Подаруйте ламінування вій!

подарували вже 38 рази
600 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Майстер проведе процедури, після яких погляд стане виразнішим. Він уточнить у клієнтки, який результат вона хоче — більш довгі вії або з круглим вигином. Щоб захистити шкіру навколо очей, спеціаліст нанесе відвідувачці патчі. Потім він зафіксує волоски на спеціальні бігуді, покриє вії ламінуючим косметичним засобом і пофарбує їх.

Чому ми вибрали салон краси Beauty Bar

Салон розташований в центрі міста — недалеко від ст. м. «Площа Льва Толстого». Перед початком і після закінчення процедури спеціаліст зробить фотографії вій клієнтки. Дівчина зможе наочно побачити результат ламінування після сеансу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Аліна
Вчора
https://www.facebook.com/100002586184022
Безумно довольна ламинированием ресниц  всё сделано очень аккуратно и в замечательной атмосфере получила удовольствие от процесса и результата, рекомендую.
Екатерина
17 січня 2019
Очень крутая процедура. У меня от природы не сильно длинные ресницы, но густые. Результат просто потрясающий, можно даже не красить ресницы теперь) очень удобно

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.