102220
 

Подаруй консультацію майстра феншуй!

Консультація фахівця по феншуй, яка проходить удома. Майстер дивиться, як облаштована квартира, і допомагає реорганізувати простір кімнат. В основі його порад — даоське вчення про гармонії. Це класична школа феншуй, яка стверджує: для того, щоб чоловік відчував себе щасливим, він повинен жити в єдності з навколишнім світом. Перестановка меблів, облаштування робочого простору та зони відпочинку може вирішити багато проблем, пов'язаних з реалізацією себе на роботі та в сім'ї. Через 2 дні після консультації усі рекомендації надсилають на електронну пошту.  детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 51 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Можна привести глядачів
Доступно з 18 років

Консультація майстра феншуй — що це?

Виїзна консультація майстра по феншуй, який допомагає організувати простір квартири згідно із законами Інь-Ян та У-Сін. Це допоможе правильно розподілити потоки енергії у будинку та створити фон для творчості, роботи й гармонійних відносин. Майстер розповість про основні засади феншуй і дасть поради щодо облаштування квартири. Рекомендації спеціаліст вишле на пошту через 2 дні після консультації. За бажанням, усе сказане можна буде записати на диктофон.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить спеціаліста по феншуй у свою квартиру, щоб той зміг зробити аналіз існуючої обстановки. Майстер вивчить інтер'єр, виявить негативні та позитивні зони впливу в будинку. Особлива увага приділяється спальні, вітальні, кухні, дитячій кімнаті, також важливо організувати зручне робоче місце. Після аналізу майстер складе список рекомендацій, які допоможуть покращити фон у квартирі. Він порадить доступні рішення, щоб правильно розташувати меблі відносно одна одної та людей, які живуть у будинку.

Класичний феншуй — школа форм

Згідно зі вченням класичного напряму феншуй, усі енергії передаються через форми. Щоб досягти гармонії, важливо знайти баланс: що всередині, то й зовні. Спеціаліст по феншуй бачить, як зробити досконалішим простір, у якому живе людина. А разом із тим — зробити власників будинку щасливішими та успішнішими.

Організація простору в квартирі

Аналіз дизайну інтер'єру допомагає виявити сильні зони в будинку й ті, які мають негативний вплив. Енергії проектуються формами, тому навіть проста перестановка може докорінно змінити фон у квартирі. Майстер запропонує, як розташувати меблі щодо вікон, дверних прорізів, стін, щоб енергії вільно пересувалися по дому.

Детальніша консультація на дому

Свою консультацію майстер феншуй проведе на виїзді — у будинку, настрій якого потрібно поліпшити. Через 2 дні він вишле докладний аналіз і рекомендації на електронну пошту. За бажанням, можна записати консультацію на диктофон.

Місце проведення враження

1 відгук реальних людей