102232
 

Подаруй індивідуальний майстер-клас з мехенді!

Східне мистецтво розпису хною по тілу — мехенді. На занятті належить дізнатися, як готувати шкіру до нанесення фарби та доглядати за незвичайним малюнком. Можна буде освоїти базові елементи розпису, а також створити свій індивідуальний візерунок на папері. Всі необхідні інструменти та матеріали видадуть на майстер-класі. В якості бонусу майстер запропонує виконати красивий малюнок мехенді на шкірі. Для того, щоб він підсох знадобиться час. Малюнок протримається до 2 тижнів. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.07.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 097 раз
1 людина
до 2 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.07.2018

Індивідуальний майстер-клас мехенді — що це?

Знайомство зі східним мистецтвом мехенді — розписом натуральною хною. Малюнки виконуються на тілі: це не тільки прикраса, але й своєрідний талісман на удачу. Досвідчений майстер розповість, як правильно підготувати шкіру до нанесення малюнка й доглядати за ним. Також можна дізнатися про навики створення базових візерунків. Малювати належить на папері за допомогою спеціального конусу. Усі необхідні інструменти й матеріали надаються. По закінченню заняття майстер зможе зобразити візерунок мехенді на шкірі. Знадобиться час, щоб такий малюнок висох. На відміну від татуювання він тимчасовий, але протримається до 2 тижнів.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає арт-студію «Азур», де познайомиться з мистецтвом мехенді. Заняття буде розділено на теоретичну та практичну частини. Спершу майстер, який знає все про розпис натуральною хною, розповість про тонкощі роботи з незвичайною «фарбою». Щасливчик дізнається, як підготувати шкіру до нанесення малюнка, а потім спробує відтворити красиві композиції на папері. Допоможуть у цьому фотографії з візерунками, які видадуть на початку майстер-класу разом з необхідними матеріалами. Майстер розповість, що означає кожний символ. 

Східне мистецтво мехенді

Розпис натуральною хною, або мехенді, зародився ще в Стародавньому Єгипті. Там ажурними татуюваннями прикрашали тіло знатні дами. З Єгипту мистецтво перекочувало в Індію, де перетворилося у справжній містичний акт. Досі індійські жінки покривають тіло малюнками, щоб знайти сімейне щастя і захистити свій будинок від невдач.

Натуральна фарба — хна

Якщо говорити про фарби для розпису по тілу, краще хни не знайти. Цей матеріал виготовляється з висушеного листя рослини лавсонія і не завдає шкоди шкірі. Лавсонію використовують навіть у медицині — як дезінфікуючий і ранозагоюючий засіб. А візерунок, виконаний хною, виходить дуже яскравим та оригінальним. Перші кілька годин малюнок помаранчевий, потім він поступово темніє і нарешті стає світло-коричневим.

Усе необхідне надається

Учаснику майстер-класу видадуть усі потрібні інструменти й матеріали, а також фотографії візерунків, які допоможуть створити незвичайний малюнок хною. Приємним бонусом стане візерунок мехенді, який майстер виконає на шкірі.

Місце проведення враження:

Азур - Арт-студія
м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11 Показати на мапі
м. Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 29 Показати на мапі
м. Золоті ворота, вул. Рейтарська, 21/13 Показати на мапі

61 відгук

12 грудня 2017
Подарунок-враження - дуже цікава ідея) Замовляла на подарунок друзям сама і отримала як подарунок на день народження від батьків!) Майстер-класом дуже задоволена) Все пройшло просто чудово!

27 листопада 2017
Вдвоем с дочкой 12 лет решили пойти на Мастер - класс живопись на двоих. Впечатление проходило в «Творча Кухня» ТЦ Аркадия. Картину рисовали одну на двоих. Все прошло супер! Получили массу удовольствия и позитивных эмоций. Рисовали маслом первый раз. Отдельную благодарность хотим выразить педагогу Сергею за помощь. Результат совместной работы получился Шикарный!!! Картина будет радовать нас еще...
Вдвоем с дочкой 12 лет решили пойти на Мастер - класс живопись на двоих. Впечатление проходило в «Творча Кухня» ТЦ Аркадия. Картину рисовали одну на двоих. Все прошло супер! Получили массу удовольствия и позитивных эмоций. Рисовали маслом первый раз. Отдельную благодарность хотим выразить педагогу Сергею за помощь. Результат совместной работы получился Шикарный!!! Картина будет радовать нас еще долгое время. Собираемся посетить эту арт студию еще раз, заберем картину и нарисуем еще одну;)))

Н
Наталья
4 листопада 2017
Вчера впервые близко познакомилась с МЕХЕНДИ! И это знакомство оставило очень приятные, тёплые, добрые, красивые эмоции! Плюс к ним-визуальное сопровождение на руке в виде ОЧЕНЬ оригинального русунка. Получила удовольствие от прикосновения к чему-то новому для себя! Мастеру Анне всего самого доброго и хорошего!!! Подарившему Bodo впечатление-ОГРОМНАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ и пожелания: ВСЕГО-ВСЕГО-ВСЕГО!!!

М
Мария
23 жовтня 2017
Спасибо за превосходный мастер класс! Получила не только море удовольствия,но и много полезной информации!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень