102629
 

Подаруй комплекс сайкл-тренувань!

12 тренувань на велотранжері — можливість задіяти всі групи м'язів і поліпшити витривалість. Вони відбуваються у затишній студії, де є все необхідне — роздягальні, душові та сучасні тренажери. Разом з групою спортсмен буде крутити педалі, зміцнюючи м'язи і тренуючи серцево-судинну систему. Кожне заняття триває 90 хвилин. детальніше...

1 люд. 12 занять по 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
12 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Зріст: від 155 см
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Комплекс сайкл-тренувань — що це?

Регулярне відвідування занять на велотренажерах — сайклах. Щасливчик зможе розвинути силу і витривалість, зміцнити серцево-судинну систему і навчитися правильно дихати. Кожне заняття присвячене роботі над певними групами м'язів або ж комплексному тренуванню всього тіла. Щасливчик зможе відвідувати фітнес-центр, коли йому зручно, змінюючи частоту тренувань за власним бажанням.

Як все відбувається?

Заняття зі сайклу відбудуться в студії Endurance school. Тут Щасливчик разом з групою до 16 людей зможе попрацювати над фізичною формою за допомогою сучасних тренажерів. Спочатку інструктор проведе розминку, потім почнеться основна частина тривалістю 40-45 хвилин. Також відведено час на відновлення дихання і серцевого ритму. Завершенням заняття стануть кілька силових вправ, розтяжка і розслаблення м'язів. Загальна тривалість тренування на сайклі — до 90 хвилин.

12 регулярних занять

Після курсу Щасливчик неодмінно помітить результат — м'язи прийдуть у тонус, а тренування почнуть даватися легше. Оптимальна частота занять — 3 рази на тиждень, однак початківець зможе відвідувати їх у будь-які зручні дні.

Вправи на всі групи м'язів

Думка про те, що на тренуваннях по сайклу задіяні тільки м'язи ніг — лише міф. Тренер запропонує вправи, які потребують роботи рук, спини та пресу без перевантажень для хребта. В залежності від дня тижня у вправах додаткове навантаження на різні групи м'язів.

Комфортні умови

Щасливчику нададуть персональну шафу в роздягальні. Тут він зможе залишити особисті речі. Також у розпорядженні спортсмена будуть душові, де можна освіжитися після інтенсивного заняття.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Endurance school - Школа розвитку сили та витривалості
м. Мінська, вул. Сім'ї Кульженка, 35 Показати на мапі

4 відгуки

11 червня 2018
Отличная сайкл тренировка с тренером- профессиональным спортсменом, 90 минут пролетели незаметно и с удовольствием.

Т
Таня
6 березня 2018
хотели с подругой попробовать новый для себя вид спорта - пошли на сайкл) оказалось, что до боли знакомо, ведь крутить педали мы умеем) в общем, нам понравилось, пойдем еще

А
Анна
9 листопада 2017
Крассная тренировка! А для желающих похудеть, вообще находка!

Я
Ярослава
5 жовтня 2017
Освоила сайкл буквально с первых минут. Это прекрасная альтернатива изнурительным упражнениям. Инструктор хорошо со мной поработал, конечно)) крепатура, но приятная - понимаешь, что не зря напрягалась) хочу серьезно заняться

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень