Подаруйте космічний вечір у планетарії!

подарували вже 853 рази
1 людина
1 сеанс
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

У розпорядженні користувача буде сертифікат на суму 250 грн для перегляду фільму. Гість вибере будь-яку кінострічку, яку покажуть на повнокупольному екрані. Глядач зможе відвідати сеанс «Подорож Сонячною системою», «Таємна чорна матерія», «Загроза з космосу та дивні супутники» або щось інше.

Чому ми вибрали Київський планетарій

Планетарій є одним з найбільших в Україні. Він займає друге місце в Європі за розміром купола, а площа екрану складає 830 м². Планетарій відкритий для гостей з 1952 року. Повнокупольні фільми глядачі можуть дивитися завдяки новій проекційній системі. У прокаті є кінострічки як для дорослих, так і для дітей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

22 відгуки

Василь
Вчора
Гарний задум, чудовий подарунок! Все сподобалося. ''Космічний вечір у планетарії'' Bodo чітко організували, заброньовані кращі місця. Фільм і час - на вибір. Вибрали ''Подорож Сонячною системою'', задоволені. Дякуємо!
Анна
Вчора
Вечер поручитися суппер! Срок позитивных эмоций и впечатлений☺ огромное спасибо команде Бодо, вы молодцы
Yulia
19 лютого 2019
Очень понравилось! Романтично ;)
Елена
17 лютого 2019
Впечатление очень понравилось, все прошло отлично! Получился чудесный романтический вечер «под звездами»!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.