Подаруйте курси шиття!

подарували вже 40 рази
1400 грн 1 люд. 1 місяць
1 людина
1 місяць
Проходить у групі
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнт зможе якнайшвидше опанувати основи крою та шиття. Заняття будуть проходити в невеликій групі, де кожному видадуть швейну машинку. Тканини, нитки та фурнітуру учень зможе вибрати та придбати самостійно. У нього буде сертифікат, який можна витратити на один місячний курс з поглибленим вивченням кожного етапу створення виробів. Також доступні декілька експрес-курсів, щоб зшити готову річ за 1 день.

Чому ми вибрали школу-студію «Шить легко»

Школа розташована в центрі столиці близько ст. м. «Майдан Незалежності». Навчання підійде як для новачків, так і для профі — клієнт самостійно вибере напрямок. Можна взяти курс занять на весь місяць або відвідати одноденні майстер-класи. У студії видадуть індивідуальне робоче місце і машинку для занять, а також оверлок і розпошивальну машину на групу, тому учневі не доведеться купувати дорогу швейну техніку. Також після занять у дизайнера-початківця залишиться конспект із корисними практичними та теоретичними матеріалами: види машинних і ручних швів, характеристики тканин і матеріалів, швейні терміни, побудова викрійки тощо.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Наталія
18 лютого 2019
Все чудово.
Елена
11 лютого 2019
Спасибо bodo за прекрасное настроение! Безупречный сервис! Незабываемые впечатления!
Светлана
18 травня 2017
Полезные курсы, осталась очень довольна. Специально пошла, чтобы перебороть себя и наконец научится шить - не любила это занятие со школы, потому что не понимала, что и как. Но наконец появился толковый преподаватель, который грамотно все объясняет. И, о чудо! Меня больше не пугает швейная машинка))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.