Подаруй заїзд на картингу!

подарували вже 33 228 разів
1 людина
1 заїзд
Залежить від погоди
Зріст від 135 см
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Гонщик вирушить на картодром. Його зустріне інструктор і розповість про правила безпеки, влаштування картів і тонкощі управління. Відвідувачу видадуть шолом з підшоломником. Потім йому допоможуть сісти в машину, завести її та підготуватися до старту. Після сигналу світлофора розпочнуться перегони. Після закінчення заїзду можна забрати роздруківку з графіком швидкості на кожному колі.

Чому варто спробувати картинг

Картинг — це можливість відчути себе гонщиком. Для керування машиною не потрібен досвід водіння — вона оснащена автоматичним зчепленням, пружною підвіскою та жорстким рульовим механізмом. У «Блокбастері» можна обкатати карти моделі німецького виробництва. А в картинг-центрі Ingul-Kart можна випробувати машини французького виробника. Катання не залежить від погоди, так як в картинг-клубах є криті та відкриті траси.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 755 відгуків

Анастасия
14 ноября 2018
https://www.facebook.com/100009181648708
Впечатление было действительно незабываемым и все благодаря BODO и его партнеру - картингу. Все понравилось, все было супер. Море эмоций и позитивных моментов. Спасибо девочкам горячей линии ВODO что помогли не ждать несколько дней (хотя так по правилам) а пошли на уступки и связались с партнером и договорились сразу. На картинке было очень классно, что персонал на высоком уровне что трасса и так же безопасность. Так что могу смело рекомендовать!!! Такие эмоции Вы точно не забудете долго!
Дарья
4 ноября 2018
https://www.facebook.com/100001919353092
Были первый раз, очень понравилось, море впечатлений!
Анастасия
16 октября 2018
Вчера были с молодым человеком на картинге на двоих, все очень понравилось, много эмоций. Обязательно придем еще раз. Огромное спасибо за шикарные впечатления!
Карина
12 сентября 2018
Спасибо,все очень понравилось.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки