Подаруйте курс кераміки!

1 людина
5 занять по 3 години
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Новачок відвідає серію групових майстер-класів. Перше заняття теоретичне: на ньому майстер розповість про кераміку і способи ліплення. Разом з учнем наставник продумає індивідуальний проект зі створення виробу. На наступних чотирьох уроках новачок буде займатися ліпленням, створенням деталей і глазуруванням. Після закінчення курсу його можна забрати.

Чому ми вибрали KUST — Ceramic studio

Студія знаходиться в пішій доступності від станції метро «Контрактова площа». Викладачі курсу працюють по самостійно розробленими методиками. Учні створюють вироби з унікальним дизайном. Клієнтам видають все необхідне для роботи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Виктория
17 січня 2019
Создала чудесный светильник, который теперь украшает мою спальню. Спасибо большое замечательному педагогу, который научил меня создавать правильную форму фигуры и украшать ее росписью. Планирую теперь дочери какой-то такой мастер-класс подарить.
Ксения
10 січня 2019
Мы ходили вместе с подругой. Было здорово, у нас получились замечательные светильники. Больше всего понравилось то, что в этой студии учат делать не обыкновенных птичек или горшочки, а косаток или китов. Спасибо большое за чудесные занятия, обязательно придем еще)
Юля
6 січня 2019
Я очень люблю делать разные творческие штучки, а на этом курсе получилось полностью задействовать всю свою фантазию и творчество)) Очень приятный преподаватель, все подробно объясняет и показывает)) Безумно понравилось))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.