102232
 

Подаруй індивідуальний майстер-клас з мехенді!

Учаснику видадуть всі інструменти і матеріали, а також фотографії візерунків, з якими може впоратися новачок. Майстер розповість про підготовку шкіри до нанесення, про основи створення композиції та догляд за тимчасовим тату. Учень буде малювати на папері за допомогою спеціального конуса. В кінці заняття викладач прикрасить руку гостя мехенді. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.04.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 631 раз
1 людина
до 2 годин
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Учаснику видадуть всі інструменти і матеріали, а також фотографії візерунків, з якими може впоратися новачок. Майстер розповість про підготовку шкіри до нанесення, про основи створення композиції та догляд за тимчасовим тату. Учень буде малювати на папері за допомогою спеціального конуса. В кінці заняття викладач прикрасить руку гостя мехенді.

Чому ми вибрали арт-студію «Азур»

Студія закуповує матеріали у світових брендів, таких як Canson, Da Vinci, Faber-Castel, Lefranc & Bourgeois, Winsor & Newton. Майстри неодноразово проходили практику в Італії, Франції та Німеччині. Філії знаходяться в центрі міста недалеко від станції метро «Золоті ворота» та поруч із Київським університетом ім. Б. Грінченка на «Мінській».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Азур - Арт-студія
м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11 Показати на мапі

м. Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 29 Показати на мапі
м. Золоті ворота, вул. Рейтарська, 21/13 Показати на мапі

14 відгуків

В
Виктория
12 липня 2018
Дуже сподобався майстер клас! Викладачка дуже приємна! Пояснювала все просто чудово! Гарна атмосфера) А малюнок на руці постійно нагадує про чудово проведений час і додаткові знання! Раджу!

Е
Екатерина
6 травня 2018
Впечатления подарили дети на День Рождения. Именно этот мастер класс выбрала потому что люблю рисовать, была немного знакома с этой техникой и хотелось украсить себя ))) Ну и научиться самой. Аня- очень хороший мастер и учитель!

18 березня 2018
Мастер класс мехенди очень понравился. Сертификат подарили сотрудники. Я раньше не умела рисовать вообще, а тут элементы рисунка стали быстро получаться. Преподаватель очень чуткая и внимательная, рассказала много интересного о хне. Теперь буду практиковаться дома.

Маргарита
12 грудня 2017
Подарунок-враження - дуже цікава ідея) Замовляла на подарунок друзям сама і отримала як подарунок на день народження від батьків!) Майстер-класом дуже задоволена) Все пройшло просто чудово!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень