Подаруйте кіновечір для двох!

подарували вже 4 773 рази
400 грн 2 люд. 2 години
2 людини
2 години
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Пара вирушить до антикінотеатру, де зможе зайняти окремий зал з екраном на всю стіну. Влаштувавшись на диванчиках, закохані виберуть фільм на свій розсуд. З собою можна принести улюблені закуски та напої. Гості проведуть кілька годин за переглядом кінострічки в камерній обстановці.

Чому ми вибрали антикінотеатр Rockfellow

Заклад розташувався в центрі міста — на Андріївському узвозі. Закохані проведуть вечір в залі Grey. Він обладнаний професійної аудіосистемою. Фільм виводиться на екран з високою якістю зображення за допомогою проектора.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

60 відгуків

Елена
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002917672018
Нам с любимым, все очень понравилось! Качество супер и море удовольствия! Спасибо за удовольствие)))
Вероника
9 лютого 2019
Отчень круто! Мне сильно понравилось! Куча емоцый и впечатлений! Как нибудь схожу ещё разок
Екатерина
8 лютого 2019
Когда я позвонила на горячую линию, девушка очень подробно рассказала как активировать карту, какие впечатления я могу выбрать. Остановились на «киновечере на двоих». Были с парнем, нам несколько раз звонили и уточняли о дате и времени, и потом прислали смс и письмо на почту, где было подробно расписано как добраться. Фильм принесли с собой на флешке, так как хотели свой. Нас встретили и провели в зал. Очень уютная атмосфера, нам все очень понравилось! Спасибо за такую отличную организацию!
Диана
5 лютого 2019
Хороше впечатление, место расположения антикинотеатра очень удобное, после есть где прогуляться и куда зайти. Про зал grey - очень уютный, в нем легко разместилось бы и четверо. Было немного прохладно, но работники быстро это исправили с помощью кондиционера. В целом впечатлением довольны

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.