Подаруйте курс балету!

подарували вже 6 рази
1 людина
8 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На початку курсу хореограф оцінить рівень фізичної підготовки балерини і визначить її до відповідної групи. Тренування проводяться для трьох рівнів: початкового, середнього і високого. Після розминки викладач буде показувати різні вправи біля станка й основні балетні позиції. За 8 уроків учениця навчиться тримати поставу і виконувати базові фігури та кроки.

Чому ми вибрали студію Aura

Відвідати тренування можна в двох залах студії, які знаходяться біля станцій метро «Університет» і «Деміївська». Заняття проходять в приміщеннях, обладнаних хореографічними станками і дзеркалами в повний зріст. Кількість учнів до групи — до 10. Інструктори студії — хореографи і танцюристи, які виступають в постановках в театрах України.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ира
2 березня 2018
Есть большая разница между "смотреть и восхищаться" и "восхищаться и делать". Я выбрала второе, ведь всегда хотела заниматься балетом. Решила - хватит уже только смотреть, пора действовать! И, наверное, это судьба, что мне подарили коробку от Bodo, а среди впечатлений оказался именно этот мастер-класс. Теперь побывала, можно сказать, за кулисами. Попробовала сама - как это, быть балериной. И с уверенностью могу сказать, что это мое и я буду продолжать этим заниматься. Спасибо за такую чудесную возможность!
Женя
7 лютого 2018
С самого детства еще смотрела балет и восхищалась умением танцовщиц) Теперь смогла сама прикоснуться к искусству танца! Занятие буквально пролетело, так комфортно мне было заниматься) Над растяжкой еще нужно поработать, но в общем я доказала себе, что могу быть балериной) Спасибо, Bodo!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.