100602
 

Подаруй курс екстремального водіння!

Курс контраварійного водіння — цілих 5 занять по 2 години. Досвідчений інструктор допоможе «познайомитися ближче» з власним авто. В індивідуальному порядку він навчить правильно керувати, входити в повороти, проходити змійки, об'їжджати раптові перешкоди, різко гальмувати і т. д. Уроки будуть проходити на спеціальному треку у Феофанії з рівним асфальтованим покриттям, яке ідеально підходить для навчання різних швидкісних маневрів. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 2 години Використати до 30.11.2018
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 804 раз
1 людина
5 уроків по 2 години
Використати до 30.11.2018

Курс екстремального водіння — що це?

Навчання протиаварійному водінню автомобілем. Курс включає 5 індивідуальних занять тривалістю 2 години. Уроки проводить професійний гонщик на спеціальному автотреці у Феофанії. Навчання проходить тільки на особистому легковому авто учня.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з одним із кращих гонщиків України. Інструктор зустріне гонщика-початківця на спеціальному треці у Феофанії. Щасливчику належить дістатися туди на власному автомобілі, на якому й буде проходити навчання. Це необхідно, щоб навчитися «відчувати» саме свою машину. Перше заняття матиме ознайомлюючий характер — профі попросить проїхатися на авто, зробити кілька маневрів, щоб оцінити характер катання, швидкість реакції та багато іншого. Усі ці індивідуальні показники дозволять інструктору скласти програму занять. Протягом наступних уроків основну увагу буде направлено на вдосконалення навичок.

Індивідуальна програма навчання

Перше заняття має ознайомлювальний формат. Профі попросить виконати на автомобілі ті або інші маневри, щоб визначити водійські здібності учня. Це дозволить підібрати індивідуальну програму занять із урахуванням наявних навичок.

Корисні навички на заняттях з інструктором

У результаті проходження курсу водієві випаде унікальна можливість навчитися:

 • правильно керувати та перемикати передачі
 • об'їжджати перешкоди й рухатися по «змійці» прямим ходом
 • різним видам слалому — прямому та рознесеному
 • технікам гальмування — плавно, переривчасто, імпульсивно, комбіновано, на крутих поворотах і йдучи вбік
 • правильно перебудовуватися та повертатися у свій ряд

Тренування на спеціальному треці у Феофанії

Це спеціально облаштований трек з рівним покриттям, призначений для швидкісного катання на автомобілі або мотоциклі. Для навчання основам контраварійного керування знадобиться особистий легковий автомобіль. Це дозволить продемонструвати свої здібності в найбільш вигідному світлі та зробити заняття максимально ефективними.

Місце проведення враження:

Корда-профі - Школа професійного водіння
вул. Метрологічна, 14В Показати на мапі
Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

158 відгуків реальних людей

O
Oleg
15 травня 2018
Были на экстремальном вождении на автодроме "Чайка". Остался очень доволен, с удовольствием рекомендую другим. Отдельное спасибо инструктору. Хорошая организация мероприятия, ребята, которые проводили занятие сориентировали как добраться, так как самому найти не очень легко, подвезли от ближайшей остановки, так что не тратили время на поиски места проведения. Отличный подарок для водителей с...
Были на экстремальном вождении на автодроме "Чайка". Остался очень доволен, с удовольствием рекомендую другим. Отдельное спасибо инструктору. Хорошая организация мероприятия, ребята, которые проводили занятие сориентировали как добраться, так как самому найти не очень легко, подвезли от ближайшей остановки, так что не тратили время на поиски места проведения. Отличный подарок для водителей с любым опытом и уровнем водительского мастерства. Занятие подстраивается непосредственно под ваши навыки и умения. Что касается bodo, то также нет никаких нареканий. Все прозрачно и понятно. напоминания и описания, которые приходят на почту очень полезны. Всем спасибо за хорошо проведенное время!

А
Александр
1 травня 2018
Получил огромное удовольствие! Огромное спасибо инструктору Владимиру!!

13 березня 2018
Несмотря на то что за рулем около 10 лет, эти уроки оказались мне кое в чем полезными. Я попробовал то чего боялся делать раньше - дать передельную нагрузку на машину при экстренном торможении, объезжать приграды нас скорости без применения тормозов и т.д. Мне очень понравилось, и, если вы думаете что вас ничем не удивить - вы ошибаетесь!

11 лютого 2018
Всё супер.Опыт колосалтный.Спасибо инструктору Владимиру огромное спасибо за колосальный опыт.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень