100602
 

Подаруй курс екстремального водіння!

Курс контраварійного водіння — цілих 5 занять за 2 години. Досвідчений інструктор допоможе «познайомитися ближче» з власним авто. В індивідуальному порядку він навчить правильно керувати, входити в повороти, проходити змійки, об'їжджати раптові перешкоди, різко гальмувати і т. д. Уроки будуть проходити на спеціальному треку у Феофанії з рівним асфальтованим покриттям, яке ідеально підходить для навчання різних швидкісних маневрів. подробнее...

1 чол. 5 уроків по 2 години Використати до 31.10.2017
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 583 раз
1 людина
5 уроків по 2 години
Використати до 31.10.2017

Курс екстремального водіння — що це?

Навчання протиаварійному водінню автомобілем. Курс включає 5 індивідуальних занять тривалістю 2 години. Уроки проводить професійний гонщик на спеціальному автотреці у Феофанії. Навчання проходить тільки на особистому легковому авто учня.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з одним із кращих гонщиків України. Інструктор зустріне гонщика-початківця на спеціальному треці у Феофанії. Щасливчику належить дістатися туди на власному автомобілі, на якому й буде проходити навчання. Це необхідно, щоб навчитися «відчувати» саме свою машину. Перше заняття матиме ознайомлюючий характер — профі попросить проїхатися на авто, зробити кілька маневрів, щоб оцінити характер катання, швидкість реакції та багато іншого. Усі ці індивідуальні показники дозволять інструктору скласти програму занять. Протягом наступних уроків основну увагу буде направлено на вдосконалення навичок.

Індивідуальна програма навчання

Перше заняття має ознайомлювальний формат. Профі попросить виконати на автомобілі ті або інші маневри, щоб визначити водійські здібності учня. Це дозволить підібрати індивідуальну програму занять із урахуванням наявних навичок.

Корисні навички на заняттях з інструктором

У результаті проходження курсу водієві випаде унікальна можливість навчитися:

  • правильно керувати та перемикати передачі
  • об'їжджати перешкоди й рухатися по «змійці» прямим ходом
  • різним видам слалому — прямому та рознесеному
  • технікам гальмування — плавно, переривчасто, імпульсивно, комбіновано, на крутих поворотах і йдучи вбік
  • правильно перебудовуватися та повертатися у свій ряд

Тренування на спеціальному треці у Феофанії

Це спеціально облаштований трек з рівним покриттям, призначений для швидкісного катання на автомобілі або мотоциклі. Для навчання основам контраварійного керування знадобиться особистий легковий автомобіль. Це дозволить продемонструвати свої здібності в найбільш вигідному світлі та зробити заняття максимально ефективними.

Місце проведення враження:

130 відгуків реальних людей

Л
Людмила
13 травня 2017
Мені все сподобалось, інструктор досвідчений, терплячий і ввічливий.

А
Анна
6 травня 2017
Драйв, кайф, позитив, эмоции, адреналин....все зашкаливает!!!! Впечатления непередаваемые!!! Отдельное спасибо инструктору, Ярославу!!! Если бы в каждой автошколе, были такие инструкторы, аварий было бы на много меньше!!! Несмотря на то,что мой опыт вождения практически отсутствует, я смогла сделать полицейские развороты, получила ценные советы в контраварийном вождении!!! С удовольствием прийду к Вам еще!!!

Д
Дмитрий
2 травня 2017
Подарок купил супруге, ей понравилось. Инструктор Евгений рассказывает тонкости о которых никто не говорил в автошколе, очень много практического опыта получила супруга.

І
Игорь
14 квітня 2017
Очень понравилось, я думал что умею водить, оказалось не очень. Инструктор хорошо объясняет, корректирует ошибки. Рекомендую....

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень