23042
 

Катання на буері

Можливість покататися на буере в компанії профі. Буєри   унікальний гібрид яхти і санок, який може перевищувати швидкість вітру в кілька разів. Досвідчений інструктор знайомить з тонкощами управління незвичайним судном і направляє його за вітром під час катання. Прогулянка пройде в акваторії Київського моря. Мінімальна товщина льоду для катання — 20-25 см. Важливо, щоб лід не був помітний снігом. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Катання на буері - що це?

Захоплююча можливість промчати кригою на буєрі - зі вражаючою швидкістю! Конструкція є гібридом парусної яхти і саней, що приводиться в рух за допомогою вітру. Пасажир активно долучався до процесу управління судном. Він надає необхідну допомогу інструкторові, який, у свою чергу, стоїть за штурвалом. Катання проходить в акваторії Київського моря.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде в обумовлене місце, де його зустріне досвідчений інструктор - буерист зі стажем. Він пояснить техніку безпеки, тонкощі керування буером і засади гальмування. Потім можна буде випробувати судно на ходу. Профі керуватиме льодоходом, а Щасливчик у всьому йому допомагатиме. Принцип керування має багато спільного із плаванням на вітрильнику. Аби Щасливчик отримав мінімальні навички в цій майстерності, для нього проведуть попередній інструктаж.

Унікальна «яхта» на ковзанах

Буєр є спеціальною спортивною яхтою на 3-х металевих лезах, що ковзають по льоду. До руху вона приводиться завдяки вітрилу, що вловлює вітер. Варто тільки спіймати потужний порив - і миттєве прискорення подарує відчуття польоту.

Швидше за вітер

Швидкість буєра на кризі може перевищувати силу вітру у 3 рази, або й більше! Максимально буєри можуть розвивати швидкість до 70 км/год, але в даному випадку кататися доведеться в прогулянковому форматі.

Катання в акваторії Київського моря

Підкорити крижане «полотно» можна в акваторії Київського водосховища. Катання можливе у разі товщини льоду близько 20-25 см. Ще одна важлива умова - крига не повинна бути припорошена снігом.

Місце проведення враження:

VKyachting - Школа буера та сноукайтингу
Київська обл., м. Вишгород, Київське море, яхт-клуб "Юніор" Показати на мапі

27 відгуків реальних людей

И
Инга
16 лютого 2017
Прокатились на буере (яхта на льду) конечно понравилось! море впечатлений. Катались на Киевском море, в конце января. Пришлось пару раз перенести из-за погоды, но это компенсировалось впечатлениями. Услугу заказывали больше чем за пол-года, так как покататься можно только зимой.К сожалению Bodo "забыли" перезвонить, а потом вообще еле заказ нашли, это единственный минус. Так что воспользоваться...
Прокатились на буере (яхта на льду) конечно понравилось! море впечатлений. Катались на Киевском море, в конце января. Пришлось пару раз перенести из-за погоды, но это компенсировалось впечатлениями. Услугу заказывали больше чем за пол-года, так как покататься можно только зимой.К сожалению Bodo "забыли" перезвонить, а потом вообще еле заказ нашли, это единственный минус. Так что воспользоваться подарком в день рождение не вышло, а только через 2 недели. Но потом менеджеры все организовали, и мы в целом остались довольны. Советую выбирать в подарок такие необычные и яркие развлечения!

8 лютого 2017
Подарила впечатление своему любимому. Очень понравилось )) Необычно. Понравилось отношение инструктора, всё подробно рассказал, покатал и дал порулить самому.

В
Влад
7 лютого 2015
Спасибо сотрудникам Бодо за отзывчивость и внимательность к моим пожеланиям. Мне долгое время не везло с погодой, плюс впечатление приходилось переносить пару раз по личным причинам (рабочие командировки). Ко всему этому в компании отнеслись с пониманием, и всегда на мой звонок отвечали учтиво. Что же касается самого катания - мне понравилось. Рад, что попробовал.

О
Олег
22 січня 2015
Всем привет! Чесно сказать никогда раньше не слыхал о таком зимнем спорте=) Подарила любимая, которая интересуется всем новеньким=) Очень порадовала скорость катания. даже сам немного пробовал управлять. Да и погодка не подкачала=) Будем пробовать еще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень