102232
 

Подаруй індивідуальний майстер-клас з мехенді!

Східне мистецтво розпису хною по тілу — мехенді. Належить дізнатися, як готувати шкіру до нанесення фарби і доглядати за незвичайним малюнком. Можна буде освоїти базові елементи розпису, а також створити свій індивідуальний візерунок на папері. Всі необхідні інструменти і матеріали видадуть на майстер-класі. В якості бонусу майстер запропонує виконати красивий малюнок мехенді на шкірі. Для того, щоб він підсох знадобиться час. Малюнок протримається до 2 тижнів.  подробнее...

1 чол. до 2 годин Використати до 31.10.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 517 раз
1 людина
до 2 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2017

Індивідуальний майстер-клас мехенді   що це?

Знайомство зі східним мистецтвом мехенді — розписом натуральною хною. Малюнки виконуються на тілі: це не тільки прикраса, але й своєрідний талісман на удачу. Досвідчений майстер розповість, як правильно підготувати шкіру до нанесення малюнка й доглядати за ним. Також можна дізнатися про навики створення базових композицій візерунків. Малювати належить на папері за допомогою спеціального конусу. Усі необхідні інструменти й матеріали надаються. По закінченню заняття майстер зможе зобразити візерунок мехенді на шкірі. Знадобиться час, щоб такий малюнок висох. На відміну від татуювання він тимчасовий, але протримається до 2 тижнів.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає арт-студію «Азур», де познайомиться з мистецтвом мехенді. Заняття буде розділено на теоретичну та практичну частини. Спершу майстер, який знає все про розпис натуральною хною, розповість про тонкощі роботи з незвичайною «фарбою». Щасливчик дізнається, як підготувати шкіру до нанесення малюнка, а потім спробує відтворити красиві композиції на папері. Допоможуть у цьому фотографії з візерунками, які видадуть на початку майстер-класу разом з необхідними матеріалами. Майстер розповість, що означає кожний символ. 

Східне мистецтво мехенді

Розпис натуральною хною, або мехенді, зародився ще в Стародавньому Єгипті. Там ажурними татуюваннями прикрашали тіло знатні дами. З Єгипту мистецтво перекочувало в Індію, де перетворилося у справжній містичний акт. Досі індійські жінки покривають тіло малюнками, щоб знайти сімейне щастя і захистити свій будинок від невдач.

Натуральна фарба — хна

Якщо говорити про фарби для розпису по тілу, краще хни не знайти. Цей матеріал виготовляється з висушеного листя рослини лавсонія і не завдає шкоди шкірі. Лавсонію використовують навіть у медицині — як дезінфікуючий і ранозагоюючий засіб. А візерунок, виконаний хною, виходить дуже яскравим та оригінальним. Перші кілька годин малюнок оранжевий, потім він поступово темніє і нарешті стає світло-коричневим.

Усе необхідне надається

Учаснику майстер-класу видадуть усі потрібні інструменти й матеріали, а також фотографії візерунків, які допоможуть створити незвичайний малюнок хною. Приємним бонусом стане візерунок мехенді, який майстер виконає на шкірі.  

Місце проведення враження:

Арт-студія АЗУР
м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11 Показати на мапі
м. Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 29 Показати на мапі
м. Золоті ворота, вул. Ярославів Вал, 9 Показати на мапі

49 відгуків реальних людей

30 березня 2017
Подарували це враження мужчини на 8 березня і ми з співробітницею чудово провели час в "Творчій Кухні" .Малювали на двох різних полотнах кожна свою картину. Враження надзвичайні!Дуже задоволені і ще не раз відвідаємо! Дякую bodo)

28 лютого 2017
Огромное спасибо студии ArtStatus! На все 100% воплотили нашу идею на холсте! Очень уютная и творческая атмосфера! Мы от профессионального рисования далеки, но так хотелось создать что-то красивое...и у нас получилось - спасибо Мастеру Андрею! Картину забрали сразу, через 2 недели высохла и уже украшает дом!

6 лютого 2017
Мастер-класс очень понравился моему ребенку. Она сама выбрала его в качестве подарка на свой день рождения. Рисунок на руке, действительно, получился очень красивым. Теперь моя дочь может самостоятельно делать подобные рисунки хной по телу. Активировала я сертификат в конце декабря, мастер-класс состоялся 4 февраля, поэтому чисто по-человечески я могла забыть о запланированном мастер-классе...
Мастер-класс очень понравился моему ребенку. Она сама выбрала его в качестве подарка на свой день рождения. Рисунок на руке, действительно, получился очень красивым. Теперь моя дочь может самостоятельно делать подобные рисунки хной по телу. Активировала я сертификат в конце декабря, мастер-класс состоялся 4 февраля, поэтому чисто по-человечески я могла забыть о запланированном мастер-классе. Сотрудники компании Бодо перезвонили, напомнили о мастер-классе и особенностях участия в нем. Спасибо! Я довольна! Единственное неудобство - для меня было неожиданностью, что данный мастер-класс проводится исключительно по субботам в 17.00 и 17.30.

Анна
21 січня 2017
Отличный мастер-класс! Давно мечтала попробовать рисовать маслом. Жаль за одно занятие не успели нарисовать свои картины.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень