Подаруйте уроки живопису!

подарували вже 102 рази
1 людина
12 занять по 3 години
Проходить у групі
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На уроках художник-початківець навчиться писати пейзажі, натюрморти і портрети. Педагог допоможе опанувати живопис олією, аквареллю та олівцем. Він навчить новачка користуватися пензлями і фарбами, планувати композицію, наносити окремі мазки і вдало поєднувати кольори. Заняття будуть проходити в міні-групі з 2-4 осіб. Тривалість одного уроку — 3 години. Всі створені картини можна буде забрати з собою.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

Учень може вибрати студію, в якій буде проходити курс живопису. Педагоги — професійні художники, учасники багатьох виставок. Новачкам надаються всі необхідні матеріали: папір формату А3 і А2, а також акварельні фарби та олію для малювання.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

489 відгуків

Наталия
Сьогодні
https://www.facebook.com/100008387987550
Я была на мастер-классе по живописи. Очень понравилась преподаватель и атмосфера на занятии.
ЮЛІЯ
17 березня 2019
Враження супер!!!Дякую за кольори серед буднів)
Ольга
16 березня 2019
Все было супер!!! Никогда не думала, что за такое короткое время можно нарисовать что-то стоящее))) Огромное спасибо!!!!
Сергей
16 березня 2019
https://www.facebook.com/100004415982830
Очень понравилось впечатление, с помощью подсказок получилось создать душевную картину.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.