Подаруйте курс самооборони для жінок!

1 людина
6 занять по 2,5 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Дівчина опанує основні принципи захисту при нападі. У програмі курсу:

  • психологічна готовність до нападу: як не розгубитися;
  • спеціальні прийоми самозахисту;
  • використання підручних засобів у якості зброї;
  • самозахист при збройному нападі;
  • психологічні прийоми захисту і профілактика нападів;
  • система прийомів, які використовуються в різних ситуаціях;
  • законодавство України про самооборону: що необхідно знати.

Чому ми вибрали школу бойових мистецтв Nippon Кempo

Школа єдиноборств спеціалізується на бойовому мистецтві ніппон-кемпо. Заняття можуть відвідувати спортсмени різного віку і рівнів підготовки. У студії є все необхідне для навчання — уроки проходять з використанням макетів ножів, коротких палиць «ханбо» і підручних матеріалів (кулькових ручок, кредитних карт, мобільних телефонів). Дістатися до Nippon Кempo не складно — школа розташована недалеко від ст. м. «Лук'янівська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алена
10 лютого 2019
https://plus.google.com/105052764032279273814
была на уроке самообороны - все очень понравилось. Тренер, Владимир, все очень доступно объяснил и показал. Длилось все 4 часа: теория и практика.
Тамара
24 вересня 2018
https://www.facebook.com/100014942941945
Еще вчера был мастер-класс, а я до сих пор под впечатлением). Время пролетело незаметно. Тренер Владимир очень в доступной форме давал информацию о психологии противника, примеры защиты в восточных единоборствах, также мы на практике отработали основные приемы самозащиты. Я очень рада, что из миллиона других мастер-классов выбрала именно этот! Рекомендую этот мастер-класс как девушкам, так и женщинам разных возрастов. Очень важно в наше неспокойное время уметь постоять за себя и своих детей!
Катя
19 липня 2018
Действительно очень полезный урок! Сертификат на впечатление мне презентовала сестра. Тренер показал приемы, которые я потом смогла отработать, также научил правильно использовать мобильный и другие, вроде бы обыденные вещи, для самозащиты. Очень важной частью занятия лично для меня стали именно психологические методы защиты. И очень круто, что тренировки проводят для разных людей. Я, например, никогда не занималась боевыми искусствами, теперь буду знать, как себя защитить!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.