60
 

Подаруй крутий драйв на картингу!

Азартний заїзд на карті Rimo Evo 6 потужністю 9 кінських сил. Занижена машинка легко входить в повороти на високій швидкості. При цьому, навчитися керувати картом можна запросто, всього за пару хвилин. В залежності від погоди катання проходить на 300-метровому критому треку або на гоночній трасі під відкритим небом довжиною 650 метрів. Після фінішу видають роздруківку з результатами заїзду. Море адреналіну гарантовано. детальніше

1 чол. 1 заїзд Використати до 31.05.2017
1 людина
1 заїзд
Використати до 31.05.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Зростання від 130 см
Доступно з 7 років

Картинг - що це?

Захоплюючий заїзд на карті моделі Rimo Evo 6. Цей невеликий гоночний безкузовний автомобіль потужністю 9 кінських сил обладнано сталевим шасі, двигуном Honda GX 270 і автоматичною коробкою передач. Катання відбувається на унікальному гоночному треку в будь-яку пору року, заїзд триває близько 10 хвилин.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в одному з найбільших картодромів столиці «Блокбастер». Спершу він прослухає вступний інструктаж від профі-гонщика і отримає захисну екіпіровку - рукавички, шолом і підшоломник. Далі на нього чекає заїзд по звивистій трасі для перегонів з крутими поворотами у компанії інших учасників змагань. Після фінішу Щасливчику вручать роздруківку з результатами заїзду. Чудова можливість отримати заряд адреналіну і відчути себе справжнім гонщиком!

Карти «Rimo Evo 6»

Гонщик перевірить потужність карту «Rimo Evo 6» німецького виробництва. Його потужність - 9 кінських сил. У наявності є також дитяча версія боліда потужністю 6,5 кінських сил.

Гоночна траса працює цілий рік

Загальна площа комплексу гоночних трас становить більш ніж 5,5 тис. кв. м! Картодром працює цілорічно. Влітку діє відкрита траса близько 650 м завдовжки, а взимку можна покататися у закритому приміщенні на 300-метровому треці. Кожна траса обладнана стартовим світлофором і сучасною системою хронометражу, що дозволяє фіксувати результати заїзду кожного гонщика. 

Усе необхідне для катання видається

Обов'язкова частина екіпіровки - шолом та підшоломник - видаються безпосередньо перед заїздом. У комплект також входить пара захисних рукавичок.

Місце проведення враження

1412 відгуків реальних людей