102603
 

Подаруй курс стретчінгу!

Дотягнутися руками до підлоги та сісти на шпагат — все це можливо під час занять стретчінгом. Цей вид аеробіки створений спеціально, щоб поліпшити розтяжку і зробити поставу красивою. Тренування відбувається у невеликих групах і тривають до 90 хвилин. Всього за місяць можна відвідати 12 занять. Інструктор допоможе правильно виконати кожен елемент. Комплекс вправ підійде спортсменам з будь-яким рівнем підготовки. детальніше...

1 люд. 12 занять по 90 хвилин Використати до 31.07.2018
1 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 29 раз
1 людина
12 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.07.2018

Курс стретчінгу — що це?

Заняття, які допоможуть розвинути гнучкість у короткий термін. Вони проходять у невеликих групах під керівництвом досвідченого інструктора. Тренер продемонструє кожну вправу і пояснить, які м'язи повинні працювати. Крім розтяжки, заняття поліпшать лімфоток та кровообіг. Всі елементи виконуються у повільному темпі, тому осилити тренування зможе навіть новачок.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в студію повітряної та пілонної акробатики ARENA. У його розпорядженні буде 12 занять, які можна відвідати протягом місяця. Для тренування з собою необхідно взяти зручний одяг. Воно почнеться з розминки, після чого Щасливчику належить попрацювати над розтяжкою кожної групи м'язів. Загальна тривалість заняття — до 90 хв.

Заняття в невеликих групах

Щасливчик приєднається до невеликої групи бажаючих поліпшити розтяжку. На кожному тренуванні буде присутньо 5-10 людей.

Регулярні тренування

12 занять на місяць відбудуться у вигляді регулярних тренувань 3 рази на тиждень. Такий розподіл навантаження дозволить досягти максимальних результатів без перевантажень для організму.

Підходить новачкам і досвідченим спортсменам

Заняття стретчінгом не вимагають попередньої підготовки. Комплекс вправ корисний як новачкам, так і людям з хорошою розтяжкою.

Місце проведення враження:

ARENA - Студія повітряної та пілонної акробатики
м. Шулявська, вул. Лебедєва-Кумача, 7В Показати на мапі

1 відгук

Е
Елена
5 вересня 2017
Сбылась моя мечта - я наконец-то попала на стретчинг. Спасибо любимому за подарок, подарил не просто тренировку, а целый абонемент на месяц. На шпагат пока не села, но стремлюсь)) Очвень внимательный тренер, чувствуется спортивный стаж. График удобный, людей немного, вобщем мне все подходит!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень