23042
 

Подаруй незабутнє катання на яхті по льоду!

Можливість покататися на буері в компанії профі. Буер — унікальний гібрид яхти і санок, який може перевищувати швидкість вітру в кілька разів. Досвідчений інструктор знайомить з тонкощами управління незвичайним судном і направляє його за вітром під час катання. Прогулянка проходить в акваторії Київського моря. Мінімальна товщина льоду для катання — 20-25 см. Важливо, щоб лід не був заметений снігом. детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.05.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 638 раз
1 людина
30 хвилин
Використати до 31.05.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років

Катання на буері - що це?

Захоплююча можливість промчати кригою на буєрі - зі вражаючою швидкістю! Конструкція є гібридом парусної яхти і саней, що приводиться в рух за допомогою вітру. Пасажир активно долучався до процесу управління судном. Він надає необхідну допомогу інструкторові, який, у свою чергу, стоїть за штурвалом. Катання проходить в акваторії Київського моря.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде в обумовлене місце, де його зустріне досвідчений інструктор - буерист зі стажем. Він пояснить техніку безпеки, тонкощі керування буером і засади гальмування. Потім можна буде випробувати судно на ходу. Профі керуватиме льодоходом, а Щасливчик у всьому йому допомагатиме. Принцип керування має багато спільного із плаванням на вітрильнику. Аби Щасливчик отримав мінімальні навички в цій майстерності, для нього проведуть попередній інструктаж.

Унікальна «яхта» на ковзанах

Буєр є спеціальною спортивною яхтою на 3-х металевих лезах, що ковзають по льоду. До руху вона приводиться завдяки вітрилу, що вловлює вітер. Варто тільки спіймати потужний порив - і миттєве прискорення подарує відчуття польоту.

Швидше за вітер

Швидкість буєра на кризі може перевищувати силу вітру у 3 рази, або й більше! Максимально буєри можуть розвивати швидкість до 70 км/год, але в даному випадку кататися доведеться в прогулянковому форматі.

Катання в акваторії Київського моря

Підкорити крижане «полотно» можна в акваторії Київського водосховища. Катання можливе у разі товщини льоду близько 20-25 см. Ще одна важлива умова - крига не повинна бути припорошена снігом.

Місце проведення враження

26 відгуків реальних людей

Катання на буері

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39