть відчути приємне розслаблення всього тіла через кілька хвилин масажу.

Мобільність і зручність

Щасливчикам не доведеться залишати офіс для проведення масажу. Сеанс під час робочого дня зручний тому, що можна заощадити час на дорогу до майстра, при цьому немає необхідності перемикатися з робочих завдань на вирішення побутових.

Підвищення продуктивності

Ефективність праці співробітників безпосередньо залежить від їх фізичного та емоційного стану. Масаж в офісі дозволить відчути легкість у всьому тілі, отримати заряд бадьорості та гарного настрою.

Місце проведення враження:

Relax Office System - Масаж в офіс
Виїзд масажиста за вказаною адресою Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Л
Людмила
3 березня 2017
Нам с коллегами начальник подарил такую услугу. У нас отдел маленький, работает всего четыре бухгалтера. Но постоянная сидячая работа отражается на здоровье и самочувствии. Мы даже не знали, что такое существует. Когда увидели коробку от Бодо, а там это впечатление, были приятно удивлены. Хорошо, когда руководство думает о подчиненных! Поэтому всем начальникам советую задуматься! Ваши работники потом будут в два раза трудоспособнее!

А
Алла
3 березня 2017
Отличная возможность расслабиться прямо посреди рабочего дня! Ммы с коллегой прошли испытательный срок в один день и наши друзья-сотрудники самоорганизовались и подарили коробку впечатлений на двоих:) Мы однозначно выбрали массаж в офис, потому что постоянная работа в офисе это тяжело( Мы были в восторге! А все сотрудники нам завидовали :Р

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень