101247
 

Подаруй уроки живопису!

Захоплююче знайомство зі світом живопису, яке подарує можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Один з кращих художників України присвятить цілих 12 занять тому, щоб навчити всіх новачків користуватися пензлями та фарбами, планувати композицію, наносити окремі мазки і вдало поєднувати кольори. З усього різноманіття сюжетів, належить спробувати себе у всіх та написати різні картини — пейзаж, натюрморт та портрет. Малювати належить як на папері формату А3 або А2, так і на полотнах розміром 60х70, 60х50 або 50х70 см. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 3 години Використати до 30.11.2018
1 людина
12 уроків по 3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Використати до 30.11.2018

Курс живопису — що це?

12 захоплюючих занять під керівництвом одного з найвідоміших київських художників. Це чудова можливість навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Усі створені картини можна буде забрати з собою. Практичні уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у затишну творчу студію, де на нього чекає знайомство з досвідченим художником. Під керівництвом талановитого живописця йому належить навчатися у невеликій групі. Усі заняття побудовані таким чином, щоб врахувати інтереси кожного учня. Щасливчик буде особисто спілкуватися із художником, обговорювати тонкощі композиції кожної картини й поетапно освоювати нові образотворчі методики. Це будуть різні сюжети, виконані як на папері, так і на полотнах. Кожний шедевр, створений своїми руками, Щасливчик зможе забрати додому.

Талановитий художник і викладач

Це можливість познайомитися з професійним художником, виняткова майстерність якого втілюється у бездоганних картинах. Він приділить новачкові максимум уваги й допоможе йому розкрити в собі талант живописця.

Різноманітні сюжети та техніки

Протягом курсу можна навчитися малювати в різних техніках — аквареллю, олією та олівцем. Новоспечений живописець самостійно вибере сюжет, який він хотів би зобразити на полотні. Це може бути:

 • пейзаж
 • натюрморт з квітами, фруктами або скляними предметами
 • жіночі або чоловічі портрети

Кілька шедеврів своїми руками!

Усі матеріали, необхідні для навчання, видадуть у майстерні. Це папір формату А3 і А2, а також акварельні фарби й олію для малювання. Створювати картини можна також на полотнах розміром 60x70, 60х50 і 50х70. Для портретів нададуть спеціальне полотно розміром 40х50 см. Усі намальовані під час навчання картини можна буде забрати додому. Це будуть унікальні авторські роботи, які не тільки чудово доповнять інтер'єр будинку, але й стануть предметом гордості!

Місце проведення враження:

Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі
м. Дарниця, вул. Малишко, 3 Показати на мапі

373 відгуків реальних людей

Е
Елена
15 травня 2018
Спасибо за возможность сотворить свою живописную историю. Все было великолепно!

А
Анастасия
14 травня 2018
Все очень понравилась. Спасибо Вам за прекрасный мастер-класс

М
Маргарита
30 квітня 2018
Всего лишь хотела подарить племяннику урок живописи, а подарила День Счастья! Как он сам описал свое состояние: " Я как будто оказался в другом измерении пространства и времени". И результат его очень порадовал! Спасибо художнику Максиму, который помог моему племяннику воплотить, наконец, мечту на холсте! Нарисовать картину маслом! Спасибо Bodo за возможность дарить такие невероятные подарки!

В
Валентина
28 квітня 2018
Рисовала маслом в студии Творча кухня на Позняках.. Очень приятная обстановка. Мне уделили много времени и внимания. Встретила меня Катерина. Помогла определиться с выбором картины для рисования. А рисовал со мной Святослав. Все получилось отлично. Это незабываемые впечатления. Огромное спасибо. Рекомендую и студию и впечатление. Святослав

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень