101247
 

Подаруй уроки живопису!

Захоплююче знайомство зі світом живопису, яке подарує можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Один з кращих художників України присвятить цілих 12 занять тому, щоб навчити всіх новачків користуватися пензлями та фарбами, планувати композицію, наносити окремі мазки і вдало поєднувати кольори. З усього різноманіття сюжетів, належить спробувати себе у всіх та написати різні картини — пейзаж, натюрморт та портрет. Малювати належить як на папері формату А3 або А2, так і на полотнах розміром 60х70, 60х50 або 50х70 см. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 3 години Використати до 28.02.2019
1 людина
12 уроків по 3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Використати до 28.02.2019

Курс живопису — що це?

12 захоплюючих занять під керівництвом одного з найвідоміших київських художників. Це чудова можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Усі створені картини можна буде забрати з собою. Практичні уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у затишну творчу студію, де на нього чекає знайомство з досвідченим художником. Під керівництвом талановитого живописця йому належить навчатися у невеликій групі. Усі заняття побудовані таким чином, щоб врахувати інтереси кожного учня. Щасливчик буде особисто спілкуватися із художником, обговорювати тонкощі композиції кожної картини й поетапно освоювати нові образотворчі методики. Це будуть різні сюжети, виконані як на папері, так і на полотнах. Кожний шедевр, створений своїми руками, Щасливчик зможе забрати додому.

Талановитий художник і викладач

Це можливість познайомитися з професійним художником, виняткова майстерність якого втілюється у бездоганних картинах. Він приділить новачкові максимум уваги й допоможе йому розкрити в собі талант живописця.

Різноманітні сюжети та техніки

Протягом курсу можна навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Новоспечений живописець самостійно вибере сюжет, який він хотів би зобразити на полотні. Це може бути:

 • пейзаж
 • натюрморт з квітами, фруктами або скляними предметами
 • жіночі або чоловічі портрети

Кілька шедеврів своїми руками!

Усі матеріали, необхідні для навчання, видадуть у майстерні. Це папір формату А3 і А2, а також акварельні фарби й олію для малювання. Створювати картини можна також на полотнах розміром 60x70, 60х50 і 50х70. Для портретів нададуть спеціальне полотно розміром 40х50 см. Усі намальовані під час навчання картини можна буде забрати додому. Це будуть унікальні авторські роботи, які не тільки чудово доповнять інтер'єр будинку, але й стануть предметом гордості!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі
м. Дарниця, вул. Малишко, 3 Показати на мапі

386 відгуків

В
Владилена
13 серпня 2018
Большое спасибо BODO за прекрасно организованный сервис. Получила от сына подарок - симпатичную коробочку) Глаза разбежались от вариантов! В конечном итоге остановилась на мастер-классе живописи в ТРЦ Аркадия (Шулявское): масса положительных эмоций, новые открытия себя, ну и конечно замечательная картина, которая будет напоминать о приятных мгновениях и новых возможностях. Спасибо всем вам за...
Большое спасибо BODO за прекрасно организованный сервис. Получила от сына подарок - симпатичную коробочку) Глаза разбежались от вариантов! В конечном итоге остановилась на мастер-классе живописи в ТРЦ Аркадия (Шулявское): масса положительных эмоций, новые открытия себя, ну и конечно замечательная картина, которая будет напоминать о приятных мгновениях и новых возможностях. Спасибо всем вам за вашу работу - слаженную и бесперебойную! Теперь я знаю, ЧТО буду дарить своим друзьям и близким)))

О
Ольга
9 серпня 2018
Выбрала этот мастер класс, наконец-то сбылась моя мечта. Проходила на Позняках, под руководством художника Павла который очень хорошо все объяснял и помогал. Сразу видно специалист с большой буквы. Рекомендую эту студия и мастера

Г
Галина
31 липня 2018
Спасибо большое , Бодо, за впечатление. Дети на новый год подарили сертификат "Бодо", спасибо сотрудникам Бодо , срок действия сертификата продлили ещё на 2 месяца. МК на Подоле проводила приятная и душевная девушка Настя. Маслом рисовала впервые, впечатления захватывающие, все на одном дыхании, не заметные 3 часа и картина готова. Рисовали с дочерью 2 картины, результат впечатляет, спасибо...
Спасибо большое , Бодо, за впечатление. Дети на новый год подарили сертификат "Бодо", спасибо сотрудникам Бодо , срок действия сертификата продлили ещё на 2 месяца. МК на Подоле проводила приятная и душевная девушка Настя. Маслом рисовала впервые, впечатления захватывающие, все на одном дыхании, не заметные 3 часа и картина готова. Рисовали с дочерью 2 картины, результат впечатляет, спасибо Насти, она дала почувствовать краски и чувство, что ты можешь творить. Думаю надо будет повторить, мне понравилось!!!!

Т
Татьяна
28 липня 2018
Мастер-класс живописи мне подарила дочка. Я была шоке от этой идеи, но пошла, чтобы ее не обидеть. По пути думала, что бы такое мне нарисовать, но кроме черного квадрата, соответствующего моему настроению, ни на чем не остановилась. Под чутким руководством интересного и приятного молодого художника Миши решила нарисовать самое любимое - море, абсолютно не веря в свои возможности сначала...
Мастер-класс живописи мне подарила дочка. Я была шоке от этой идеи, но пошла, чтобы ее не обидеть. По пути думала, что бы такое мне нарисовать, но кроме черного квадрата, соответствующего моему настроению, ни на чем не остановилась. Под чутким руководством интересного и приятного молодого художника Миши решила нарисовать самое любимое - море, абсолютно не веря в свои возможности сначала. Процесс незнакомый, непростой, но очень интересный. Три часа пролетели, картина написана, настроение отличное. Спасибо Мише и Арт-студии "Творча кухня" на Борщаговке!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень