102514
 

Подаруй курси шиття!

Основи шиття від досвідчених викладачів у школі-студії. У розпорядженні учня — депозит в розмірі 1400 грн. Суму можна витратити на місяць групових інтенсивних занять під керівництвом професіоналів, щоб детально вивчити обраний напрям. Або відвідати на свій розсуд кілька одноденних експрес-курсів у групі та навчитися шити різні речі. У школі розкажуть, як створювати ексклюзивний одяг своїми руками, навчать знімати мірки, моделювати власні оригінальні фасони і працювати зі швейною машинкою. детальніше...

1 люд. до 1 місяця Використати до 31.03.2019
1 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 29 раз
1 людина
до 1 місяця
Необхідні тканина та фурнітура
Проходить у групі
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Курси шиття — що це?

Навчання різним напрямкам кравецької справи в сучасному коворкінгу. Всього за кілька занять Щасливчик навчиться знімати мірки, будувати викрійки, моделювати і шити одяг на свій смак. Викладач буде допомагати на кожному етапі створення виробу і дасть рекомендації щодо відповідної фурнітури і типу тканини. Щасливчик зможе пошити будь-який предмет одягу: від спідниці, сукні, сорочки або піджака до незвичайного купальника.

Як все відбувається?

Познайомитися зі світом тканини та лекал новачок зможе у коворкінгу Шити легко. Заняття будуть проходити в невеликій групі, де кожному нададуть швейну машинку. Тканину, нитки та фурнітуру Щасливчик зможе вибрати і придбати самостійно. У новачка буде депозит у розмірі 1400 грн: його можна витратити на один місячний курс з поглибленим вивченням кожного етапу створення виробу. Також можна обрати кілька експрес-курсів, щоб зшити готову річ за 1 день.

Корисні практичні навички

Наприкінці навчання учень зможе самостійно шити одяг. Також після занять у Щасливчика залишиться конспект з корисними практичними і теоретичними матеріалами: види машинних і ручних швів, характеристики тканин і матеріалів, швейні терміни, все про голки та нитки для машинок, побудови викрійки, правила розкрою й багато іншого.

Видають швейну машинку

У школі Щасливчику нададуть індивідуальне робоче місце і машинку для занять, а також оверлок та распошивальну машину на групу, тому учневі не доведеться купувати дорогу швейну техніку. При бажанні можна додатково орендувати обладнання в коворкінгу студії.

Навчальна програма на свій розсуд

Навчання підійде як для новачків, так і для профі — Щасливчик самостійно вибере напрямок. Можна взяти курс занять на весь місяць або відвідати одноденні майстер-класи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Шити легко - Школа-студія
м. Майдан Незалежності, вул. Михайлівська, 21Б Показати на мапі

1 відгук

С
Светлана
18 травня 2017
Полезные курсы, осталась очень довольна. Специально пошла, чтобы перебороть себя и наконец научится шить - не любила это занятие со школы, потому что не понимала, что и как. Но наконец появился толковый преподаватель, который грамотно все объясняет. И, о чудо! Меня больше не пугает швейная машинка))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень