102209
 

Подаруй індивідуальне пошиття клатча

Отримати унікальний авторський клатч, у якому втіляться усі ідеї та мрії! У брендовому салоні шкіряну сумочку зшиють, враховуючи усі переваги: від форми вироби до декору і забарвлення підкладки. Текстуру також можна обрати самостійно. Розмір готового виробу - 15х10 см. Всередині клатч прикрасять іменним тисненням, а зовні - брендованим зйомним аксесуаром: хутряним помпоном або шкіряною китицею. Приємним бонусом стане фірмовий пильовик для зберігання сумочки. Пошив клатча займе від 3 до 4 тижнів.  детальніше

1 чол. 4 тижня Використати до 31.07.2017
1 людина
4 тижня
Використати до 31.07.2017

Індивідуальний пошив клатча - що це?

Ексклюзивний дизайнерський клатч, який буде створено з урахуванням усіх побажань і найсміливіших фантазій! Профі-майстри зшиють красиву сумочку-клатч будь-якої форми і моделі, а також прикрасять її за допомогою якісних декоративних елементів. Усередині готового виробу буде знаходитися стильне іменне тиснення. Приємним доповненням стане фірмовий пильовик для зберігання клатчу. Розміри готового виробу - 15х10 см.

Як все відбувається?

Щаслива власниця сертифікату опиниться у стінах брендового салону Ozerianko Bags & Accessorize, який за правом вважається одним з найулюбленіших серед столичних модниць. Щасливиця зустрінеться з досвідченим майстром: разом вони створять дизайн клатчу, який буде відповідати усім вимогам гості. Втілити у шкірі можна будь-яку форму і модель сумочки: від класичного до молодіжного стилю. Розробка дизайну передбачає вибір кольору і матеріалу підкладки, форми ручки клатчу, а також зйомної прикраси (хутряного помпона або шкіряної китиці). Також профі зробить на внутрішній стороні сумки красиве іменне тиснення. Бонус - брендовий пильовик для зберігання виробу. Пошив клатчу займе 3-4 тижні.

Авторський клатч від відомого бренду

Дарина Озерянко і її бренд Ozerianko Bags & Accessorize набули великої популярності серед столичних модниць. Сумки, клатчі і рюкзаки, які створюють у майстерні, не тільки втілюють усі мрії їхніх власниць, а й є еталоном якості. Для пошиття виробів використовуються тільки елітні матеріали, а дизайн завжди розробляється спільно з замовником.

Ідеальний клатч - мрії збуваються

Отримати клатч мрії просто. Достатньо розповісти про свої ідеї майстру, і він втілить всі задумки у життя. Можна самостійно обрати:

  • модель, текстуру і форму клатчу
  • колір підкладки
  • зйомний аксесуар з брендованим брелоком (хутряний помпон або шкіряна китиця)

Бонус - чохол для зберігання сумочки

У комплекті з дизайнерським клатчем йде брендований пильовик для зберігання готового виробу. Він допоможе захистити клатч від пилу і вологості і надовго зберегти його новеньким.

Місце проведення враження

1 відгук реальних людей