102231
 

Подаруй квест віртуальної реальності!

Зануритися в захоплюючий світ віртуальної реальності, одягнувши спеціальні окуляри. Перед очима розгорнеться фантастична історія: польоти, погоні, перестрілки і цікаві командні місії. Квест розрахований на компанію з 4 чоловік. Кожен буде керувати власним віртуальним двійником — аватаром, і дивитися на світ його очима. Події гри розгортаються в космосі.  подробнее...

4 чол. до 60 хвилин Використати до 31.10.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 525 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2017

Квест віртуальної реальності — що це?

Імітація реальності — з допомогою комп'ютерних технологій створюється віртуальне середовище, де кожен може управляти своїм двійником — аватаром. Одягнувши спеціальні окуляри, належить повністю зануритися у фантастичний світ. У ньому можливо те, що недоступно у звичайному житті: розвивати надшвидкість, літати, битися у космічних боях. Віртуальна гра для 4 осіб побудована у форматі квесту — необхідно виконувати окремі місії і просуватися уперед.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із 3 друзями відвідає популярну квест-студію «Під замком». Тут вони займуть місця у зручних кріслах та одягнуть окуляри віртуальної реальності. У кожного гравця буде свій віртуальний двійник, аватар. Перебуваючи в його «тілі», можна літати, стріляти, бігати й виконувати місії. Усі завдання — командні, тому всі залучені в гру.

Віртуальна реальність: квест у космосі

Спеціальні окуляри дозволять учасникам квесту потрапити в паралельний світ, продуманий розробниками до дрібниць. За сценарієм гри потрібно відновити зв'язок з космічною станцією і врятувати результати серйозних наукових досліджень. Завдання поділено на місії — кожну з них потрібно виконувати спільно.

Персональний аватар для кожного учасника

Квест віртуальної реальності трохи схожий з комп'ютерними іграми формату RPG (Role-Playing Game), де кожен гравець управляє власним персонажем. Однак тут двійник буде знаходитися не на екрані комп'ютера — належить опинитися в «тілі» аватару, управляти кожною його дією і дивитися на світ його очима.

Командна гра для 4 осіб

Командна гра передбачає спільне проходження місій, виконання різних завдань і взаємодію на всіх етапах віртуальної гри. Пройти квест потрібно за 1 годину.

Місце проведення враження:

Під замком (COSMOS VR)
вул. Саксаганського, 30Б Показати на мапі

19 відгуків реальних людей

10 березня 2017
Друзі подарували Квест віртуальної реальності. До цього ні разу не приймала участь в квестах такого інтерактивного віртуального формату. Вражень хороших багато :) Цікаво, незвично, нестандартно і дуже сподобалось! Рекомендую. Нюансом є те, що людей, у яких слабкий вестибулярний апарат, може трохи угойдати.. У нашої четвірки такої проблеми не виникло за 35хв, але було майже на межі. Це...
Друзі подарували Квест віртуальної реальності. До цього ні разу не приймала участь в квестах такого інтерактивного віртуального формату. Вражень хороших багато :) Цікаво, незвично, нестандартно і дуже сподобалось! Рекомендую. Нюансом є те, що людей, у яких слабкий вестибулярний апарат, може трохи угойдати.. У нашої четвірки такої проблеми не виникло за 35хв, але було майже на межі. Це потрібно врахувати, коли будете іти на гру. Але це ніяк не притензія до самого квесту, просто нюанс такого формату. Грою задоволена, організацією також - все на висоті :)

5 березня 2017
Да, квест супер! Очень понравилось управлять "Аватаром" )) Особенно понравилось в невесомости, ощущения просто невероятные! Побольше бы таких квестов!

2 березня 2017
Были с друзьями на виртуальной реальности,впечатлений очень много,и они только положительные!!!Это было круто!!!Всем очень понравилось!!!Спасибо огромное Bodo за отличное настроение!!!

21 лютого 2017
Очень понравился квест! Нужно быть осторожным кого укачивает, но впечатления потрясающие!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень