101247
 

Подаруй уроки живопису!

Захоплююче знайомство зі світом живопису, яке подарує можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Один з кращих художників України присвятить цілих 12 занять тому, щоб навчити всіх новачків користуватися пензлями та фарбами, планувати композицію, наносити окремі мазки і вдало поєднувати кольори. З усього різноманіття сюжетів, належить спробувати себе у всіх та написати різні картини — пейзаж, натюрморт та портрет. Малювати належить як на папері формату А3 або А2, так і на полотнах розміром 60х70, 60х50 або 50х70 см. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 3 години Використати до 31.03.2018
1 чоловік
12 уроків по 3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Використати до 31.03.2018

Курс живопису — що це?

12 захоплюючих занять під керівництвом одного з найвідоміших київських художників. Це чудова можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Усі створені картини можна буде забрати з собою. Практичні уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у затишну творчу студію, де на нього чекає знайомство з досвідченим художником. Під керівництвом талановитого живописця йому належить навчатися у невеликій групі. Усі заняття побудовані таким чином, щоб врахувати інтереси кожного учня. Щасливчик буде особисто спілкуватися із художником, обговорювати тонкощі композиції кожної картини й поетапно освоювати нові образотворчі методики. Це будуть різні сюжети, виконані як на папері, так і на полотнах. Кожний шедевр, створений своїми руками, Щасливчик зможе забрати додому.

Талановитий художник і викладач

Це можливість познайомитися з професійним художником, виняткова майстерність якого втілюється у бездоганних картинах. Він приділить новачкові максимум уваги й допоможе йому розкрити в собі талант живописця.

Різноманітні сюжети та техніки

Протягом курсу можна навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Новоспечений живописець самостійно вибере сюжет, який він хотів би зобразити на полотні. Це може бути:

  • пейзаж
  • натюрморт з квітами, фруктами або скляними предметами
  • жіночі або чоловічі портрети

Кілька шедеврів своїми руками!

Усі матеріали, необхідні для навчання, видадуть у майстерні. Це папір формату А3 і А2, а також акварельні фарби й олію для малювання. Створювати картини можна також на полотнах розміром 60x70, 60х50 і 50х70. Для портретів нададуть спеціальне полотно розміром 40х50 см. Усі намальовані під час навчання картини можна буде забрати додому. Це будуть унікальні авторські роботи, які не тільки чудово доповнять інтер'єр будинку, але й стануть предметом гордості!

Місце проведення враження:

ArtStatus - Студія
м. Лук'янівська, ул. Шолуденко, 30 Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-Студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі

342 відгуків реальних людей

З
Забелина Ирина
13 вересня 2017
Сертификат Бодо мне подарила сестра на мой день рождения. Она была уверена что у меня получится нарисовать картину, сама же я не верила что смогу справиться с холстом и маслом. Но придя 27.08.2017 г. в студию "Творча кухня" на Борщаговской, под руководством милой и терпеливой девушки-художницы, я смогла осуществить свою мечту. Я окунулась в волшебный мир и получила действительно незабываемое...
Сертификат Бодо мне подарила сестра на мой день рождения. Она была уверена что у меня получится нарисовать картину, сама же я не верила что смогу справиться с холстом и маслом. Но придя 27.08.2017 г. в студию "Творча кухня" на Борщаговской, под руководством милой и терпеливой девушки-художницы, я смогла осуществить свою мечту. Я окунулась в волшебный мир и получила действительно незабываемое ВПЕЧАТЛЕНИЕ! Я очень благодарна за такой шикарный и необычный подарок всем кто к этому причастен, а как напоминание у меня на стене теперь висит мой "шедевр".

В
Виктория
7 вересня 2017
Больше всего понравилось работа над рисунком, получилось очень красиво. Мне очень нравиться эта идея подарка, теперь буду дарить его своим друзьям) Подарок подарил мой дядя.

К
Кристина
15 серпня 2017
Три часа пролетели незаметно. Во время рисования мозг отключается, круче любой медитации:) Поначалу казалось, что будет сложно, но у нас все получилось!

15 серпня 2017
Здравствуйте, Оксана. Ещё в марте, на мой день рождения, мне впечатление в подарок презентовала моя подруга, по совместительству начальница. И вот только в августе решила: пришло время воспользоваться. Мастер класс живописи выбрала не случайно, давно хотела попробовать себя в работе с масляными красками))). Мастер класс принёс яркие впечатления и восторг. Спасибо Ирине (учитель) за понимание...
Здравствуйте, Оксана. Ещё в марте, на мой день рождения, мне впечатление в подарок презентовала моя подруга, по совместительству начальница. И вот только в августе решила: пришло время воспользоваться. Мастер класс живописи выбрала не случайно, давно хотела попробовать себя в работе с масляными красками))). Мастер класс принёс яркие впечатления и восторг. Спасибо Ирине (учитель) за понимание, терпение, да и за тёплые и душевные разговоры во время урока))).

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень