101125
 

Подаруй курс масажу!

Клієнт відвідає 4 сеанси класичного європейського масажу по 60 хвилин. Також він побуває на 2 східних процедурах: йога-масажі і масажі трав'яними мішечками по 90 хвилин. Майстер буде використовувати такі прийоми: погладжування, розтирання, розминання та вібрації. детальніше...

1 люд. 6 сеансів Використати до 30.04.2019
4 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 199 раз
1 людина
6 сеансів
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Клієнт відвідає 4 сеанси класичного європейського масажу по 60 хвилин. Також він побуває на 2 східних процедурах: йога-масажі і масажі трав'яними мішечками по 90 хвилин. Майстер буде використовувати такі прийоми: погладжування, розтирання, розминання та вібрації.

Чому варто вибрати курс масажу

Завдяки поєднанню методик досягається комплексний вплив на організм. Під час масажу в східній і європейської техніках майстер опрацьовує м'язи, розминає і розтирає їх. Масаж трав'яними мішечками активно розігріває все тіло. Курс допоможе розслабитися, зняти стрес і напруження.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Natura - Масажний салон на травах
м. Печерська, вул. Гусовського, 12/7 Показати на мапі

Spa-Sense - Spa салон
м. Тараса Шевченка, вул. Кирилівська, 31б Показати на мапі

8 відгуків

М
Марта
18 квітня 2018
Релакснула, так релакснула )))) Действительно, я избавилась от напряжения и просто покайфовала! Мастер - просто чудо! Массаж мешочками вообще первый раз пробовала, побалдела на славу!!!

26 липня 2017
Получила в подарок подарочный сертификат на полноценный курс массажа из 6 сеансов от компании BODO. Сервис на высшем уровне! Специалисты, как наши украиночки, так и тайские девочки, отличные! Всем советую!!! Во-первых, красивая и стильная упаковка, во-вторых, сам подарочный сертификат! это не обязательно массаж! выбор огромный. от квестов до полётов чуть ли не на воздушном шаре!

27 жовтня 2016
Курс массажей мне подарили на День рождения, за что я очень-очень благодарна! Впечатления самые позитивные и приятные! Была у разных мастеров, больше всего понравился массаж травяными мешочками (и салон на Жилянской мне понравился больше)! Это просто божественно! После каждого сеанса было ощущение полного релакса и прилива сил. Спасибо за такой отдых :)

16 вересня 2016
Самые позитивные впечатления! Все прекрасно - начиная от интерьера заканчивая обслуживанием и собственно массажем. Очень хороший салон, наверное один из лучших в Киеве. Однозначно рекомендую для посещения! Очень расслабляет и успокаивает.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень