102411
 

Подаруй кіновечір для двох!

Романтичний вечір у компанії коханої людини на території антикінотеатру. Спільний перегляд фільму та відпочинок у затишній обстановці спеціально обладнаного залу. Влаштувавшись на м'яких диванчиках, пара подивиться фільм, який можна вибрати на свій смак. Незвичайний інтер'єр та атмосфера усамітнення зробить вечір незабутнім. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 598 раз
2 людини
2 години
Використати до 31.03.2019

Кіновечір для двох — що це?

Можливість влаштувати оригінальне побачення, яке відрізняється від звичного походу в кіно. Закохані потраплять у затишний кінозал, де тільки для них двох проведуть ексклюзивний показ фільму.

Як все відбувається?

Враження пройде в залі на території антикінотеатру — персональної зали з великим екраном. Всередині Щасливчиків приємно здивує нестандартний інтер'єр: зручні крісла, сучасна обстановка, невеликі ізольовані кімнати для кількох людей. Пара проведе кілька годин за переглядом фільму в камерній атмосфері.

Оригінальне романтичне побачення

Незабутній вечір — більше, ніж просто кіносеанс! Це креативний підхід до організації побачення: цікава локація, витончена атмосфера, душевність персоналу. Новий формат додасть традиційному киноперегляду свіжих вражень та яскравих фарб.

Вечір кіно

На свій розсуд пара може вибрати будь-яку картину: від перевіреної часом кінокласики до сучасних фільмів. Виняток становить кіно, яке щойно вийшло у прокат.

Персональний кінозал

Вечір пройде в затишному залі, призначеному тільки для двох відвідувачів. Щасливчики зможуть абстрагуватися від зовнішнього світу і повністю зануритися у перегляд захоплюючої стрічки, яка транслюється на великому екрані. Теплі спогади про романтичний вечір залишаться надовго.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Rockfellow - Антикинотеатр на Андріївському
м. Контрактова Площа, вул. Боричів Тік, 30 Показати на мапі

32 відгуків

21 серпня 2018
Подружка на мой день рождения решила сделать сюрприз и подарила коробочку BODO :) Она выбрала один из экстремальных видов впечатлений, но по некоторым обстоятельствам, было решено поменять впечатление на что-то спокойное. Хочу отметить, что сам процес обмена и доплаты по сертификату прошел легко и просто - девочки-консультанты все подробно объяснили и рассказали. Само впечатление понравилось...
Подружка на мой день рождения решила сделать сюрприз и подарила коробочку BODO :) Она выбрала один из экстремальных видов впечатлений, но по некоторым обстоятельствам, было решено поменять впечатление на что-то спокойное. Хочу отметить, что сам процес обмена и доплаты по сертификату прошел легко и просто - девочки-консультанты все подробно объяснили и рассказали. Само впечатление понравилось, было очень романтично и необычно смотреть фильм только вдвоем, но при этом в кинотеатре :) Персонал антикинотеатра тоже произвел позитивное впечатление, сервис на уровне

О
Ольга
25 липня 2018
Сертификат дарила любимому,выбрали киновечер на двоих.очень классно отдохнули,посмотрели желаемый фильм,который команда Rockfellow любезно подготовила заранее. Классно ещё то, что кинотеатр работает до последнего гостя. Также,там можно купить попкорн и напитки. Очень круто,когда фильм только для двоих. Спасибо!

A
Anna
20 червня 2018
Сертификат подарила подруга, и это оказался отличный подарок, очень понравилось в Rockfellow, уютно, хороший экран, вкусный попкорн, мягкий диванчик. Пришлось переносить дату посещения на неделю вперед из-за внеплановой командировки из Киева, но менеджеры Бодо и Антикинотеатра быстро согласовали новую дату и время киносеанса, за что им огромное спасибо!

29 травня 2018
Спасибо команде BODO за такую крутую идею!! Вы меня выручали уже не один раз когда нужно было выбрать оригинальный и не банальный подарок) В этот раз я заказывала "киновечер для двоих" любимому мужу и не пожалела.Это возможность посмотреть кино на большом экране только вдвоём)) Нам очень понравилось!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень