102231
 

Подаруй квест віртуальної реальності!

Зануритися в захоплюючий світ віртуальної реальності, одягнувши спеціальні окуляри. Перед очима розгорнеться фантастична історія: польоти, погоні, перестрілки і цікаві командні місії. Квест розрахований на компанію з 4 друзів. Кожен буде керувати власним віртуальним двійником — аватаром, і дивитися на світ його очима. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
850 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 163 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Квест віртуальної реальності — що це?

Імітація реальності — за допомогою комп'ютерних технологій створюється віртуальне середовище, де кожен може управляти своїм двійником — аватаром. Одягнувши спеціальні окуляри, доведеться повністю зануритися у фантастичний світ. У ньому можливо те, що недоступно у звичайному житті: розвивати надшвидкість, літати, битися у космічних боях. Віртуальна гра для 4 осіб побудована у форматі квесту — необхідно виконувати окремі місії і просуватися вперед.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із 3 друзями відвідає популярну квест-студію «Під замком». Тут вони займуть місця у зручних кріслах та одягнуть окуляри віртуальної реальності. У кожного гравця буде свій віртуальний двійник, аватар. Перебуваючи в його «тілі», можна літати, стріляти, бігати й виконувати місії. Усі завдання — командні, тому всі залучені в гру.

2 гри на вибір

Спеціальні окуляри дозволять учасникам квесту потрапити в паралельний світ, продуманий розробниками до дрібниць. Завдання поділено на місії — кожну з них належить виконувати спільно. На вибір гравцям запропонують 2 тематики:

  • Mind Horror — подорож розумом вбивці, що ховає жертву в невідомому місці, 18+.
  • Cosmos — порятунок вчених з космічної станції «Едем».

Персональний аватар для кожного учасника

Квест віртуальної реальності трохи схожий з комп'ютерними іграми формату RPG (Role-Playing Game), де кожен гравець управляє власним персонажем. Однак тут двійник буде знаходитися не на екрані комп'ютера — учасники опиняться в «тілі» аватару, управлятимуть кожною його дією і дивитимуться на світ його очима.

Командна гра для 4 осіб

Командна гра передбачає спільне проходження місій, виконання різних завдань і взаємодію на всіх етапах віртуальної гри. Пройти квест потрібно за 1 годину.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Під замком - Квест віртуальної реальності
вул. Саксаганського, 30Б Показати на мапі

31 відгук

О
Оксана
16 червня 2018
Спасибо вашему проекту Bodo. Очень приятно получать подарки в качестве впечатлений.

2 квітня 2018
Если вы хотите получить незабываемые впечатления, вы обязательно должны посетить этот квест. Такие яркие эмоции обязан испытать каждый. Всем советую!

5 лютого 2018
Квест був крутий. Час пройшов дуже швидко і незабутньо. Дуже вдячний друзям за подарунок.

30 січня 2018
Нам дуже сподобався квест! Подарували друзі на Новий Рік. Окунаєшся з головою в гру! Відчуття, ніби ти дійсно на космічному кораблі: відчуття польоту, невагомості...дуже сподобався вихід у відкритий космос. З завданням ми справилися, але це було не просто. Обовязково попробую ще якийсь квест з віртуальною реальністю!!! Всім раджу!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень