23042
 

Подаруй незабутнє катання на яхті по льоду!

Можливість покататися на буері в компанії профі. Буер — унікальний гібрид яхти і санок, який може перевищувати швидкість вітру в кілька разів. Досвідчений інструктор знайомить з тонкощами управління незвичайним судном і направляє його за вітром під час катання. Прогулянка проходить в акваторії Київського моря. Мінімальна товщина льоду для катання — 20-25 см. Важливо, щоб лід не був заметений снігом. детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 074 рази
1 людина
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років

Катання на буері - що це?

Захоплююча можливість промчати кригою на буєрі - зі вражаючою швидкістю! Конструкція є гібридом парусної яхти і саней, що приводиться в рух за допомогою вітру. Пасажир активно долучався до процесу управління судном. Він надає необхідну допомогу інструкторові, який, у свою чергу, стоїть за штурвалом. Катання проходить в акваторії Київського моря.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде в обумовлене місце, де його зустріне досвідчений інструктор - буерист зі стажем. Він пояснить техніку безпеки, тонкощі керування буером і засади гальмування. Потім можна буде випробувати судно на ходу. Профі керуватиме льодоходом, а Щасливчик у всьому йому допомагатиме. Принцип керування має багато спільного із плаванням на вітрильнику. Аби Щасливчик отримав мінімальні навички в цій майстерності, для нього проведуть попередній інструктаж.

Унікальна «яхта» на ковзанах

Буєр є спеціальною спортивною яхтою на 3-х металевих лезах, що ковзають по льоду. До руху вона приводиться завдяки вітрилу, що вловлює вітер. Варто тільки спіймати потужний порив - і миттєве прискорення подарує відчуття польоту.

Швидше за вітер

Швидкість буєра на кризі може перевищувати силу вітру у 3 рази, або й більше! Максимально буєри можуть розвивати швидкість до 70 км/год, але в даному випадку кататися доведеться в прогулянковому форматі.

Катання в акваторії Київського моря

Підкорити крижане «полотно» можна в акваторії Київського водосховища. Катання можливе у разі товщини льоду близько 20-25 см. Ще одна важлива умова - крига не повинна бути припорошена снігом.

Місце проведення враження

26 відгуків реальних людей