102629
 

Подаруй комплекс сайкл-тренувань!

12 тренувань на велотранжері — можливість задіяти всі групи м'язів і поліпшити витривалість. Вони відбуваються у затишній студії, де є все необхідне — роздягальні, душові та сучасні тренажери. Разом з групою спортсмен буде крутити педалі, зміцнюючи м'язи і тренуючи серцево-судинну систему. Кожне заняття триває 90 хвилин. детальніше...

1 люд. 12 занять по 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
12 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Зріст: від 155 см
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Комплекс сайкл-тренувань — що це?

Регулярне відвідування занять на велотренажерах — сайклах. Щасливчик зможе розвинути силу і витривалість, зміцнити серцево-судинну систему і навчитися правильно дихати. Кожне заняття присвячене роботі над певними групами м'язів або ж комплексному тренуванню всього тіла. Щасливчик зможе відвідувати фітнес-центр, коли йому зручно, змінюючи частоту тренувань за власним бажанням.

Як все відбувається?

Заняття зі сайклу відбудуться в студії Endurance school. Тут Щасливчик разом з групою до 16 людей зможе попрацювати над фізичною формою за допомогою сучасних тренажерів. Спочатку інструктор проведе розминку, потім почнеться основна частина тривалістю 40-45 хвилин. Також відведено час на відновлення дихання і серцевого ритму. Завершенням заняття стануть кілька силових вправ, розтяжка і розслаблення м'язів. Загальна тривалість тренування на сайклі — до 90 хвилин.

12 регулярних занять

Після курсу Щасливчик неодмінно помітить результат — м'язи прийдуть у тонус, а тренування почнуть даватися легше. Оптимальна частота занять — 3 рази на тиждень, однак початківець зможе відвідувати їх у будь-які зручні дні.

Вправи на всі групи м'язів

Думка про те, що на тренуваннях по сайклу задіяні тільки м'язи ніг — лише міф. Тренер запропонує вправи, які потребують роботи рук, спини та пресу без перевантажень для хребта. В залежності від дня тижня у вправах додаткове навантаження на різні групи м'язів.

Комфортні умови

Щасливчику нададуть персональну шафу в роздягальні. Тут він зможе залишити особисті речі. Також у розпорядженні спортсмена будуть душові, де можна освіжитися після інтенсивного заняття.

Місце проведення враження:

Endurance school - Школа розвитку сили та витривалості
м. Мінська, вул. Сім'ї Кульженка, 35 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

Т
Таня
6 березня 2018
хотели с подругой попробовать новый для себя вид спорта - пошли на сайкл) оказалось, что до боли знакомо, ведь крутить педали мы умеем) в общем, нам понравилось, пойдем еще

А
Анна
9 листопада 2017
Крассная тренировка! А для желающих похудеть, вообще находка!

Я
Ярослава
5 жовтня 2017
Освоила сайкл буквально с первых минут. Это прекрасная альтернатива изнурительным упражнениям. Инструктор хорошо со мной поработал, конечно)) крепатура, но приятная - понимаешь, что не зря напрягалась) хочу серьезно заняться

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень