102231
 

Подаруй квест віртуальної реальності!

Зануритися у захоплюючий світ віртуальної реальності, одягнувши спеціальні окуляри. Перед очима розгорнеться фантастична історія: польоти, погоні, перестрілки й цікаві командні місії. Квест розрахований на компанію з 4 чоловік. Кожен буде керувати власним віртуальним двійником — аватаром, і дивитися на світ його очима. Події гри розгортаються у космосі.  детальніше

4 чол. до 60 хвилин Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 060 раз
4 людини
до 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 16 років

Квест віртуальної реальності — що це?

Імітація реальності — з допомогою комп'ютерних технологій створюється віртуальне середовище, де кожен може управляти своїм двійником — аватаром. Одягнувши спеціальні окуляри, належить повністю зануритися у фантастичний світ. У ньому можливо те, що недоступно у звичайному житті: розвивати надшвидкість, літати, битися у космічних боях. Віртуальна гра для 4 осіб побудована у форматі квесту — необхідно виконувати окремі місії і просуватися уперед.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із 3 друзями відвідає популярну квест-студію «Під замком». Тут вони займуть місця у зручних кріслах та одягнуть окуляри віртуальної реальності. У кожного гравця буде свій віртуальний двійник, аватар. Перебуваючи в його «тілі», можна літати, стріляти, бігати й виконувати місії. Усі завдання — командні, тому всі залучені в гру.

Віртуальна реальність: квест у космосі

Спеціальні окуляри дозволять учасникам квесту потрапити в паралельний світ, продуманий розробниками до дрібниць. За сценарієм гри потрібно відновити зв'язок з космічною станцією і врятувати результати серйозних наукових досліджень. Завдання поділено на місії — кожну з них потрібно виконувати спільно.

Персональний аватар для кожного учасника

Квест віртуальної реальності трохи схожий з комп'ютерними іграми формату RPG (Role-Playing Game), де кожен гравець управляє власним персонажем. Однак тут двійник буде знаходитися не на екрані комп'ютера — належить опинитися в «тілі» аватару, управляти кожною його дією і дивитися на світ його очима.

Командна гра для 4 осіб

Командна гра передбачає спільне проходження місій, виконання різних завдань і взаємодію на всіх етапах віртуальної гри. Пройти квест потрібно за 1 годину.

Місце проведення враження

12 відгуків реальних людей