Курс самооборони від спецназу

1 людина
12 занять по 60 хв.
Доступно з 14 до 55 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Уроки пройдуть під керівництвом персонального інструктора. На першому тренуванні він пояснить, чим ізраїльський воєнізований спорт відрізняється від класичної боротьби, а після видасть макети зброї та спеціальні рукавички. Кожне заняття поєднує такі елементи:

  • спеціальну підготовку Combat Fitness;
  • тренування для самозахисту зі зброєю і без;
  • вправи школи рукопашного бою K.A.M.I. та школи роботи зі зброєю Sakimori.

Після закінчення курсу учень освоїть перший рівень підготовки й отримає сертифікат.

Чому ми вибрали Міжнародний центр ізраїльського воєнізованого спорту

Заняття проводить майстер сучасних бойових мистецтв Ізраїлю, сертифікований центром ICIPS International. Він складе індивідуальну програму, яка підійде як новачкам, так і профі. Тренування відбудеться у залі площею або на відкритій території. У будівлі є роздягальня і душ.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Алексей
31 січня 2019
Впечатление супер! Всем советую
Андрей
16 грудня 2018
Хорошие впечатления! Благоден любимой за подарок! Инструктора профи. Буду рекомендовать друзьям и знакомым!
Даниил
26 червня 2018
всегда хотелось попробовать что-то из крав маги, но я не очень доверял украинским преподавателям. На день рождения подарили сертификат, я взял с собой друга. Вообще не жалею, что пошел именно на это впечатление. Это было выше моих ожиданий, оправдано на 100%. Многое узнал, теперь буду точно здесь заниматься. Всем советую
Лилия
26 червня 2018
Мы ходили вдвоем с подругой, очень понравилось. Занятие было активным. Тренер классный, все объяснил доходчиво. После такой тренировки чувствуешь себя очень уверенно!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.