102208
 

Подаруй курс занять для майбутніх батьків!

Консультації досвідчених фахівців — педіатрів, акушерів, психологів, які допоможуть майбутнім батькам підготуватися до народження малюка. На 10-ти профільних заняттях розкажуть все про пологи і післяпологовий період, догляд за дитиною і ранній етап розвитку. На уроках буде як теорія, так і практика. А приємним бонусом стане консультація спеціаліста по грудному вигодовуванню. Курс може відвідувати як один родитель, так і обидва. Заняття проходять у невеликій групі. детальніше...

2 люд. 10 занять по 2 години Використати до 30.09.2018
2 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 раз
2 людини
10 занять по 2 години
Проходить у групі
Використати до 30.09.2018

Курси для майбутніх батьків — що це?

10 цікавих занять, під час яких майбутні батьки зможуть отримати усі необхідні знання, щоб впевнено зустріти новий період свого життя. Як підготуватися до пологів, обрати коляску і першу іграшку, правильно годувати і купати малюка, вгадувати його бажання з перших хвилин життя? Цю та багато іншої корисної інформації розкажуть досвідчені фахівці. Також щасливі мама і тато отримають 1 бесплатну консультацію з грудного вигодовування безпосередньо після пологів. Курс можна відвідувати як удвох, так і поодинці. Заняття проходять у групі.

Як все відбувається?

Молоді батьки потраплять до рук справжніх профі. Консультанти з грудного вигодовування, акушери, педіатри та психологи — усі вони будуть намагатися навчити маму і тата тому, що вміють самі. Кожне з 10-ти занять буде присвячено окремій темі. Наприклад, на вступному уроці інструктор з підготовки до пологів розповість, як піклуватися про жінку під час останніх тижнів вагітності, правильно збиратися до пологового будинку і взаємодіяти з лікарями. А ближче до кінця курсу майбутню маму посвятять до таїнства догляду за новонародженим.

10 занять для майбутніх батьків

На кожному з 10-ти занять майбутні батьки отримають інформацію, яка допоможе їм зустріти появу малюка спокійно і впевнено. Уроки найбільш повно відкриватимуть різноманітні аспекти догляду за дитиною, від народження до періоду раннього розвитку. Деякі прийоми просто на уроках можна буде відпрацювати на практиці.

Поради фахівців: акушерів, педіатрів, психологів

Заняття проводитимуть професіонали у своїй сфері. Вони поділяться з молодими батьками усіма необхідними знаннями, дадуть поради і відповідатимуть на питання, що їх цікавлять. Серед викладачів є педіатри, акушери, консультанти з грудного вигодовування, психологи та інструктори з підготовки до пологів.

Консультація фахівця з грудного вигодовування

Після того, як малюк з'явиться на світ, фахівець з грудного вигодовування відвідає щасливих батьків. Профі розкаже, як правильно тримати дитину під час годування, зціджувати молоко і дасть інші безцінні поради, які стануть у нагоді молодій мамі.

Місце проведення враження:

Азбука для батьків - Сімейний центр
м. Голосіївська, вул. Ст. Забіли, 7 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська 12, корпус А Показати на мапі
м. Оболонь, вул. Г. Сталинсграда 6А, корпус 1 Показати на мапі
м. Лук'янівська, вул. Мельникова 6, офіс 196 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Сверстюка 19, офіс 615 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Т
Татьяна
10 лютого 2016
Ждем пополнения в нашей дружной семье - скоро будет первенец)) поэтому родственники сделали нам отличный подарок, сертификат на курсы для будущих родителей. Мы прошли уже 3 занятия, и очень довольны. Специалисты действительно опытные, и очень приятные в общении))) Такие курсы это отличная возможность подготовиться к материнству и получить очень много информации, которой в интернете или книжках не найдешь.

О
Оля
23 січня 2016
Очень довольна впечатлением! Во-первых я получила возможность познакомиться с классными специалистами, которые дали мне очень много разных полезных советов. А во вторых каждое занятие - это целая история, когда мы не только готовимся к родам, но и общаемся, делимся опытом. В общем, советую всем будущим мамам, особенно если это первый ребенок, походить на курсы.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень