Курс робототехніки

1 людина
4 заняття по 2 години
Вік: до 16 років
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Курс робототехніки — що це?

Знайомство з основами програмування для юних інженерів. Щасливчик опиниться в технічній студії, де зможе створити справжнього робота. За допомогою простих алгоритмів він навчить його рухатися і виконувати нескладні команди. Винахідник-початківець познайомиться з різними моделями і протягом декількох занять сконструює кожну з наданих деталей.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в Технічну студію «Винахідник», щоб створити власного робота з деталей LEGO. Його чекає 4 заняття по 120 хвилин кожне, щоб запрограмувати іграшку на кілька команд. На кожному уроці Щасливчика чекатиме нова тема і новий набір деталей. Інструктор розповість про особливості конструювання, механіки рухів і принципи роботи з різними механізмами. Заняття відбуватимуться в групі. 

Створення робота

Зібрати механізм, який буде виконувати команди — мрія будь-якої дитини. Щасливчик не тільки сконструює іграшку з деталей, але і запрограмує її на виконання різних дій.

Програмування для дітей

Курс робототехніки — чудова можливість познайомити дитину зі світом IT. Можливо, саме після таких занять юний інженер визначиться з новим хобі або майбутньою професією.

Групові заняття

Уроки відбудуться у групах. Разом з новим другом Щасливчик сяде за загальний ноутбук і зануриться у світ створення роботів. Зі спілкуванням та порадами профі заняття будуть ще цікавіше.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Светлана
27 мая 2018
Очень-очень - очень понравилось. Ребенок получил море удовольствия. Прекрасный персонал, преподаватель. Все прошло на высшем уровне. Описание занятия полностью совпадает с описанием. Огромное спасибо BODO и студии Изобретатель на улице. Б. Гмыры 6
елена
12 марта 2018
https://www.facebook.com/100009742920644
Моему сыну очень понравилось.Он в восторге и возможно будет ходить в будующем на регулярные занятия.
Елена
7 февраля 2018
https://plus.google.com/111077275148461433326
Очень доволен. Рекомендую для всех детей. Записались даже на эти курсы. Преподаватель очень доходчиво всё рассказывает.
Вікторія
20 ноября 2017
Крутий курс! Ходимо з великим задоволенням. Дитина летить як на крилах. Плюс в курсу не тільки в конструюванні, а і в роботі в команді, адже діти конструюють в парі. Цікавий досвід.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки