Подаруйте консультацію майстра феншуй!

подарували вже 111 рази
3500 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Консультація пройде в будинку клієнта. Мастер вивчить інтер'єр, визначить негативні та позитивні зони впливу в будинку. Особливу увагу він приділить спальні, вітальні, кухні, дитячій кімнаті, а також робочому місцю. Після огляду всіх приміщень фахівець складе список рекомендацій, які допоможуть поліпшити енергетичний фон в квартирі. Проаналізувавши зібрану інформацію, консультант надішле поради з облаштування будинку на пошту через 2 дня.

Чому ми вибрали інститут Blue Mountain

Інститут феншуй відкрився в 1990 році. Його засновник Шентала Су — доктор філософії Вашингтонського університету та директор Асоціації тайцзицюань Five Willow. Серед його клієнтів — Boeing, Alaska Builder's Association, China Town Dragon Project та ін. В київській філії працюють 20 консультантів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Маргарита
31 травня 2018
Никогда не представляла, что так легко можно преобразить квартиру и изменить энергетику в доме. Мастер очень внимательный, с ним очень приятно общаться, не упустил ни одной детали. Дал подробный список того, что нужно поменять. Теперь как-то и дышать в доме стало легче, и настроение веселее. Спасибо, очень полезный подарок!
Елена
15 березня 2016
Выбрала в подарок консультацию мастера по феншую, так как хотелось улучшить ауру дома. Специалист приехал к нам, осмотрел комнаты и рассказывал много. Оказалось, что у нас не правильно стоит кровать в спальне и кресло в кабинете мужа пришлось переставить - сзади находилось окно, а это негативно влияет на работу и концентрацию мыслей. Теперь с нетерпение ждем подробных инструкций на почту - будем делать дом самым гармоничным.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.