101072
 

Подаруй риболовлю на хижака!

Захоплююча ловля хижої риби в компанії досвідченого рибалки. На особистий розсуд, її можна запланувати на ранок або вечір. У моторному човні, оснащеному всім необхідним, риболовля обіцяє бути не тільки захоплюючою, але і комфортною. Це можливість перейняти професійні рибальські «хитрощі»: навчитися готувати снасті, вибирати правильну наживку і пригодовування для риби. А весь спійманий улов можна забрати з собою, щоб влаштувати смачний «бенкет на весь світ»!»! детальніше

1 чол. 4 години Використати до 31.07.2017
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 543 рази
1 людина
4 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна

Ловля хижої риби - що це?

Захоплююче і пізнавальне «полювання» на хижу рибу на одному з київських водойм. Унікальна нагода перейняти секрети вдалого вилову у професійного рибалки. Надається спеціально обладнаний моторний човен, снасті й наживка. А улов після риболовлі можна буде забрати з собою і приготувати смачну юшку.

Як все відбувається?

Щасливчик буде опановувати тонкощі риболовлі в компанії досвідченого інструктора, у якого на рахунку безліч вдалих уловів. Зустрівшись в заздалегідь обумовленому місці, біля однієї з київських водойм, вони сядуть в моторний човен і почнуть пошуки відповідного місця для риболовлі. Профі видасть Щасливчикові професійні снасті і навчить його правильно підбирати наживку. Трішечки завзятості - і рибка буде на гачку! Спійманий улов можна забрати з собою в якості приємного трофея.

Унікальний досвід

У компанії профі можна всього за декілька годин довідатися всі тонкості хижої риболовлі:

  • як підготувати снасті
  • як вибрати правильну наживку
  • принципи пригодовування риби

Сучасний моторний човен

«Полювати» за хижою рибою належить з моторного човна. Це справжнє диво техніки, оснащене навіть спеціальними сидіннями для риболовлі. Отже подібне проведення часу буде не тільки захоплюючим, але й комфортним.

Ранкова або вечірня рибалка

Порибалити можна в заздалегідь обумовленому місці в ранковий або вечірній час доби. Для цього достатньо попередньо обговорити з рибалкою бажані умови. Рибне «полювання» пройде на одній з київських водойм.

Місце проведення враження

18 відгуків реальних людей