102208
 

Подаруй курс занять для майбутніх батьків!

Консультації досвідчених фахівців - педіатрів, акушерів, психологів, які допоможуть майбутнім батькам як слід підготуватися до народження малюка. На 10-ти профільних заняттях розкажуть усе про пологи та післяпологовий період, догляд за дитиною і ранній етап розвитку. На уроках буде як теорія, так і практика. А приємним бонусом стане виїзд фахівця з грудного вигодовування додому або у пологовий будинок незабаром після пологів. Курс може відвідувати як один з батьків, так і обидва. Заняття проходять у невеликій групі.  детальніше

2 чол. 10 занять по 2 години Використати до 31.07.2017
2 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
2 людини
10 занять по 2 години
Використати до 31.07.2017
Проходить у групі

Курси для майбутніх батьків - що це?

10 цікавих занять, під час яких майбутні батьки зможуть отримати усі необхідні знання, щоб впевнено зустріти новий період свого життя. Як підготуватися до пологів, обрати візочок і першу іграшку, правильно годувати і купати малюка, вгадувати його бажання з перших хвилин життя? Цю та багато іншої корисної інформації розкажуть досвідчені фахівці. Також щасливі мама і тато отримають 1 виїзну консультацію з грудного вигодовування безпосередньо після пологів. Курс можна відвідувати як удвох, так і поодинці. Заняття проходять у групі.

Як все відбувається?

Молоді батьки потраплять до рук справжніх профі. Консультанти з грудного вигодовування, акушери, педіатри та психологи - усі вони будуть намагатися навчити маму і тата тому, що вміють самі. Кожне з 10-ти занять буде присвячено окремій темі. Наприклад, на вступному уроці інструктор з підготовки до пологів розповість, як піклуватися про жінку під час останніх тижнів вагітності, правильно збиратися до пологового будинку і взаємодіяти з лікарями. А ближче до кінця курсу майбутню маму посвятять до таїнства догляду за новонародженим.

10 занять для майбутніх батьків

На кожному з 10-ти занять майбутні батьки отримають інформацію, яка допоможе їм зустріти появу малюка спокійно і впевнено. Уроки найбільш повно відкриватимуть різноманітні аспекти догляду за дитиною, від народження до періоду раннього розвитку. Деякі прийоми просто на уроках можна буде відпрацювати на практиці.

Поради фахівців: акушерів, педіатрів, психологів

Заняття проводитимуть професіонали у своїй сфері. Вони поділяться з молодими батьками усіма необхідними знаннями, дадуть поради і відповідатимуть на питання, що цікавлять. Серед викладачів є педіатри, акушери, консультанти з грудного вигодовування, психологи та інструктори з підготовки до пологів.

Виїзна консультація фахівця з грудного вигодовування

Після того, як малюк з'явиться на світ, фахівець з грудного вигодовування відвідає щасливих батьків. Він приїде додому або у пологовий будинок - на вибір. Профі покаже, як правильно тримати дитину під час годування, зціджувати молоко і дасть інші безцінні поради, які стануть у нагоді молодій мамі.

2 відгуки від реальних людей