Подаруй індивідуальне пошиття сумки!

подарували вже 15 рази
7500 грн 1 люд. 4 тижні
1 людина
4 тижні
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

У перший візит клієнтка обговорить з майстром всі побажання. Можна вибрати колір, матеріал підкладки, форму ручки, а також знімну прикрасу (хутряний помпон або шкіряну китицю). Коли всі деталі будуть узгоджені, фахівець перейде до роботи. На внутрішній стороні виробу дизайнер зробить іменне тиснення. Через 3-4 тижні авторський аксесуар буде готовий.

Чому ми вибрали Ozerianko Bags

Студія знаходиться в 15 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота». Дарина Озерянко — дизайнер і засновник бренду Ozerianko Bags & Accessorize. Вироби майстерні були представлені на Ukrainian Fashion Week. Висота — до 30 см, глибина — до 20 см. В комплекті з дизайнерської сумкою йде брендований пильовик для зберігання готового аксесуара.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Анна
12 лютого 2016
Подарок муж подобрал просто великолепный, ведь в магазине сейчас нормальную сумку тяжело найти. Мы съездили в салон и там мне очень понравилось. Такая творческая атмосфера чувствуется, повсюду куча красивенных сумок и рюкзаков, просто хоть все бери!) В итоге выбрали модель той, что больше понравилась, но с парой моих уточнений) Будет нежно-лимонного цвета из кожи. Жду не дождусь!))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.