101247
 

Подаруй уроки живопису!

Захоплююче знайомство зі світом живопису, яка подарує можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, маслом і олівцем. Один з кращих художників України присвятить цілих 12 занять того, щоб навчити всіх новачків користуватися пензлями та фарбами, планувати композицію, наносити окремі мазки і вдало поєднувати кольори. З усього різноманіття сюжетів, належить спробувати себе у всіх і написати різні картини — пейзаж, натюрморт та портрет. Малювати належить як на папері формату А3 або А2, так і на полотнах розміром 60х70, 60х50 або 50х70 див подробнее...

1 чол. 12 уроків по 3 години Використати до 31.10.2017
1 людина
12 уроків по 3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Використати до 31.10.2017

Курс живопису — що це?

12 захоплюючих занять під керівництвом одного з найвідоміших київських художників. Це чудова можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, маслом та олівцем. Усі створені картини можна буде забрати з собою. Практичні уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у затишну творчу студію, де на нього чекає знайомство з досвідченим художником. Під керівництвом талановитого живописця йому належить навчатися у невеликій групі. Усі заняття побудовані таким чином, щоб врахувати інтереси кожного учня. Щасливчик буде особисто спілкуватися із художником, обговорювати тонкощі композиції кожної картини й поетапно освоювати нові образотворчі методики. Це будуть різні сюжети, виконані як на папері, так і на полотнах. Кожний шедевр, створений своїми руками, Щасливчик зможе забрати додому.

Талановитий художник і викладач у одній особі

Це можливість познайомитися з професійним художником, виняткова майстерність якого втілюється у бездоганних картинах. Він приділить новачкові максимум уваги й допоможе йому розкрити в собі талант живописця. 

Різноманітні сюжети та техніки

Протягом курсу можна навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, маслом та олівцем. Новоспечений живописець самостійно вибере сюжет, який він хотів би зобразити на полотні. Це може бути:

  • пейзаж
  • натюрморт з квітами, фруктами або скляними предметами
  • жіночі або чоловічі портрети

Кілька шедеврів своїми руками!

Усі матеріали, необхідні для навчання, видадуть у майстерні. Це папір формату А3 і А2, а також акварельні фарби й масло для малювання. Створювати картини можна також на полотнах розміром 60x70 см, 60х50см і 50х70см. Для портретів нададуть спеціальне полотно розміром 40х50 см. Усі намальовані під час навчання картини можна буде забрати додому. Це будуть унікальні авторські роботи, які не тільки чудово доповнять інтер'єр будинку, але й стануть предметом вічної гордості!

Місце проведення враження:

Студія ArtStatus
м.лук'янівська, ул.Шолуденко, 30 Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 4Б Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-Студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі

328 відгуків реальних людей

Е
Елена
19 травня 2017
Заказывала мастер класс для двух девочек подружек 10 лет. Дети одновременно рисовали с художником разные картины. Получилось очень красиво. Дети и мамы остались в восторге от подарка. Спасибо большое за впечатление!

10 травня 2017
Выбрала в подарок на день рождения урок живописи, наверно потому, чтоб, одна из мечт наконец сбылась)) Я осталась под большим впечатлением , понравилась атмосфера ,очень вдохновляют работы учеников школы ,классные работы !!! Мастер очень доступно обьясняет пошагово задание, в процессе помогает. И вот не проходит и 3-х часов как сбывается твоя мета .

Н
Надежда
4 травня 2017
Мастер-класс живописи это потрясающе, если в вас есть хоть чуточка творческого потенциала. Выберите понравившуюся вам картину - и начинается меджик! Через 1,5 часа перед вашим взором будет потрясающая, уникальная картина. Отличное впечатление на всю жизнь. Наш выплеск эмоций уже висит над диваном.

А
Антонина
27 квітня 2017
Замечательный эксперимент для меня. Мастер-класс живописи понравился очень. Этот подарок лучшее, о чем может мечтать творческий человек.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень