100602
 

Подаруй курс екстремального водіння!

Курс контраварійного водіння — цілих 5 занять по 2 години. Досвідчений інструктор допоможе «познайомитися ближче» з власним авто. В індивідуальному порядку він навчить правильно керувати, входити в повороти, проходити змійки, об'їжджати раптові перешкоди, різко гальмувати і т. д. Уроки будуть проходити на спеціальному треку у Феофанії з рівним асфальтованим покриттям, яке ідеально підходить для навчання різних швидкісних маневрів. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 2 години Використати до 28.02.2019
3 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 852 раз
1 людина
5 уроків по 2 години
Використати до 28.02.2019

Курс екстремального водіння — що це?

Навчання протиаварійному водінню автомобілем. Курс включає 5 індивідуальних занять тривалістю 2 години. Уроки проводить професійний гонщик на спеціальному автотреці у Феофанії. Навчання проходить тільки на особистому легковому авто учня.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з одним із кращих гонщиків України. Інструктор зустріне гонщика-початківця на спеціальному треці у Феофанії. Щасливчику належить дістатися туди на власному автомобілі, на якому й буде проходити навчання. Це необхідно, щоб навчитися «відчувати» саме свою машину. Перше заняття матиме ознайомлюючий характер — профі попросить проїхатися на авто, зробити кілька маневрів, щоб оцінити характер катання, швидкість реакції та багато іншого. Усі ці індивідуальні показники дозволять інструктору скласти програму занять. Протягом наступних уроків основну увагу буде направлено на вдосконалення навичок.

Індивідуальна програма навчання

Перше заняття має ознайомлювальний формат. Профі попросить виконати на автомобілі ті або інші маневри, щоб визначити водійські здібності учня. Це дозволить підібрати індивідуальну програму занять із урахуванням наявних навичок.

Корисні навички на заняттях з інструктором

У результаті проходження курсу водієві випаде унікальна можливість навчитися:

 • правильно керувати та перемикати передачі
 • об'їжджати перешкоди й рухатися по «змійці» прямим ходом
 • різним видам слалому — прямому та рознесеному
 • технікам гальмування — плавно, переривчасто, імпульсивно, комбіновано, на крутих поворотах і йдучи вбік
 • правильно перебудовуватися та повертатися у свій ряд

Тренування на спеціальному треці у Феофанії

Це спеціально облаштований трек з рівним покриттям, призначений для швидкісного катання на автомобілі або мотоциклі. Для навчання основам контраварійного керування знадобиться особистий легковий автомобіль. Це дозволить продемонструвати свої здібності в найбільш вигідному світлі та зробити заняття максимально ефективними.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Корда-профі - Школа професійного водіння
вул. Метрологічна, 14В Показати на мапі
Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

165 відгуків

М
Монченко Олена
6 серпня 2018
Доброго дня! Ідея подарувати чоловіку курси екстремального водіння була вже давно, але чоловік не погоджувався, оскільки нема часу. Тож варіант "Урок" був просто шикарний! Урок відбувся на Метрологічній, інструктор - Євгеній. Мій чоловік - досвідчений водій, і я страшенно хвилювалась, оскільки не знала, чи сподобається йому. Але погляд та оцінка професіонала ніколи не зашкодять))) Тож чоловік задоволений, і я теж) Дякуємо Bodo і Євгенію!

15 липня 2018
Подарила мужу урок экстримального вождения. Были на Метрологической. Инструктор Ярослав. Муж под впечатлением до сих пор) понравилась как теория , так и практика Муж говорил, что инструктора было интересно слушать , легко и доступно объяснял , подсказывал. В общем супер

В
Василий
12 липня 2018
Побывал на Чайке 23.06.2018. Шикарно. Инструктор Дмитрий - профи своего дела. Всем советую. Закажу курс, того стоит

В
Володимир
2 липня 2018
Всем привет! я был на экстремальном вождении 24 июня 2018, хочу сказать такого экстрима я давно не испытывал. При том что я уже более 20 лет за рулем, увидел ситуации, в которых страшно оказаться. Не подготовленному водителю не понятно, что делать. В этой ситуации может помочь только инстинкт и реакция. Получил опыт и адреналин. Спасибо инструкторам - они профи!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень