100628
 

Подаруй чудовий відпочинок в хамамі з друзями!

Візит з компанією друзів в розкішну турецьку парну — хаммам. Температура повітря всередині відносно невисока — всього +40-50С, а ось вологість дорівнює 100%. Такі умови дозволяють з комфортом перебувати в кабінці навіть тривалий час — без спеки і «задушливого» пара. Цілющий ефект не змусить себе чекати: покращиться загальний фізичний стан, а шкіра стане більш гладкою і пружною. Крім розпарювання, можна насолодитися контрастним душем і гідромасажем в джакузі. А після «теплового сеансу» в кращих традиціях Сходу гостей чекатиме смачний чай на травах. детальніше

6 чол. 3 години Використати до 30.04.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 065 раз
6 людина
3 години
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається

Хаммам з друзями - що це?

Незабутній відпочинок для компанії друзів у найкращих східних традиціях. Це прекрасна можливість насолодитися м'якою парою в автентичній турецької сауні і весело провести час в комфортному кімнаті відпочинку. Гостям організують приємне чаювання, щоб за горнятком гарячого чаю можна було поділитися один з одним останніми новинами.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 5 друзів, щоб відпочити дійсно весело. Усе дійство почнеться з розслабляючого розігріву тіла у турецькій парній з аромамаслами. Після розпарювання можна буде підбадьоритися в прохолодному басейні з джакузі або ж, навпаки, розслабитися у комфортній кімнаті для відпочинку. На дружну компанію там чекає гарячий трав'яний чай. Вибір салону - на особистий розсуд Щасливчика.

Справжня турецька парна хаммам

Хаммам - саме так турецькою зветься парна. Традиційно її оздоблено мармуром, а стіни прикрашено красивою мозаїкою. На стелі мерехтітимуть вогники - зоряне небо. Тут висока вологість, але пара м'яка і приємна. Порівняно невисока температура близько + 50-60С робить перебування в хаммамі особливо комфортним.

Комплексний відпочинок по-східному:

  • 3 години хаммаму
  • басейн з підбадьорливим джакузі
  • смачний трав'яний чай

Все включено: простирадла і капці видаються

Гостям видадуть усе необхідне банне приладдя для комфортного відпочинку в хаммамі. У їх розпорядженні опиняться простирадла, рушники та одноразові капці.

Місце проведення враження

Фотографії враження

31 відгук реальних людей

Хаммам з друзями

1 200 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39