Подаруйте курс гри в шахи!

подарували вже 16 рази
1 людина
8 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Уроки будуть проходити в групі до 10 осіб. Тренер покаже, як вирішувати тактичні та стратегічні завдання у шахах. Новачок розбере по частинах різні техніки гри, а після застосує ці стратегії під час власних партій. Кожен урок буде розбитий на кілька блоків: починаючи від вивчення історії та закінчуючи змаганнями між студентами. Для занять видається набір шахів і дошка.

Чому ми вибрали Шахову школу

Школа розташована в 15 хвилинах ходьби від станції метро «Лук'янівська». Тут викладають два інструктори. Семенов Дмитро — майстер спорту України. Єщенко Вадим — міжнародний майстер спорту. Випускники є чемпіонами України та Європи. На уроках використовують додаткове обладнання — інтерактивні дошки, проектори, електронні програми. Шахова школа існує з 2015 року.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Эллина
26 грудня 2018
Мастер класс проходил под руководством замечательного тренера Эдуарда, мой сын остался очень доволен и заинтересован заниматься шахматами, спасибо большое за впечатление, рекомендую всем мамочкам мальчиков!!!
Евгения
29 березня 2018
Шахматы - это лучшая игра для умственного развития. А еще ими можно кидаться в соперника :D мне очень понравился курс шахмат - были достойные оппоненты, плюс инструктор все объяснял хорошо. Интересно было наблюдать за чемпионами, которые в этом деле уже давно. Очень круто, сразу вдохновение появляется)
Елена
29 травня 2017
Выбрала это впечатление, потому что давно хотела научиться играть. Но только у настоящего мастера, а не у друзей, которые объяснять толком не умеют (пробовала уже). Все было очень понятно и доступно, несмотря на сложные правила и множество разных фигур. Инструктор внимательно и терпеливо мне все объяснял, и даже разные полезные стратегии успели обсудить. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.