101316
 

Подаруй анти кінотеатр для компанії!

Кінозал, орендований спеціально для компанії з 4 чоловік. На величезному екрані можна програвати відео будь-якого формату, а першокласне якість звуку забезпечить потужна аудіосистема. На цілих 3 години персональний кінозал з комфортабельними диванами повністю в розпорядженні компанії!  детальніше

4 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
550 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 302 рази
4 людини
3 години
Використати до 31.07.2017
Доступно з 6 років

Кінозал для компанії — що це?

Захоплюючий відпочинок у приватному кінозалі сучасної студії інтерактивних розваг Rockfellow. Зал обладнаний сучасною аудіо - та відеотехнікою та облаштований великими комфортними диванами. Це чудова можливість розважитися у невеликій компанії без сторонніх людей.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе зібрати компанію з 4 людей і разом із друзями відвідати унікальну студію інтерактивних розваг Rockfellow. Атмосфера залу на Андріївському узвозі дуже затишна, тому там буде чудово провести час із другою половинкою та близькими друзями. Можна заздалегідь замовити доставку піци, суші або скористатися послугами міні-бару. Різні смаколики також можна принести з собою.

Оренда кінозалу на 3 години

Комфортабельний кінозал буде у розпорядженні відвідувачів на цілих 3 години. На великому екрані буде можливість подивитися відео в HD-формат.

Персональний зал з м'якими диванами

Відпочинок буде проходити в затишному залі, який облаштовано сучасною відео - та аудіотехнікою, а також зручними великими диванами. 

Широкоформатний екран для перегляду відео

Величезний екран займає практично всю стіну. На ньому можна програти відео практично будь-якого формату. А про найвищу якість звуку подбає потужна аудіосистема.

Місце проведення враження

335 відгуків реальних людей