102216
 

Подаруй захоплюючу лов хижої риби для двох!

Рибалка з борту моторного човна в компанії професіонала. Він розповість про правила лову хижої риби, пояснить, де водяться хижаки, які наживки і снасті краще використовувати. Майстер-клас проводиться для двох учасників. Все необхідне видається, а улов можна буде забрати з собою. Якщо пощастить, серед трофеїв опиняться щука, окунь, судак та інші види прісноводної риби.  детальніше

2 чол. 4 години Використати до 31.07.2017
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 115 раз
2 людини
4 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Спортивна

Ловля хижої риби для двох - що це?

Практичний майстер-клас, присвячений ловлі хижої прісноводної риби. Рибак зі стажем розповість про нюанси, пов'язані з підгодовуванням і вибором снастей. Можна порибалити рано вранці або пізно ввечері. Локацією для проведення послуги можуть стати водойми за межами міста. Ловити рибу доведеться з борта моторного човна. Необхідні снасті видадуть, а увесь вилов дістанеться учасникам майстер-класу.

Як все відбувається?

Щасливчики узгодять з рибалкою місце проведення майстер-класу. Обрати можна будь-яке водоймище за межами міста. Щасливчики разом з рибалкою сядуть в моторний човен і знайдуть відповідне місце для риболовлі. Майстер розповість, як обирати зарибнені ділянки, готувати наживку і снасті. Можна буде поставити професіоналові будь-які питання. Свій вилов Щасливчики заберуть із собою.

Майстер-клас ловлі хижої риби

Професійний рибалка проводить майстер-клас в реальних умовах - він показує, як визначити зарибнене місце на водоймі, обрати снасті і варіанти наживки. Цінність майстер-класу у тому, що усі нюанси профі пояснює на особистому прикладі. Є можливість поставити питання та уточнити будь-які деталі.

Риболовля з борту моторного човна

На вудочку можна спробувати зловити щуку, окуня, судака і інших хижаків, які водяться у прісних водоймах. Усі потрібні снасті видаються. Рибалити доведеться з борту моторного човна.

Увесь вилов можна забрати з собою

Усю спійману рибу можна забрати з собою. Улову вистачить, щоб приготувати наваристу вуху просто на природі чи вдома.

Місце проведення враження

18 відгуків реальних людей