Подаруйте курс айкідо!

подарували вже 10 рази
1 людина
6 занять по 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

За 6 персональних тренувань новачок навчиться прийомам айкідо. Кожне заняття буде починатися з 10-хвилинної розминки. Після цього учень буде вивчати різні техніки та прийоми самооборони під керівництвом тренера. Він не тільки відпрацює на практиці вивчені удари, але і зануриться у філософію бойового мистецтва.

Чому ми вибрали центр східної культури Michi

Центр Michi розташований неподалік станції метро «Тараса Шевченка». Заняття доступні для спортсменів різного віку та будь-якого рівня фізичної підготовки. Тренування проходять у залі зі спеціальним покриттям для безпечного бою — семишаровим татамі. Особисті речі можна залишити в роздягальнях, а після уроку — прийняти душ.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Екатерина
18 вересня 2018
Была на мастер-классе 17.09. Все очень понравилось, Отличный тренер. Очень хорошо, подробно все объясняет, повторяет, показывает. Вежливый, тактичный. Не только показал приёмы , но и немного окунул в философию айкидо. Вызвал интерес к занятиям, думаю, продолжать заниматься.
Жанна
18 липня 2018
Дарила сыну на день рождения, ему очень понравилось. Тренер все хорошо объяснил и показал, сын в восторге. Вот думаем отдать его на секцию айкидо. Спасибо Бодо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.