23042
 

Катання на буері

Можливість покататися на буере в компанії профі. Буєри   унікальний гібрид яхти і санок, який може перевищувати швидкість вітру в кілька разів. Досвідчений інструктор знайомить з тонкощами управління незвичайним судном і направляє його за вітром під час катання. Прогулянка пройде в акваторії Київського моря. Мінімальна товщина льоду для катання — 20-25 см. Важливо, щоб лід не був помітний снігом. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Катання на буері - що це?

Захоплююча можливість промчати кригою на буєрі - зі вражаючою швидкістю! Конструкція є гібридом парусної яхти і саней, що приводиться в рух за допомогою вітру. Пасажир активно долучався до процесу управління судном. Він надає необхідну допомогу інструкторові, який, у свою чергу, стоїть за штурвалом. Катання проходить в акваторії Київського моря.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде в обумовлене місце, де його зустріне досвідчений інструктор - буерист зі стажем. Він пояснить техніку безпеки, тонкощі керування буером і засади гальмування. Потім можна буде випробувати судно на ходу. Профі керуватиме льодоходом, а Щасливчик у всьому йому допомагатиме. Принцип керування має багато спільного із плаванням на вітрильнику. Аби Щасливчик отримав мінімальні навички в цій майстерності, для нього проведуть попередній інструктаж.

Унікальна «яхта» на ковзанах

Буєр є спеціальною спортивною яхтою на 3-х металевих лезах, що ковзають по льоду. До руху вона приводиться завдяки вітрилу, що вловлює вітер. Варто тільки спіймати потужний порив - і миттєве прискорення подарує відчуття польоту.

Швидше за вітер

Швидкість буєра на кризі може перевищувати силу вітру у 3 рази, або й більше! Максимально буєри можуть розвивати швидкість до 70 км/год, але в даному випадку кататися доведеться в прогулянковому форматі.

Катання в акваторії Київського моря

Підкорити крижане «полотно» можна в акваторії Київського водосховища. Катання можливе у разі товщини льоду близько 20-25 см. Ще одна важлива умова - крига не повинна бути припорошена снігом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
VKyachting - Школа буера та сноукайтингу
Київська обл., м. Вишгород, Київське море, яхт-клуб "Юніор" Показати на мапі

27 відгуків

И
Инга
16 лютого 2017
Прокатились на буере (яхта на льду) конечно понравилось! море впечатлений. Катались на Киевском море, в конце января. Пришлось пару раз перенести из-за погоды, но это компенсировалось впечатлениями. Услугу заказывали больше чем за пол-года, так как покататься можно только зимой.К сожалению Bodo "забыли" перезвонить, а потом вообще еле заказ нашли, это единственный минус. Так что воспользоваться...
Прокатились на буере (яхта на льду) конечно понравилось! море впечатлений. Катались на Киевском море, в конце января. Пришлось пару раз перенести из-за погоды, но это компенсировалось впечатлениями. Услугу заказывали больше чем за пол-года, так как покататься можно только зимой.К сожалению Bodo "забыли" перезвонить, а потом вообще еле заказ нашли, это единственный минус. Так что воспользоваться подарком в день рождение не вышло, а только через 2 недели. Но потом менеджеры все организовали, и мы в целом остались довольны. Советую выбирать в подарок такие необычные и яркие развлечения!

8 лютого 2017
Подарила впечатление своему любимому. Очень понравилось )) Необычно. Понравилось отношение инструктора, всё подробно рассказал, покатал и дал порулить самому.

В
Влад
7 лютого 2015
Спасибо сотрудникам Бодо за отзывчивость и внимательность к моим пожеланиям. Мне долгое время не везло с погодой, плюс впечатление приходилось переносить пару раз по личным причинам (рабочие командировки). Ко всему этому в компании отнеслись с пониманием, и всегда на мой звонок отвечали учтиво. Что же касается самого катания - мне понравилось. Рад, что попробовал.

О
Олег
22 січня 2015
Всем привет! Чесно сказать никогда раньше не слыхал о таком зимнем спорте=) Подарила любимая, которая интересуется всем новеньким=) Очень порадовала скорость катания. даже сам немного пробовал управлять. Да и погодка не подкачала=) Будем пробовать еще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень