Подаруйте ловлю хижої риби!

подарували вже 843 рази
1 людина
4 години
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Рибак узгодить із інструктором місце проведення майстер-класу. На водоймі фахівець розповість, як вибирати зарибнені ділянки, готувати наживку та снасті. Після цього учень застосує отримані навички на практиці, закинувши вудку. Спінінг, снасті та наживка видаються, а улов можна буде забрати з собою.

Чому ми вибрали Київську яхтову школу

Ловля проходить у межах міста або на Київському водосховищі на моторному човні. В інструктора 20 років досвіду. Він організував понад 200 рибалок на київських водоймах. Для майстер-класу використовують професійне спорядження.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

27 відгуків

Игорь
22 вересня 2018
Отлично провели время с сыном 9 лет. Я вытянул "трофейного " судака . Николай - опытный рыбак, лодка удобная. С удовольствием повторю.
Алексей
28 листопада 2017
https://www.facebook.com/100000912632247
Всё очень понравилось Николай очень популярно всё донёс атмосфера компанейская (хоть и нечего не поймали) зато получил море позитива
Максим
8 листопада 2017
https://www.facebook.com/100000440638142
Очень классно провели время, Николай очень интересный человек, много чего интересного рассказал по поводу рыбалки. Жалко что ничего не поймали, но это не самое главное, так как теперь мы умеем охотиться на хищника, нужно немного попрактиковаться;)
Геннадий
23 жовтня 2017
Очень рад данному подарку ) Инструктор молодец, рассказал ,показал.. на лодке дал покататся ) а самое главное рыбу поймали! Спасибо супруге и bodo за подаренное впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.