Подаруйте курс екстремального водіння!

подарували вже 992 рази
1 людина
5 занять по 2 години
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Навчання контраварійному управлінню автомобілем. Індивідуальні уроки проводять досвідчені тренери на автотреку «Феофанія» або автодромі «Чайка». За час проходження курсу учень визначить свій рівень майстерності, а також опанує:

  • теорію та принципи управління авто;
  • траєкторію поворотів;
  • правила гальмування.

Інструктор навчить об'їжджати раптові перешкоди та безпечно долати нерівності.

Чому варто спробувати курс екстремального водіння

Заняття з контраварійного водіння допомагають водієві мінімізувати кількість аварійних ситуацій. Учень зможе відчути себе більш впевненим на дорозі та отримає максимум задоволення від керування автомобілем.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

228 відгуків

Андрей
Вчора
Отлично! Хочу ещё!
Валерий
22 березня 2019
Понравилось впечатление,много новой и полезной информации,было не скучно ,советую для начинающих водителей
Михаил Бутов
18 березня 2019
Интересно, познавательно, полезно. Тренировка на автодроме ВАМ позволяет понять, что еще пока не умеешь делать за рулем.
Владислав
17 березня 2019
Все прошло отлично. Спасибо инструктору Сергею( Lancer9 автомат), доходчиво проинструктировал и показал на практике. Тем кто ожидает сумасшедших гонок, хочу вас разочаровать! Четкая отработка грамотного вождения в экстремальных ситуациях и не плохой теоретический курс! Всем удачи!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.