Подаруйте відпочинок в хаммамі з друзями!

подарували вже 2 486 разів
1600 грн 6 люд. 3 години
6 людей
3 години
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На друзів чекає розпарювання в турецькій лазні з аромаоліями. Температура повітря всередині — + 40-50 ° С, вологість — 100%. Такі умови дозволяють перебувати в хамамі досить тривалий час. Після розпарювання компанія матиме можливість поплавати в басейні, скупатися в джакузі або купелі. За бажанням можна взяти з собою їжу та напої. У салонах є кімнати відпочинку, де друзі зможуть розслабитися після сеансу.

Чому варто спробувати хамам з друзями

Відвідування хамаму допомагає поліпшити стан шкіри та нормалізувати сон. Гості зможуть позбутися втоми та зміцнити імунітет. На вибір є 2 оздоровчих центри. У «Золотому Хамамі» знаходиться басейн з гейзером, в салоні «Хамам» — джакузі або купіль (залежно від обраної локації). Кожному відвідувачу на місці видаються одноразові капці, за необхідністю — одноразову білизну та пештемаль (спеціальний рушник для хамаму).

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

49 відгуків

Константин
11 лютого 2019
Чисто, комфортно и функционально.
Светлана
13 січня 2019
Добрый вечер. Хаммам с друзьями (пр. Григоренко) прошел отлично. Встретили радушно, все рассказали, показали, лишние вопросы не задавали, создали все условия для отличного отдыха. 3 часа пролетели быстро и комфортно. Травяной чай был очень вкусным и своевременным. Все остались довольны. Спасибо
Дмитро
25 грудня 2018
Все было отлично, обслуживание качественное, и баня паровая понравилась
Юлия
23 грудня 2018
Понравилось. Спасибо за удовольствие!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.