Подаруйте курс тренувань із дзюдо!

1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Під керівництвом тренера спортсмен навчиться завдавати та блокувати удари, передбачати дії противника та робити кидки. Заняття будуть складатися з розминки й основного комплексу вправ. Протягом курсу можна опанувати головні техніки та прийоми дзюдо. Тренування підійдуть для спортсменів з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Заняття проводять заслужені майстри спорту України, неодноразові призери чемпіонатів світу та Європи з дзюдо. Програма тренувань формується в залежності від навичок спортсмена. Відвідувати заняття можуть діти з 6 років (в присутності дорослих). Для батьків у клубі є клієнтська зона, де можна почекати дитину.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Роман
25 червня 2018
Дзюдо - мой любимый вид единоборств. Понял это, как только попал на занятие. Тренер оценил мои навыки, т.к. я раньше занимался немного, и стал показывать мне приемы! Научился правильно выполнять удары и правильно падать (что немаловажно). Еще понял, как нужно делать броски. В общем спасибо тренеру огромное!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.