101247
 

Подаруй уроки живопису!

Захоплююче знайомство зі світом живопису, яке подарує можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Один з кращих художників України присвятить цілих 12 занять тому, щоб навчити всіх новачків користуватися пензлями та фарбами, планувати композицію, наносити окремі мазки і вдало поєднувати кольори. З усього різноманіття сюжетів, належить спробувати себе у всіх та написати різні картини — пейзаж, натюрморт та портрет. Малювати належить як на папері формату А3 або А2, так і на полотнах розміром 60х70, 60х50 або 50х70 см. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 3 години Використати до 31.07.2018
1 людина
12 уроків по 3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Використати до 31.07.2018

Курс живопису — що це?

12 захоплюючих занять під керівництвом одного з найвідоміших київських художників. Це чудова можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Усі створені картини можна буде забрати з собою. Практичні уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у затишну творчу студію, де на нього чекає знайомство з досвідченим художником. Під керівництвом талановитого живописця йому належить навчатися у невеликій групі. Усі заняття побудовані таким чином, щоб врахувати інтереси кожного учня. Щасливчик буде особисто спілкуватися із художником, обговорювати тонкощі композиції кожної картини й поетапно освоювати нові образотворчі методики. Це будуть різні сюжети, виконані як на папері, так і на полотнах. Кожний шедевр, створений своїми руками, Щасливчик зможе забрати додому.

Талановитий художник і викладач

Це можливість познайомитися з професійним художником, виняткова майстерність якого втілюється у бездоганних картинах. Він приділить новачкові максимум уваги й допоможе йому розкрити в собі талант живописця.

Різноманітні сюжети та техніки

Протягом курсу можна навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Новоспечений живописець самостійно вибере сюжет, який він хотів би зобразити на полотні. Це може бути:

 • пейзаж
 • натюрморт з квітами, фруктами або скляними предметами
 • жіночі або чоловічі портрети

Кілька шедеврів своїми руками!

Усі матеріали, необхідні для навчання, видадуть у майстерні. Це папір формату А3 і А2, а також акварельні фарби й олію для малювання. Створювати картини можна також на полотнах розміром 60x70, 60х50 і 50х70. Для портретів нададуть спеціальне полотно розміром 40х50 см. Усі намальовані під час навчання картини можна буде забрати додому. Це будуть унікальні авторські роботи, які не тільки чудово доповнять інтер'єр будинку, але й стануть предметом гордості!

Місце проведення враження:

Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі

359 відгуків реальних людей

М
Марина Бердар
12 лютого 2018
В ноябре 2017 года мне посчастливилось побывать на мастер-классе по живописи в художественной студии на Луначарского 4а, у такого классного художника Роберта. Что я вам могу сказать - получила просто нереальное удовольствие, прошло уже 3 мес, а я еще до сих с пор с теплотой вспоминаю тот день, а воспоминая подогревает - мой обалденный масляный этюд! Благодаря Бодо, я наконец-то исполнила свою...
В ноябре 2017 года мне посчастливилось побывать на мастер-классе по живописи в художественной студии на Луначарского 4а, у такого классного художника Роберта. Что я вам могу сказать - получила просто нереальное удовольствие, прошло уже 3 мес, а я еще до сих с пор с теплотой вспоминаю тот день, а воспоминая подогревает - мой обалденный масляный этюд! Благодаря Бодо, я наконец-то исполнила свою мечту - написала картину маслом. Это был мой лучший подарок на День Рожденье! Рекомендую!

Ю
Юлия
11 лютого 2018
Мастер класс проходил в студии EnjoyArt на Ярославской. Проводил его мастер Максим. Все очень понравилось: организация, атмосфера, и особенно результат)

А
Анастасія
1 лютого 2018
Майстер-клас проходив у "Творчій кухні" на Шулявці. Мені все сподобалося, починаючи від приємної атмосфери закладу, закінчують результатом- чудовою картиною, яку я намалювала під вмілим керівництвом художника Сергія.

21 січня 2018
Первая картина маслом. Это вау! Художник Роберт из Творческой Кухни на Левобережной с тонким подходом к искусству и жизни помог, подсказал и поддержал. Если хотите побыть "здесь и сейчас" - это то,что надо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень