100602
 

Подаруй курс екстремального водіння!

Курс контраварійного водіння — цілих 5 занять по 2 години або 4 заняття по 2,5 години. Досвідчений інструктор допоможе «познайомитися ближче» з власним авто. В індивідуальному порядку він навчить правильно керувати, входити в повороти, проходити змійки, об'їжджати раптові перешкоди, різко гальмувати і т. д. Уроки будуть проходити на спеціальному треку у Феофанії або автодромі «Чайка» з рівним асфальтованим покриттям, яке ідеально підходить для навчання різних швидкісних маневрів. детальніше...

1 чол. 5 уроків по 2 години Використати до 31.08.2017
3 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 536 раз
1 людина
5 уроків по 2 години
Використати до 31.08.2017

Курс екстремального водіння — що це?

Навчання протиаварійному керуванню автомобілем. Курс включає 5 індивідуальних занять тривалістю 2 години або 4 заняття тривалістю 2,5 години кожне. Уроки проводить професійний гонщик на спеціальному автотреці у Феофанії або автодромі «Чайка». Навчання проходить тільки на особистому легковому авто учня.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з одним із кращих гонщиків України. Інструктор зустріне гонщика-початківця на спеціальному треці у Феофанії або автодромі «Чайка». Щасливчику належить дістатися туди на власному автомобілі, на якому й буде проходити навчання. Це необхідно, щоб навчитися «відчувати» саме свою машину. Перше заняття матиме ознайомлюючий характер — профі попросить проїхатися на авто, зробити кілька маневрів, щоб оцінити характер катання, швидкість реакції та багато іншого. Усі ці індивідуальні показники дозволять інструктору скласти програму занять. Протягом наступних уроків основну увагу буде направлено на вдосконалення навичок.

Індивідуальна програма навчання

Перше заняття має ознайомлювальний формат. Профі попросить виконати на автомобілі ті або інші маневри, щоб визначити водійські здібності учня. Це дозволить підібрати індивідуальну програму занять із урахуванням наявних навичок.

Корисні навички на заняттях з інструктором

У результаті проходження курсу водієві випаде унікальна можливість навчитися:

  • правильно керувати та перемикати передачі
  • об'їжджати перешкоди й рухатися по «змійці» прямим ходом
  • різним видам слалому — прямому та рознесеному
  • технікам гальмування — плавно, переривчасто, імпульсивно, комбіновано, на крутих поворотах і йдучи вбік
  • правильно перебудовуватися та повертатися у свій ряд

Тренування на спеціальному треці у Феофанії або автодромі «Чайка»

Це спеціально облаштований трек з рівним покриттям, призначений для швидкісного катання на автомобілі або мотоциклі. Для навчання основам контраварійного керування знадобиться особистий легковий автомобіль. Це дозволить продемонструвати свої здібності в найбільш вигідному світлі та зробити заняття максимально ефективними.

Місце проведення враження:

Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

123 відгуків реальних людей

15 лютого 2017
Отримавши від дружини подарунок и вибравши саме це враження, я був скептично налаштований щодо нього. Але хлопці мене приємно здивували: поперше гостинністю - пропонували на кожній перерві каву\чай, подруге - підходом до проведення уроку. Мені вдалося покататися и повідпрацьовувати вправи на механіці, а потім тіж самі вправи на своїй машині - автоматі, більш важкій, але з усіма допоміжними...
Отримавши від дружини подарунок и вибравши саме це враження, я був скептично налаштований щодо нього. Але хлопці мене приємно здивували: поперше гостинністю - пропонували на кожній перерві каву\чай, подруге - підходом до проведення уроку. Мені вдалося покататися и повідпрацьовувати вправи на механіці, а потім тіж самі вправи на своїй машині - автоматі, більш важкій, але з усіма допоміжними системами: ABS, EPS і т.д.. І все це з заносами по кризі під снігом :-) Зміг порівняти результати, оцінити сильні та слабки сторони обох варіантів. Це було круто, корисно і однозначно вартувало того.

24 січня 2017
Подарил этот курс своей девушке, у кторой малый опыт вождения. По прохождению заметно выросло качество езды: правильность, плавность, оценка обстановки на дороге + добавились другие полезные навыки, связанные с нестандартными ситуациями. Думаю, данный курс будет полезен всем, не зависимо от стажа. Девушка довольна и мне стало спокойнее сажать ее за руль и отпускать на самостоятельные поездки :)

Д
Дмитрий
25 листопада 2016
Жена и дочь подарили сертификат летом на день рождения. Говорят: "Мы хотим, чтоб была семейная фото сессия", но окончательный выбор впечатления оставили за мной. Несмотря на тот факт, что за рулем уже более 25 лет, решил встретится с профессионалами, попробовать найти для себя что-либо новое. И нашел! Неплохо понимая физику процесса вождения, имея неплохие навыки, еще раз убедился, что...
Жена и дочь подарили сертификат летом на день рождения. Говорят: "Мы хотим, чтоб была семейная фото сессия", но окончательный выбор впечатления оставили за мной. Несмотря на тот факт, что за рулем уже более 25 лет, решил встретится с профессионалами, попробовать найти для себя что-либо новое. И нашел! Неплохо понимая физику процесса вождения, имея неплохие навыки, еще раз убедился, что совершенству предела нет! И то, что умеют профессионалы, всегда полезно получить с комментариями на практике! Уровень подготовки инструкторов выше всяких похвал, после впечатления болели неимоверно руки (инструктор предупреждай - не верил!), два часа занятия прошли на одном дыхании! По итогу, супруга согласилась, что был правильный выбор впечатления, а семейную фото сессию сделаем со следующего подарка ей! Отдельно спасибо команде БоДо - внимательно, четко, по делу: рассказали, согласовали, напомнили! Всем спасибо!

30 жовтня 2016
Понравилось всё что было включено в экстремальное вождение, только вот 2 часа времени очень мало)) узнал много нового как в теории так и на практике спасибо инструктору Ярославу, всё кратко и доходчиво

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень