101125
 

Подаруй курс унікальних масажів!

Повноцінний курс із 6 сеансів масажу: 4 — у класичній європейській техніці та ще 2 — у східній (йога-масаж та масаж трав'яними мішечками). Досвідчений майстер буде поєднувати прийоми погладжувань, стискувань, розтирань, розминання та вібрації. Це забезпечить комплексний вплив: крім тренування м'язів та суглобів, досягається розігріваючий ефект. Усувається напруга в тілі, рухи набувають легкості, зникає стрес, а сон стає міцнішим. детальніше

1 чол. 4 сеанси по 60 хвилин, 2 сеанси по 90 хвилин Використати до 31.07.2017
4 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 128 раз
1 людина
4 сеанси по 60 хвилин, 2...
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Курс масажу — що це?

Унікальна можливість насолодитися цілим комплексом масажних процедур: 4 сеанси класичного європейського масажу, а також 2 східні техніки — йога-масаж і масаж трав'яними мішечками. Проводить досвідчений майстер, який гарненько пропрацює кожний сантиметр тіла, дозволивши досягти максимального цілющого ефекту.

Як все відбувається?

Щасливчик стане відвідувачем престижного масажного салону. Тут він насолодиться унікальною програмою релаксації, яка поєднує європейські та східні техніки масажу. На нього чекає 4 сеанси класичного європейського масажу та 2 процедури в екзотичних східних техніках — йога-масаж і масаж трав'яними мішечками. Майстер попередньо уточнить стан здоров'я і побажання гостя, щоб домогтися максимальної користі від усіх сеансів.

4 сеанси класичного європейського масажу

У основі класичної європейської техніки масажу — знання традиційної медицини. Це дозволяє перетворити опрацювання тіла в справжню цілющу процедуру. Цій техніці притаманні такі групи прийомів: поглажування, стискування, розтирання, розминання та вібрації. При правильному комбінуванні, вони не тільки розслабляють, але й тонізують тіло.

Давньосхідні масажні техніки

Програма східних процедур включає:

  • йога-масаж — являє собою своєрідну пасивну йогу, яка не тільки знімає стрес, але й збільшує гнучкість суглобів
  • масаж трав'яними мішечками — антистресова процедура, в якій використовуються бавовняні мішечки, заповнені сумішшю пряних трав

Цілющий комплексний вплив

Завдяки унікальному поєднанню масажних технік, досягається комплексний вплив на організм:

  • глибоке пропрацювання м'язів у європейській техніці
  • розігріваючий ефект від масажу трав'яними мішечками
  • розтягування м'язів і опрацювання суглобів у йога-масажі

Місце проведення враження

5 відгуків реальних людей