102220
 

Подаруй консультацію майстра феншуй!

Консультація фахівця з феншуй, яка проходить на дому. Майстер дивиться, як облаштована квартира, і допомагає покращити простір кімнат. Перестановка меблів, організація робочого простору та зони відпочинку може вирішити багато проблем, пов'язаних з реалізацією себе на роботі та в сім'ї. Тривалість консультації — 60 хвилин. А отримати готові поради на електронну пошту можна вже через 2 дні. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
3 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 110 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Консультація майстра феншуй — що це?

Виїзна консультація майстра феншуй, який допомагає організувати простір квартири згідно із законами Інь-Ян та У-Сін. Це допоможе правильно розподілити потоки енергії у будинку та створити фон для творчості, роботи та гармонійних стосунків. Майстер розповість про основні засади феншуй і дасть поради щодо облаштування квартири. Рекомендації спеціаліст надішле на пошту через 2 дні після консультації. За бажанням усе сказане можна записати на диктофон.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить спеціаліста з феншуй у свою квартиру для аналізу існуючої обстановки. Майстер вивчить інтер'єр, виявить негативні та позитивні зони впливу в будинку. Особлива увага приділяється спальні, вітальні, кухні, дитячій кімнаті, також важливо організувати зручне робоче місце. Після аналізу майстер складе список рекомендацій, які допоможуть поліпшити фон у квартирі. Він порадить доступні рішення, щоб правильно розташувати меблі у кімнаті стосовно один одного та людей, які живуть в будинку.

Класичний феншуй — школа форм

Згідно зі вченням класичного напряму феншуй, усі енергії передаються через форми. Щоб досягти гармонії, важливо знайти баланс: що всередині, те й зовні. Спеціаліст по феншуй бачить, як зробити досконалішим простір, у якому живе людина. А разом із тим — зробити власників будинку щасливішими й успішнішими.

Організація простору в квартирі

Аналіз дизайну інтер'єру допомагає виявити сильні зони в будинку та ті, які мають негативний вплив. Енергії проектуються формами, тому навіть проста перестановка може докорінно змінити фон у квартирі. Майстер запропонує, як розташувати меблі щодо вікон, дверних прорізів, стін, щоб енергія вільно рухалась по будинку.

Детальна консультація на дому

Свою консультацію майстер феншуй проведе на виїзді — у будинку, фон якого потрібно поліпшити. Через 2 дні він надійшле докладний аналіз і рекомендації на електронну пошту. За бажанням можна записати консультацію на диктофон.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Blue Mountain - Інститут
Виїзд майстра феншуй за вказаною адресою Показати на мапі

2 відгуки

М
Маргарита
31 травня 2018
Никогда не представляла, что так легко можно преобразить квартиру и изменить энергетику в доме. Мастер очень внимательный, с ним очень приятно общаться, не упустил ни одной детали. Дал подробный список того, что нужно поменять. Теперь как-то и дышать в доме стало легче, и настроение веселее. Спасибо, очень полезный подарок!

Е
Елена
15 березня 2016
Выбрала в подарок консультацию мастера по феншую, так как хотелось улучшить ауру дома. Специалист приехал к нам, осмотрел комнаты и рассказывал много. Оказалось, что у нас не правильно стоит кровать в спальне и кресло в кабинете мужа пришлось переставить - сзади находилось окно, а это негативно влияет на работу и концентрацию мыслей. Теперь с нетерпение ждем подробных инструкций на почту - будем делать дом самым гармоничным.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень