60
 

Подаруй крутий драйв на картингу!

Азартний заїзд на картах Rimo Evo 6 і RX-7 потужністю 9 і 13 кінських сил. Занижена машинка легко входить в повороти на високій швидкості. При цьому, навчитися керувати картом можна запросто, всього за пару хвилин. В залежності від погоди, катання проходить на 700-метровому критому треку INGUL-KART або на гоночній трасі під відкритим небом довжиною 650 метрів в ТРЦ «Блокбастер». Після фінішу надається роздруківка з результатами заїзду. Море адреналіну гарантовано. подробнее...

1 чол. 1 заїзд Використати до 30.11.2017
1 людина
1 заїзд
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 130 см
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2017

Картинг — що це?

Захоплюючий заїзд на картах моделі Rimo Evo 6 та Sodi-Kart RX-7. Ці невеликі гоночні безкузовні автомобілі потужністю 9 або 13 кінських сил обладнано сталевим шасі, двигуном Honda GX 270 і автоматичною коробкою передач. Катання відбувається на унікальному гоночному треку в будь-яку пору року, заїзд триває близько 10 хвилин.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в одному з найбільших картодромів столиці «Блокбастер» або в картинг-центрі INGUL-KART. Спершу він прослухає вступний інструктаж від профі-гонщика і отримає захисну екіпіровку: рукавички, шолом і підшоломник. Далі на нього чекає заїзд по звивистій трасі для перегонів з крутими поворотами у компанії інших учасників змагань. Після фінішу Щасливчику вручать роздруківку з результатами заїзду. Чудова можливість отримати заряд адреналіну і відчути себе справжнім гонщиком!

Карти Rimo Evo 6 та Sodi-Kart RX-7

Гонщик перевірить німецький карт Rimo Evo 6 або французський Sodi-Kart RX-7. Їхня потужність — 9 та 13 кінських сил. У наявності є також дитяча версія боліда потужністю 6,5 кінських сил.

Гоночна траса працює цілий рік

У «Блокбастері» влітку діє відкрита траса 650 метрів завдовжки, а взимку можна покататися в закритому приміщенні на 300-метровому треку. Кожна траса обладнана стартовим світлофором і сучасною системою хронометражу, що дозволяє фіксувати результати заїзду кожного гонщика. У INGUL-KART діє закрита траса 700 метрів завдовжки.

Усе необхідне для катання видається

Обов'язкова частина екіпіровки — шолом та підшоломник — видаються безпосередньо перед заїздом. У комплект також входить пара захисних рукавичок.

Місце проведення враження:

Блокбастер - Картинг-центр
м. Петрівка, пр-т. Степана Бандери, 34В Показати на мапі

1575 відгуків реальних людей

Сьогодні
Нарешті в червні використали новорічний подарунок, все було на рівні : атмостфера, драйв та настрій) Рекомендую)

Сьогодні
Подарили коллеги на работе сертификат bodo с разными впечатлениями на выбор. Выбрала Картинг, просто в восторге! Шикарное впечатление! Ходили вдвоем с парнем, было очень весело и круто, особенно когда обогнали друг друга :) Отличный подарок, обязательно берите не пожалеете!

Л
Любов
Вчора
Вирішили зробити подарунок синові на 13 років, оскільки різні гаджети є, а хотілось щось таке, щоб запам"яталось, тому вибрали картинг. Я страшенно переживала, чи сподобається і, взагалі, як все це має відбуватись. Все було просто чудово! Красива упаковка з сертифікатом, нагадування , ну, і , звичайно, маса позитивних емоцій від гонок! Враження чудові, тому покатались ще по другому разу!!! ВСЕ...
Вирішили зробити подарунок синові на 13 років, оскільки різні гаджети є, а хотілось щось таке, щоб запам"яталось, тому вибрали картинг. Я страшенно переживала, чи сподобається і, взагалі, як все це має відбуватись. Все було просто чудово! Красива упаковка з сертифікатом, нагадування , ну, і , звичайно, маса позитивних емоцій від гонок! Враження чудові, тому покатались ще по другому разу!!! ВСЕ ПРОСТО СУПЕР!Рекомендую! Дуже оригінальний і незабутній подарунок!

А
Артeм
19 червня 2017
Сeртифікат брав другу на подарунок в чeсть дня народжeння. Сам студeнт, відносно нeдорого. Вeсь сeрвіс відповідає ціні: швидко, просто, зрозуміло, а головнe вражаючe. Всe сподобалося. Бeзпeрeчно один з найкращих варіантів подарунку на дeнь народжeння. РEКОМEНДУЮ! Оцінка:4+

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень