Подаруйте вечір в кінозалі для компанії!

подарували вже 4 773 рази
750 грн 4 люд. 3 години
4 людини
3 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі проведуть дозвілля за переглядом фільму — в їх розпорядженні буде власний зал з великим екраном. Вони виберуть стрічку на власний розсуд. З собою можна взяти улюблені закуски та напої. Попереду на компанію чекає кілька годин веселощів.

Чому ми вибрали антикінотеатр Rockfellow

Кінотеатр розташований у центрі міста на Андріївському узвозі. Друзі виберуть один із залів: Green або Grey. Інтер'єри приміщень виконані у відповідному кольорі. У кожному з них є м'які дивани та крісла-мішки. Кімнати обладнані кондиціонерами та системами вентиляції.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

26 відгуків

Олеся
20 січня 2019
https://www.facebook.com/100012336579335
Все було дуже класно
Наталья
29 листопада 2018
Чудесное место для встречи с друзьями. Я праздновала здесь свой день рождения. Весело и активно провели время. Можно приносить свою еду, напитки. Играть в игры, петь, танцевать, смотреть фильмы и не думать что можно помешать соседям-короче, развлечения на любой вкус. Приятный персонал, удобное расположение и , как всегда, отличный сервис бодо)
Виктория
18 червня 2018
Заказывала эту услугу дочери на 15-тилетие. Все понравилось, очень отзывчивый персонал, действительно дорожащий своими клиентами. Спасибо BODO за прекрасные впечатления!
Олена
4 квітня 2017
Чудова ідея яка дає можливість вибро.Мені подарували це подарунок друзі на день народження і так як через деякій час я отримала права вирішила це відсвядкувати тому мій вибір пав на атикінотеатер.Нам всім дуже сподобалася, персонал був дуже привітний.Думаю ми ще відвідаємого його)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.