60
 

Подаруй крутий драйв на картингу!

Азартний заїзд на картах Rimo Evo 6 і RX-7 потужністю 9 і 13 кінських сил. Занижена машинка легко входить в повороти на високій швидкості. При цьому, навчитися керувати картом можна запросто, всього за пару хвилин. В залежності від погоди, катання проходить на 700-метровому критому треку INGUL-KART або на гоночній трасі під відкритим небом довжиною 650 метрів в ТРЦ «Блокбастер». Після фінішу надається роздруківка з результатами заїзду. Море адреналіну гарантовано. детальніше...

1 чол. 1 заїзд Використати до 28.02.2018
1 чоловік
1 заїзд
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 130 см
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Картинг — що це?

Захоплюючий заїзд на картах моделі Rimo Evo 6 та Sodi-Kart RX-7. Ці невеликі гоночні безкузовні автомобілі потужністю 9 або 13 кінських сил обладнано сталевим шасі, двигуном Honda GX 270 і автоматичною коробкою передач. Катання відбувається на унікальному гоночному треку в будь-яку пору року, заїзд триває близько 10 хвилин.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в одному з найбільших картодромів столиці «Блокбастер» або в картинг-центрі INGUL-KART. Спершу він прослухає вступний інструктаж від профі-гонщика і отримає захисну екіпіровку: рукавички, шолом і підшоломник. Далі на нього чекає заїзд по звивистій трасі для перегонів з крутими поворотами у компанії інших учасників змагань. Після фінішу Щасливчику вручать роздруківку з результатами заїзду. Чудова можливість отримати заряд адреналіну і відчути себе справжнім гонщиком!

Карти Rimo Evo 6 та Sodi-Kart RX-7

Гонщик перевірить німецький карт Rimo Evo 6 або французський Sodi-Kart RX-7. Їхня потужність — 9 та 13 кінських сил. У наявності є також дитяча версія боліда потужністю 6,5 кінських сил.

Гоночна траса працює цілий рік

У «Блокбастері» влітку діє відкрита траса 650 метрів завдовжки, а взимку можна покататися в закритому приміщенні на 300-метровому треку. Кожна траса обладнана стартовим світлофором і сучасною системою хронометражу, що дозволяє фіксувати результати заїзду кожного гонщика. У INGUL-KART діє закрита траса 700 метрів завдовжки.

Усе необхідне для катання видається

Обов'язкова частина екіпіровки — шолом та підшоломник — видаються безпосередньо перед заїздом. У комплект також входить пара захисних рукавичок.

Місце проведення враження:

Блокбастер - Картинг-центр
м. Петрівка, пр-т. Степана Бандери, 34В Показати на мапі

1628 відгуків реальних людей

А
Александр
Сьогодні
Добрый день, Мы отлично прокатились на картингу, получили массу приятных впечатлений. Спасибо Вам, и администрации картинга. Всё понравилось. Данное впечатление выбрали, потому что любим драйв Это отличная идея дарить подарки-впечатления.

Вчора
Спасибо bodo.ua и команде Блокбастер за прекрасное впечатление!!! Все было просто супер)))

О
Ольга
14 серпня 2017
Сертификат на катание на картинге для двоих подарили ребенку друзья еще зимой. И вот к концу лета, мы наконец-то его активировали и записались на картинг, по телефону. Все было быстро и организовано. Выполнив все рекомендации полученные по телефону и продублированные в электронном письме мы приехали в назначенное время в Блокбастер. Девочки на регистрации картинга оформили заезд очень быстро...
Сертификат на катание на картинге для двоих подарили ребенку друзья еще зимой. И вот к концу лета, мы наконец-то его активировали и записались на картинг, по телефону. Все было быстро и организовано. Выполнив все рекомендации полученные по телефону и продублированные в электронном письме мы приехали в назначенное время в Блокбастер. Девочки на регистрации картинга оформили заезд очень быстро, выдали экипировку и чек. Для ребенка это был первый опыт езды на картинге, поэтому я очень рада, что он принес только положительные эмоции и желание вернуться еще раз. Так же хочется отметить хорошую работу инструкторов, которые дают четкие указания в начале заезда, что можно делать и чего нельзя, а также быстро реагируют на ситуацию на трассе. Спасибо bodo и картинг центру в Блокбастере за отлично проведенное время.

Д
Дарья
11 серпня 2017
Очень понравилось. Спасибо)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень