100602
 

Подаруй курс екстремального водіння!

Курс контраварійного водіння — цілих 5 занять по 2 години. Досвідчений інструктор допоможе «познайомитися ближче» з власним авто. В індивідуальному порядку він навчить правильно керувати, входити в повороти, проходити змійки, об'їжджати раптові перешкоди, різко гальмувати і т. д. Уроки будуть проходити на спеціальному треку у Феофанії з рівним асфальтованим покриттям, яке ідеально підходить для навчання різних швидкісних маневрів. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 2 години Використати до 31.05.2018
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 696 раз
1 людина
5 уроків по 2 години
Використати до 31.05.2018

Курс екстремального водіння — що це?

Навчання протиаварійному водінню автомобілем. Курс включає 5 індивідуальних занять тривалістю 2 години. Уроки проводить професійний гонщик на спеціальному автотреці у Феофанії. Навчання проходить тільки на особистому легковому авто учня.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з одним із кращих гонщиків України. Інструктор зустріне гонщика-початківця на спеціальному треці у Феофанії. Щасливчику належить дістатися туди на власному автомобілі, на якому й буде проходити навчання. Це необхідно, щоб навчитися «відчувати» саме свою машину. Перше заняття матиме ознайомлюючий характер — профі попросить проїхатися на авто, зробити кілька маневрів, щоб оцінити характер катання, швидкість реакції та багато іншого. Усі ці індивідуальні показники дозволять інструктору скласти програму занять. Протягом наступних уроків основну увагу буде направлено на вдосконалення навичок.

Індивідуальна програма навчання

Перше заняття має ознайомлювальний формат. Профі попросить виконати на автомобілі ті або інші маневри, щоб визначити водійські здібності учня. Це дозволить підібрати індивідуальну програму занять із урахуванням наявних навичок.

Корисні навички на заняттях з інструктором

У результаті проходження курсу водієві випаде унікальна можливість навчитися:

 • правильно керувати та перемикати передачі
 • об'їжджати перешкоди й рухатися по «змійці» прямим ходом
 • різним видам слалому — прямому та рознесеному
 • технікам гальмування — плавно, переривчасто, імпульсивно, комбіновано, на крутих поворотах і йдучи вбік
 • правильно перебудовуватися та повертатися у свій ряд

Тренування на спеціальному треці у Феофанії

Це спеціально облаштований трек з рівним покриттям, призначений для швидкісного катання на автомобілі або мотоциклі. Для навчання основам контраварійного керування знадобиться особистий легковий автомобіль. Це дозволить продемонструвати свої здібності в найбільш вигідному світлі та зробити заняття максимально ефективними.

Місце проведення враження:

Корда-профі - Школа професійного водіння
вул. Метрологічна, 14В Показати на мапі
Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

150 відгуків реальних людей

Б
Борис
21 листопада 2017
Это был один из лучших подарков, которые я получал на день рожденья (про лучший я умолчу:). Удовольствие от того, что ты можешь делать вещи, которые в обыденной жизни неуместны (и даже опасны) - дает эмоции, драйв, поднимает настроение и запоминается на очень долгое время. Ярослав (инструктор по вождению) - очень приятный человек. Доходчиво и внятно объясняет нюансы, терпеливо указывает на...
Это был один из лучших подарков, которые я получал на день рожденья (про лучший я умолчу:). Удовольствие от того, что ты можешь делать вещи, которые в обыденной жизни неуместны (и даже опасны) - дает эмоции, драйв, поднимает настроение и запоминается на очень долгое время. Ярослав (инструктор по вождению) - очень приятный человек. Доходчиво и внятно объясняет нюансы, терпеливо указывает на ошибки и мотивирует сделать лучше. Мне все очень понравилось!)

Т
Тарас
19 листопада 2017
Дякую БОДО і інструктору Академії Водійської Майстерності за незабутні враження від уроку екстримального водіння! Я мав можливість відпрацювати на треку різноманітні маневри та типові аварійні ситуації. Отримав консультації про власні помилки і зараз впроваджую їх у повсякденній їзді. Це був цікавий досвід і багато позитивних емоцій. Раджу всім! Маю велике бажання спробувати ще один урок зимою...
Дякую БОДО і інструктору Академії Водійської Майстерності за незабутні враження від уроку екстримального водіння! Я мав можливість відпрацювати на треку різноманітні маневри та типові аварійні ситуації. Отримав консультації про власні помилки і зараз впроваджую їх у повсякденній їзді. Це був цікавий досвід і багато позитивних емоцій. Раджу всім! Маю велике бажання спробувати ще один урок зимою, думаю сніг/лід зробить цей урок ще більш екстримальним і незабутнім.

А
Алина
1 листопада 2017
Впечатление от экстремального вождения незабываемое, особенно для новичков то что надо. Планирую еще себе сделать такой подарок;)!

1 листопада 2017
экстремальное вождение брала мужу на подарок. Он у меня бывший стритрейсер. Понравилось, не знаю как он ездил, но в конце занятия на двух задних колесах резина не выдержала)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень