102674
 

Подаруй навчання в дитячій академії футболу!

Курс тренувань у футбольному клубі — це можливість не тільки освоїти ази спорту, але й знайти нових друзів. Програма розроблена в ігровій формі разом з психологами для дітей різного віку та розрахована на заняття по 45 хвилин. Навчати юний талант буде наставник. Його завдання — показати новачкові, як правильно поводитися з м'ячем. У клубі видають весь необхідний інвентар для гри. детальніше...

1 люд. 9 уроків по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
1 700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
9 уроків по 45 хвилин
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Вік: до 12 років
Проходить у групі
Доступно з 2 років
Використати до 31.03.2019

Дитяча школа футболу — що це?

Курс регулярних тренувань під наглядом досвідченого інструктора. Він навчить спритно управлятися з м'ячем і допоможе розвинути футбольний талант юного спортсмена. Всі вправи виконуються у сучасних критих залах. Заняття проводяться за зручним для дитини графіком. Тривалість одного уроку становить 45 хвилин. Навчання доступне для дітей до 12 років.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до спортивного клубу, де його зустріне наставник. Він проведе у сучасний критий зал, де і будуть відбуватись заняття. Юний Роналду відвідає декілька тренувань під наглядом інструктора. Вони проводяться в ігровій формі. Методика вправ розроблена для різних вікових категорій спільно з психологами. Це дозволяє не тільки вдосконалити футбольні навички, але також навчити командній грі.

Гра для малюків

Відвідувати заняття можуть навіть найменші спортсмени. Цей курс доступний хлопчикам і дівчаткам до 12 років.

Кваліфікований інструктор

Працювати з майбутнім футболістом буде професійний тренер з великим досвідом. Він точно знає, як швидко знайти підхід до дитини, і допоможе легко виробити футбольні навички.

Заняття з профі

Залежно від віку Щасливчик відвідає 9 або 13 тренувань під наглядом інструктора. Для молодшої групи (2-7 років) передбачено 9 занять і безкоштовна форма. У розпорядженні учасників у віці від 7 до 12 років буде цілих 13 тренувань з досвідченим інструктором, але одяг для гри необхідно взяти з собою.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Дитяча Академія Футболу - Спортивна школа (діти від 2 до 7 років)
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 20 Показати на мапі

Дитяча Академія Футболу - Спортивна школа (діти від 7 до 12 років)
м. Петрівка, пр-т С. Бандери, 20Б, "Sport Life" Показати на мапі

2 відгуки

21 грудня 2017
Купил на День рождения подарок своему младшему брату (5 лет), очень любит футбол. После первой тренировки ребенка было не узнать, куча положительных эмоций, рад что нашли хороший клуб для ребенка, спасибо Bodo.

И
Инна
4 грудня 2017
Подарила сыну (6 лет) подарок — абонемент в футбольную школу, чтобы он не сидел целыми днями у компьютера. И это сработало! Сколько впечатлений он с собой приносит с занятий, просто душа радуется его маленькому счастью)) Спасибо огромное, БОДО!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень