101247

Подаруй уроки живопису!

Захоплююче знайомство зі світом живопису, яка подарує можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, маслом і олівцем. Один з кращих художників України присвятить цілих 12 занять того, щоб навчити всіх новачків користуватися пензлями та фарбами, планувати композицію, наносити окремі мазки і вдало поєднувати кольори. З усього різноманіття сюжетів, належить спробувати себе у всіх і написати різні картини — пейзаж, натюрморт та портрет. Малювати належить як на папері формату А3 або А2, так і на полотнах розміром 60х70, 60х50 або 50х70 див подробнее...

1 чол. 12 уроків по 3 години Використати до 30.09.2017
1 людина
12 уроків по 3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Використати до 30.09.2017

Курс живопису — що це?

12 захоплюючих занять під керівництвом одного з найвідоміших київських художників. Це чудова можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, маслом та олівцем. Усі створені картини можна буде забрати з собою. Практичні уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у затишну творчу студію, де на нього чекає знайомство з досвідченим художником. Під керівництвом талановитого живописця йому належить навчатися у невеликій групі. Усі заняття побудовані таким чином, щоб врахувати інтереси кожного учня. Щасливчик буде особисто спілкуватися із художником, обговорювати тонкощі композиції кожної картини й поетапно освоювати нові образотворчі методики. Це будуть різні сюжети, виконані як на папері, так і на полотнах. Кожний шедевр, створений своїми руками, Щасливчик зможе забрати додому.

Талановитий художник і викладач у одній особі

Це можливість познайомитися з професійним художником, виняткова майстерність якого втілюється у бездоганних картинах. Він приділить новачкові максимум уваги й допоможе йому розкрити в собі талант живописця. 

Різноманітні сюжети та техніки

Протягом курсу можна навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, маслом та олівцем. Новоспечений живописець самостійно вибере сюжет, який він хотів би зобразити на полотні. Це може бути:

  • пейзаж
  • натюрморт з квітами, фруктами або скляними предметами
  • жіночі або чоловічі портрети

Кілька шедеврів своїми руками!

Усі матеріали, необхідні для навчання, видадуть у майстерні. Це папір формату А3 і А2, а також акварельні фарби й масло для малювання. Створювати картини можна також на полотнах розміром 60x70 см, 60х50см і 50х70см. Для портретів нададуть спеціальне полотно розміром 40х50 см. Усі намальовані під час навчання картини можна буде забрати додому. Це будуть унікальні авторські роботи, які не тільки чудово доповнять інтер'єр будинку, але й стануть предметом вічної гордості!

Місце проведення враження:

Студія ArtStatus
м.лук'янівська, ул.Шолуденко, 30 Показати на мапі
Арт-студії "Творча Кухня"
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі

316 відгуків реальних людей

Сьогодні
Подарували це враження мужчини на 8 березня і ми з співробітницею чудово провели час в "Творчій Кухні" .Малювали на двох різних полотнах кожна свою картину. Враження надзвичайні!Дуже задоволені і ще не раз відвідаємо! Дякую bodo)

Сьогодні
Добрый день! Получила в подарок от подруги сертификат bodo и выбрала впечатление "мастер класс по живописи". Впечатлением очень довольна, провела в студии около 5 часов и нарисовала замечательную картину с помощью и подсказками профессиональных художников. Выбрала именно это впечатление, потому что очень люблю рисовать. Хорошая уютная студия, всем рекомендую) Спасибо команде bodo в организации данного мероприятия!!!

28 березня 2017
Я очень давно собиралась сходить на мастер класс по живописи и окунуться в этот прекрасный мир искуства! Благодаря слаженой и четкой работе команды Bodo все удалось в плане организации мероприятия. В самой студии все были очень внимательны и старались помочь. Получила массу впечатлений и собираюсь повторить еще урок живописи. Спасибо всем большое - Вы дарите людям положительные эмоции и хорошее настроение!!! Удачи Вам!

Про
Ольга
22 березня 2017
Коллеги подарили сертификат на день рождение. Выбрала Арт студию "Творча кухня". Спасибо огромное Роберту за море позитивных впечатлений и за прекрасную картину. Это был мой первый опыт написания картины маслом, результат - превзошел все мои ожидания!!! Рекомендую всем)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень