102231
 

Подаруй квест віртуальної реальності!

Зануритися в захоплюючий світ віртуальної реальності, одягнувши спеціальні окуляри. Перед очима розгорнеться фантастична історія: польоти, погоні, перестрілки і цікаві командні місії. Квест розрахований на компанію з 4 друзів. Кожен буде керувати власним віртуальним двійником — аватаром, і дивитися на світ його очима. Події гри розгортаються в космосі.  детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.04.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 338 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2018

Квест віртуальної реальності — що це?

Імітація реальності — за допомогою комп'ютерних технологій створюється віртуальне середовище, де кожен може управляти своїм двійником — аватаром. Одягнувши спеціальні окуляри, доведеться повністю зануритися у фантастичний світ. У ньому можливо те, що недоступно у звичайному житті: розвивати надшвидкість, літати, битися у космічних боях. Віртуальна гра для 4 осіб побудована у форматі квесту — необхідно виконувати окремі місії і просуватися вперед.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із 3 друзями відвідає популярну квест-студію «Під замком». Тут вони займуть місця у зручних кріслах та одягнуть окуляри віртуальної реальності. У кожного гравця буде свій віртуальний двійник, аватар. Перебуваючи в його «тілі», можна літати, стріляти, бігати й виконувати місії. Усі завдання — командні, тому всі залучені в гру.

Віртуальна реальність: квест у космосі

Спеціальні окуляри дозволять учасникам квесту потрапити в паралельний світ, продуманий розробниками до дрібниць. За сценарієм гри потрібно відновити зв'язок з космічною станцією і врятувати результати серйозних наукових досліджень. Завдання поділено на місії — кожну з них потрібно виконувати спільно.

Персональний аватар для кожного учасника

Квест віртуальної реальності трохи схожий з комп'ютерними іграми формату RPG (Role-Playing Game), де кожен гравець управляє власним персонажем. Однак тут двійник буде знаходитися не на екрані комп'ютера — учасники опиняться в «тілі» аватару, управляти кожною його дією і дивитися на світ його очима.

Командна гра для 4 осіб

Командна гра передбачає спільне проходження місій, виконання різних завдань і взаємодію на всіх етапах віртуальної гри. Пройти квест потрібно за 1 годину.

Місце проведення враження:

Замкнені (COSMOS VR)
вул. Саксаганського, 30Б Показати на мапі

24 відгуків реальних людей

М
Маргарита
8 жовтня 2017
Ходили с друзьями в 4м на квест)) эмоций море, все были очень довольны) совместным усилиями мы прошли его за 49 минут. Очень переживали , что не справимся, так как затруднялись с заданиями, хотя они не сложные! Сводила с ума Гравитация, графика и задания! Это самый лучший квест, который мы только проходили) уже планируем следующий квест, советую всем!

О
Олег
19 червня 2017
Спасибо огромное, bodo, за то,что вместе с моими родными подарили мне незабываемые впечатления в квесте "виртуальная реальность в космосе", который проходит по адресу :г.Киев, ул.Саксаганского 30-б,квест просто супер. СПАСИБО ВАМ,BODO,за это.

13 червня 2017
Справились за 38 минут. Квест классный. Но не для тех у кого проблемы с вестибулярным аппаратом. ОЧЕНЬ УКАЧИВАЕТ. Меня тошнило целый день. Хотя ощущения конечно необычные.

Д
Дарья
6 червня 2017
Мне очень понравилось впечатление, особенно чувство полное погружение в реальность и полета. Это прекрасная идея для подарка, ведь всегда можно подарить что-то необычное и ранее неизведанное. Мне его подарили родители, за что я им очень благодарна - опыт потрясающий и хочется повторить. Спасибо команде Bodo за качество впечатления!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень